Iсторiя   Музей   Фото   Вiдео   Контакти
 
Спеціальності
 
Лісове господарство
 
Садово-паркове господарство
 
Агроінженерія
 
Робітничи професії
 
Лісоруб
 
Флорист
 
Тракторист-машиніст сільськогосподарьського (лісогосподарського) виробництва
 
Слюсар з ремонту колісних транспортних засобів
 
Обліковець з реєстрації бухгалтерських даних
 
Електромонтер з ремонту та обслуговування електроустаткування
 
Приймальна комісія
 
Освітні центри:"КРИМ-Україна" і "ДОНБАС-Україна"
 
Правила прийому
 
Оголошення про прийом
 
Вартість навчання
 
Документи для вступу
 
Інформація вступникам
 
Зовнішнє незалежне оцінювання (ЗНО)
Розклад занять
 
Оформлення текстової та графічної навчальної документації
 
Склад студентської ради
 
Студентське самоврядування
 
Органiзацiя освiтнього процесу в умовах пандемii
Графік навчального процесу
 
Порядок виконання та зарахування контрольних робiт
 
Завдання до виконання контрольних робiт
Працевлаштування
 
Наші випускники
 
Зустрічі
Запобігання та виявлення корупції
 
Контакти
 
Доступ до публічної інформації
 
Охорона праці та цівільний захист
 
Календар знаменних і пам'ятних дат на 2020 - 2021 навчальний рік
Сторінка психологічної служби коледжу

1 вересня - День знань!

У цьому році, в перший день осені, знову розпахнулися двері Великоанадольського лісового коледжу, з нагоди початку нового навчального 2015-2016 року та Дня знань!

В цей святковий день до коледжу завітали Голова райдержадміністрації, керівник районної військово-цивільної адміністрації Лубінець Валерій Дмитрович, начальник групи цивільного співробітництва та взаємодії з громадянами підполковник Панюта Сергій Григорович, начальник сектора у справах сім’ї, молоді та спорту райдержадміністрації Сидоренко Ольга Людвіговна, начальник служби у справах дітей райдержадміністрації Гром Зоя Анатоліївна, директор ДП «Великоанадольське ЛГ» Шебалков Валерій Анатолійович, в.о. головного лісничого Пономаренко Сергій Володимирович.

В.о директора коледжу Іноземцев Денис Юрійович привітав викладачів, студентів, батьків та гостей свята з Днем знань та початком нового навчального року, відмітивши, що саме з цього дня, в житті кожної людини, починається  незвіданий, цікавий  і водночас  нелегкий шлях до знань, нових звершень, самостійного життя. Побажав молоді відкрити нові горизонти  пізнання себе і світу, а викладачам  славні перемоги та досягнення подальших професійних успіхів, всім міцного здоров'я, мирного неба, добробуту та сімейного затишку!

Голова райдержадміністрації Лубінець Валерій Дмитрович привітав головних винуватців свята, першокурсників та студентів коледжу, з Днем знань та висловив щиру вдячність педагогам, за самовіддану працю, за тепло сердець та внесок у розвиток підростаючого покоління, за яким стоїть майбутнє нашої держави!

Кращі студенти були нагороджені грамотами адміністрації та профспілки коледжу за відмінне навчання та зразкову поведінку, а саме Славка Валентин, Дяченко Юлія, Мирошниченко Кристина, Осадча Ганна, Шушарин Дмитро, Усикова Ганна.

Також була відмічена робота приймальної комісії коледжу, за організацію та проведення вступної кампанії 2015 року були відмічені грамотами адміністрації та профспілки коледжу Алексєєва Наталя Олександрівна, Певнєва Ольга Олександрівна, Куліченко Аліна Олегівна.

За традицією Великоанадальського лісового коледжу, студенткою 4 курсу Осадчаю Ганною, було передано символічний ключ-знань, студентці 1 курсу – Школьній Сніжані.

Слова привітання з початком нового навчального року та Днем Знань прозвучали і від батьків студентів, наставницьке слово було надано Годлевській Олені Валеріївні.

Вітаємо всіх з Днем Знань! Будемо раді бачити Вас в стінах Великоанадольського лісового коледжу!

 
   
  Унікальність учбовому закладу придає те, що він розташований серед рукотворного лісу, краса і чистота повітря якого привабили будівництво об’єкту для...  
 
    © 2021 ВЕЛИКОАНАДОЛЬСЬКИЙ ЛІСОТЕХНІЧНИЙ ФАХОВИЙ КОЛЕДЖ ІМЕНІ ВІКТОРА ЄГОРОВИЧА ФОН ГРАФФА
Усi права захищенi
Iсторiя   Музей   Фото   Вiдео   Контакти