Iсторiя   Музей   Фото   Вiдео   Контакти

 
Спеціальності
 
Лісове господарство
 
Садово-паркове господарство
 
Агроінженерія
 
Робітничи професії
 
Лісоруб
 
Флорист
 
Тракторист-машиніст сільськогосподарьського (лісогосподарського) виробництва
 
Слюсар з ремонту колісних транспортних засобів
 
Обліковець з реєстрації бухгалтерських даних
Приймальна комісія
 
Правила прийому
 
Оголошення про прийом
 
Вартість навчання
 
Документи для вступу
 
Інформація вступникам
 
Зовнішнє незалежне оцінювання (ЗНО)
Розклад занять
 
Правила оформлення ЛПЗ та курсових робiт
 
Відмінники навчання
 
Студентське самоврядування
 
Сторінка психолога
Графік навчального процесу
 
Порядок виконання та зарахування контрольних робiт
 
Завдання до виконання контрольних робiт
Працевлаштування
 
Наші випускники
 
Зустрічі
Контакти
 
Доступ до публічної інформації

1 квiтня - День смiху

Першого квітня у Великоанадольському лісовому коледжі відбулося свято гумору і весни, гарного настрою та усмішок! Святкова програма була побудована наступним чином: 16 груп, а це 16 команд, заздалегідь, за допомогою жеребкування отримали образи, в які вони повинні були втілитись та домашнє завдання. Максимально розкрити образи команди могли за допомогою костюмів, декорацій, музичного супроводу свого виступу.

Оцінювали таланти кожної з команд компетентне журі, до складу якого увійшли викладачі: Сорокіна О.М., Кобець В.В., Охременко Є.Л. Оцінювання проводилося за такими критеріями: «Зовнішній вигляд команди» - максимальна оцінка 3 бали, «Домашнє завдання» - максимальна оцінка - 5 балів, а також: дотепність, гумористичність, підготовка до свята (наявність музичного та екранного супроводу), акторська майстерність.

Відкрив концерт запальний народний танок «Російський стилізований», який виконали дівчата з художньої самодіяльності коледжу: Бойко Анастасія, Федюк Олеся, Максимова Дар’я, Філоненко Катерина, Жвакіна Вікторія.

Команди гідно трималися на сцені, та створили в залі дуже позитивну першоквітневу атмосферу. Але особливу увагу привернули студенти 31 групи, 43 групи, та 42 групи. Вони показали найліпші результати цього конкурсу та посіли такі призові місця: І місце отримала команда 42 групи зі сценічним образом «Гастарбайтери», ІІ місце отримала команда 31 групи, образ «Зірки поп-естради», ІІІ місце посіла команда 43 групи, образ - «Казкові герої». Команди - переможці отримали, окрім гарного настрою, призи та солодкий сюрприз – пиріг. Ці команди стали справжнім прикладом наслідування для студентів молодших курсів.

Переможених у цьому конкурсі не було, всі отримали задоволення від свята та гарний настрій! Дякуємо адміністрації, усім учасникам, гостям та організаторам свята!

 
   
  Унікальність учбовому закладу придає те, що він розташований серед рукотворного лісу, краса і чистота повітря якого привабили будівництво об’єкту для...  
 
© 2011 Великоанадольський лісовий коледж.
Усi права захищенi.
Розробка сайту: студiя Колорiт.
Iсторiя   Музей   Фото   Вiдео   Контакти