Iсторiя   Музей   Фото   Вiдео   Контакти
 
Спеціальності
 
Лісове господарство
 
Садово-паркове господарство
 
Агроінженерія
 
Робітничи професії
 
Лісоруб
 
Флорист
 
Тракторист-машиніст сільськогосподарьського (лісогосподарського) виробництва
 
Слюсар з ремонту колісних транспортних засобів
 
Обліковець з реєстрації бухгалтерських даних
 
Електромонтер з ремонту та обслуговування електроустаткування
 
Приймальна комісія
 
Освітні центри:"КРИМ-Україна" і "ДОНБАС-Україна"
 
Правила прийому
 
Оголошення про прийом
 
Вартість навчання
 
Документи для вступу
 
Інформація вступникам
 
Зовнішнє незалежне оцінювання (ЗНО)
Розклад занять
 
Оформлення текстової та графічної навчальної документації
 
Склад студентської ради
 
Студентське самоврядування
 
Органiзацiя освiтнього процесу в умовах пандемii
Графік навчального процесу
 
Порядок виконання та зарахування контрольних робiт
 
Завдання до виконання контрольних робiт
Працевлаштування
 
Наші випускники
 
Зустрічі
Запобігання та виявлення корупції
 
Контакти
 
Доступ до публічної інформації
 
Охорона праці та цівільний захист
 
Календар знаменних і пам'ятних дат на 2020 - 2021 навчальний рік
Сторінка психологічної служби коледжу

Матеріально–технічна база

Для ефективного проведення навчально-виховного процесу у Великоанадольському лісовому коледжі створена достатня матеріально-технічна база, яка постійно розвивається та удосконалюється, що дозволяє забезпечити необхідні умови для підготовки фахівців з ліцензованих спеціальностей згідно з вимогами Державних стандартів вищої освіти.

Загальна та навчальні площі приміщень коледжу є достатнім, що дозволяє здійснювати навчальний процес в одну зміну.

Коледж  має триповерховий навчальний корпус, збудований в 1953 році, загальною площею 12340 м2. В навчальному корпусі розташована  актова зала. Бібліотека та читальний зал розташовані в гуртожитку № 5 і мають загальну площу 120 м2 , у тому ж гуртожитку розташований медичний пункт площею 205 м2. Їдальня розташована в окремому приміщенні площею 332,3 м2 на 100 посадочних місць, обладнана згідно санітарних норм, здійснює харчування студентів гарячими стравами.

Біля головного навчального корпусу розташовані три філії навчальних корпусів. На одного студента коледжу припадає 11,5 м2 навчальної площі.

Три гуртожитки,  загальною площею 4297 м2, обладнані кімнатами самопідготовки, відпочинку, гігієнічними та побутовими кімнатами. 

Кабінети і лабораторії оформлені стендами і плакатами інформативного та тематичного характеру, куточками з охорони праці. Вони відповідають вимогам навчального процесу, оформлені естетично та відповідно до змісту навчальних програм дисциплін.

Розвиток і утримання проводиться на основі концепції та перспективного плану розвитку коледжу, які передбачають оснащення аудиторій сучасним обладнанням, комп’ютерною технікою, технічними засобами навчання. План визначає заходи з відновлення лабораторного обладнання, виготовлення наочних інформаційних стендів для кабінетів і лабораторій, придбання нового сучасного обладнання, капітального і поточного ремонту навчальних аудиторій, розвитку локальної мережі Internet тощо.

Навчальні майстерні відповідають всім вимогам навчальних планів та програм з кожної спеціальності. Майстерні оснащені необхідним обладнанням, мають навчальний клас та необхідні інструменти, мають всю необхідну документацію, ТЗН.

Поновлення матеріально-технічної бази дає змогу систематизувати, закріпити і розширити теоретичні та практичні знання студентів зі спеціальностей, розвивати у них пізнавальну активність.

В цілому матеріально – технічне забезпечення навчального процесу відповідає стандартам і дає можливість готувати висококваліфікованих фахівців для лісових підприємств України.

Загальна площа приміщень та її розподіл

Назви приміщень за функціональним призначенням

Загальна

 площа приміщень, (м2)

У тому числі

власна (м2)

орендована (м2)

здано в оренду (м2)

1. Площа всіх приміщень, що використовуються, усього:

- у т. ч. приміщень для занять студентів (курсантів, слухачів тощо) (аудиторні приміщення, кабінети, лабораторії тощо)

-  спортивна зала

 

12340

3080

 

 

502

 

12340

3080

 

 

502

 

 

-

 

 

-

2. Приміщення для науково-педагогічних (педагогічних) працівників

413,9

413,9

-

-

3. Службові приміщення

265,4

265,4

-

-

4. Бібліотека,

у т. ч. читальні зали

120

60

120

60

-

-

-

-

5. Гуртожитки

4297

4297

-

-

6. Їдальні, буфети

332,3

332,3

-

-

7. Профілакторії, бази відпочинку

-

-

-

-

8. Медичні пункти

205

-

-

-

В ході підготовки чемпіонату Європи з футболу «ЄВРО-2012» на базі коледжу була побудована тренувальна база з одним стадіоном для учасників чемпіонату. На теперішній час спортивний комплекс використовується для проведення занять з фізичного виховання, районних і обласних спортивних змагань.

В 2016 році були проведені ремонтні роботи в гуртожитках (частково замінено електропровід, відремонтовані душеві кімнати, обладнані побутові кімнати), в котельні (відремонтовані котли), в учбовому корпусі № 2 замінено покриття даху, в учбових майстернях, студентському центрі, їдальні, читальній залі бібліотеки.

В головному корпусі зроблено косметичний ремонт в аудиторіях та коридорах, актовій залі, відремонтовано та обладнано методичний кабінет коледжу та кабінет приймальної комісії.

На території коледжу поновлено газонне покриття, розбиті і озеленені нові квітники, зони відпочинку.

Матеріально-технічне забезпечення навчально-виховного процесу у коледжі має системний характері спрямоване на стабільне зміцнення навчально-методичної бази закладу, у зв’язку з чим поповнення матеріально-технічної бази здійснюється після ретельного вивчення навальних потреб, спрямоване на безпосередній розвиток коледжу.

Щорічно складаються акти перевірки готовності матеріально-технічної бази коледжу до нового навчального року, який погоджується з необхідними установами.

Матеріально-технічне забезпечення усіх спеціальностей коледжу є задовільним та гарантує здійснення навчального процесу згідно з акредитаційними вимогами до якості підготовки молодших спеціалістів.

 
   
  Унікальність учбовому закладу придає те, що він розташований серед рукотворного лісу, краса і чистота повітря якого привабили будівництво об’єкту для...  
 
    © 2021 ВЕЛИКОАНАДОЛЬСЬКИЙ ЛІСОТЕХНІЧНИЙ ФАХОВИЙ КОЛЕДЖ ІМЕНІ ВІКТОРА ЄГОРОВИЧА ФОН ГРАФФА
Усi права захищенi
Iсторiя   Музей   Фото   Вiдео   Контакти