Iсторiя   Музей   Фото   Вiдео   Контакти

 
Спеціальності
 
Лісове господарство
 
Садово-паркове господарство
 
Агроінженерія
 
Приймальна комісія
 
Правила прийому
 
Оголошення про прийом
 
Вартість навчання
 
Документи для вступу
 
Інформація вступникам
Розклад занять
 
Правила оформлення ЛПЗ та курсових робiт
 
Відмінники навчання
 
Студентське самоврядування
 
Сторінка психолога
Графік навчального процесу
 
Порядок виконання та зарахування контрольних робiт
 
Завдання до виконання контрольних робiт
Працевлаштування
 
Наші випускники
 
Зустрічі
Контакти
 
Доступ до публічної інформації

Фізичне виховання

Заняття студентів фізичною культурою і спортом в коледжі є органічною частиною навчально – виховного процесу і служить всебічному розвитку особистості студентів.

Навчальні заняття, фізкультурно-оздоровчі заходи в режимі дня, позаурочна фізкультурно-масова робота, спортивне вдосконалення – основні напрямки фізичної культури в коледжі.

Кожного року проводиться традиційна Спартакіада коледжу, метою якої є популяризація спорту серед студентів, масове залучення до систематичних занять фізичною культурою і спортом, виявлення сильніших спортсменів для комплектування збірних команд коледжу. В залік Спартакіади проводяться змагання з настільного тенісу, волейболу, баскетболу, міні-футболу, силового двоборства, гирьового спорту. Завершується Спартакіада спортивним святом та змаганнями з легкої атлетики (біг на 100 м, 300 м та 800 м, естафета 4х100м, стрибки у довжину, метання гранати, підтягування на перекладині та перетягування канату).

Збірні команди коледжу приймають участь в спортивних змаганнях різного районного та обласного рівня, де неодноразово займали призові місця по баскетболу, волейболу та з настільного тенісу.

Викладачі коледжу приймають активну участь в роботі обласного методичного об’єднання викладачів фізичного виховання «Регіону -2» з метою обміну досвідом та підвищення педагогічної майстерності.

    

    

    

    

    

  

 
   
  Унікальність учбовому закладу придає те, що він розташований серед рукотворного лісу, краса і чистота повітря якого привабили будівництво об’єкту для...  
 
© 2011 Великоанадольський лісовий коледж.
Усi права захищенi.
Розробка сайту: студiя Колорiт.
Iсторiя   Музей   Фото   Вiдео   Контакти