Iсторiя   Музей   Фото   Вiдео   Контакти
 
Спеціальності
 
Лісове господарство
 
Садово-паркове господарство
 
Агроінженерія
 
Робітничи професії
 
Лісоруб
 
Флорист
 
Тракторист-машиніст сільськогосподарьського (лісогосподарського) виробництва
 
Слюсар з ремонту колісних транспортних засобів
 
Обліковець з реєстрації бухгалтерських даних
 
Електромонтер з ремонту та обслуговування електроустаткування
 
Приймальна комісія
 
Освітні центри:"КРИМ-Україна" і "ДОНБАС-Україна"
 
Правила прийому
 
Оголошення про прийом
 
Вартість навчання
 
Документи для вступу
 
Інформація вступникам
 
Зовнішнє незалежне оцінювання (ЗНО)
Розклад занять
 
Оформлення текстової та графічної навчальної документації
 
Склад студентської ради
 
Студентське самоврядування
 
Органiзацiя освiтнього процесу в умовах пандемii
Графік навчального процесу
 
Порядок виконання та зарахування контрольних робiт
 
Завдання до виконання контрольних робiт
Працевлаштування
 
Наші випускники
 
Зустрічі
Запобігання та виявлення корупції
 
Контакти
 
Доступ до публічної інформації
 
Охорона праці та цівільний захист
 
Календар знаменних і пам'ятних дат на 2020 - 2021 навчальний рік
Сторінка психологічної служби коледжу

Бібліотека

«Якщо ви хочете, щоб молодь тягнулася до знань,

турбуйтеся про головні, найважливіші джерела

духовної культури – бібліотеки».

В. Сухомлинськиий

 

Бібліотека – це фундамент освіти і самоосвіти, скарбниця людського знання, вона забезпечує потреби  навчально-виховного процесу в усіх його ланках, надає систематичну, цілеспрямовану допомогу студентам. Книжковий фонд нашої бібліотеки становить 36170 примірників. Він  хоч і багатий, але ж його потрібно берегти. Ми пишаємося тим, що в фонді  бібліотеки є цінні і рідкісні видання , такі як енциклопедичний словник Брокгауза , енциклопедії, видані ще в двадцяті роки минулого століття, праці відомих вчених.

Бібліотечними працівниками постійно проводяться виставки та тематичні полиці до знаменних і пам’ятних дат.

Весь книжковий фонд бібліотеки оформлений поличковими роздільниками з шифром та назвою розділу, окремо виділений фонд  художньої літератури.

З метою збереження фонду здійснюється ремонт книг. До цієї роботи залучаються студенти коледжу. Форми методичного забезпечення різні - електронний підручник, методичне забезпечення самостійного вивчення, практичні роботи, методичні вказівки до написання курсових та дипломних робіт, словники, опорні конспекти. У фонді бібліотеки є електронні варіанти підручників . У читальному залі є цілодобовий доступ до мережі Інтернет та Wi-Fi.

В бібліотеці оформлені постійно діючі книжкові виставки: «Його величність – ліс», «Бережи здоров’я з молоду», «Книга і знання», «Батькам на замітку», «Виставка – порадниця».

Голодомор – наша печаль і скорбота

До Дня пам’яті жертв голодомору та політичних репресій в нашій бібліотеці з 23 по 28 листопада 2016р. презентовано книжкову виставку «Голодомор – наша печаль і скорбота».

Пам'ять – нескінченна книга, в якій записано все: і життя людини, і життя країни. Багато сторінок вписано криваво-чорним кольором. Однією з таких сторінок був голодомор 1932-1933 р.р.

На книжковій виставці представлено документи, фотографії та публікації про геноцид української нації, спогади і свідчення очевидців, тих, хто у своїй пам’яті крізь роки проніс страждання та біль спричинені тоталітарним режимом.

 

День студента

Українські студенти відзначають свято. Працівниками бібліотеки була проведена  виставка до дня українського студентства. Таким чином студенти можуть повеселитися напередодні сесії і відсвяткувати її закінчення! Ласкаво просимо відвідати тематичну виставку «День студента» на якій ви дізнаєтесь багато цікавого про студентське життя!

 

День Українського козацтва

«Козацькому роду нема переводу»

14 жовтня, на свято Покрови Пречистої Богородиці, в нашій державі відзначається День українського козацтва. Козацтву належить особливе місце в історії України та в історичній пам'яті українського народу. В читальній залі бібліотеки нашого коледжу була проведена виставка «Козацькому роду нема переводу». . На книжковій виставці представлені книги, які розповідають про історію України, про козацьку епоху, яка надзвичайно багата подіями і героями.

 

День української писемності та мови

Мова – це наша національна ознака,

в мові – наша культура, сутність

нашої свідомості»

Іван Огієнко

Відзначаючи День української писемності та мови, у читальній залі працівники бібліотеки підготували тематичну виставку, «Наша мова калинова», що складається з енциклопедичних видань, наукових праць, навчальних, художніх, публіцистичних та періодичних видань з питань історії української писемності, з історії української державності та дипломатії, орфографії української мови, розвитку української ділової мови, риторики, ораторського мистецтва, ділової комунікації, етнології.

 
   
  Унікальність учбовому закладу придає те, що він розташований серед рукотворного лісу, краса і чистота повітря якого привабили будівництво об’єкту для...  
 
    © 2021 ВЕЛИКОАНАДОЛЬСЬКИЙ ЛІСОТЕХНІЧНИЙ ФАХОВИЙ КОЛЕДЖ ІМЕНІ ВІКТОРА ЄГОРОВИЧА ФОН ГРАФФА
Усi права захищенi
Iсторiя   Музей   Фото   Вiдео   Контакти