Iсторiя   Музей   Фото   Вiдео   Контакти

 
Спеціальності
 
Лісове господарство
 
Садово-паркове господарство
 
Агроінженерія
 
Робітничи професії
 
Лісоруб
 
Тракторист-машиніст
 
Приймальна комісія
 
Правила прийому
 
Оголошення про прийом
 
Вартість навчання
 
Документи для вступу
 
Інформація вступникам
Розклад занять
 
Правила оформлення ЛПЗ та курсових робiт
 
Відмінники навчання
 
Студентське самоврядування
 
Сторінка психолога
Графік навчального процесу
 
Порядок виконання та зарахування контрольних робiт
 
Завдання до виконання контрольних робiт
Працевлаштування
 
Наші випускники
 
Зустрічі
Контакти
 
Доступ до публічної інформації

Художня самодіяльність

Художня самодіяльність, в умовах Великоанадольського лісового навчального закладу, завжди була невід’ємна від навчального та виробничого процесу. Великоанадольський коледж завжди славився своїми талановитими студентами.  На протязі існування навчального закладу серед студентів і наставників завжди були чудові музиканти та виконавці в різних жанрах. Кожен навчальній рік починається з пошуку талановитих студентів. Щорічно проводяться конкурси-огляди художньої самодіяльності груп нового набору,  на яких і виявляються усі таланти. Таланти студентів безмежні, вони співають, танцюють, грають на музичних інструментах, звичайно ж і вміють грати, як справжні актори, доводячи це у гумористичних сценках, та різноманітних постановах. Художня самодіяльність студентів дуже насичена. Протягом навчального року проводяться різноманітні тематичні вечори, такі як «Що? Де? Коли», «Лісова царівна», «Тетянин День», та інші. Проводяться тематичні тижні: «Тиждень фізичної культури», «Тиждень математики і фізики», «Тиждень енергозбереження», та інші. Також до кожного свята студенти готують стінгазети.
 
Художню самодіяльність коледжу сьогодні очолює  культорганізатор Єлісєєва Анна Вікторівна. В художній самодіяльності працює велика кількість студентів. Це: Ніктой Наталія, Лазаренко Сергій, Коваленко Аліна, Бухонський Іван, Сироваткін Роман, Хаджинов Віктор, Помазанець Олександр, Дубіна Яна, Жигуліна Анна, Євсюкова Ангеліна, Красікова Валентина, Антоньєв Федір, Сотнікова Ольга, Сорокотягін Іван, Кобзар Віталій, Чишко Тарас, Лакіза Орина, та інші.  Активну участь в художній самодіяльності беруть викладачі та працівники коледжу: Охременко Є.Л., Іноземцев Д.Ю., Алексєєва Н.О., Крива М.В., Салогуб В.О. та інші.
 
   
  Унікальність учбовому закладу придає те, що він розташований серед рукотворного лісу, краса і чистота повітря якого привабили будівництво об’єкту для...  
 
© 2011 Великоанадольський лісовий коледж.
Усi права захищенi.
Розробка сайту: студiя Колорiт.
Iсторiя   Музей   Фото   Вiдео   Контакти