Iсторiя   Музей   Фото   Вiдео   Контакти
 
Спеціальності
 
Лісове господарство
 
Садово-паркове господарство
 
Агроінженерія
 
Робітничи професії
 
Лісоруб
 
Флорист
 
Тракторист-машиніст сільськогосподарьського (лісогосподарського) виробництва
 
Слюсар з ремонту колісних транспортних засобів
 
Обліковець з реєстрації бухгалтерських даних
 
Електромонтер з ремонту та обслуговування електроустаткування
 
Приймальна комісія
 
Освітні центри:"КРИМ-Україна" і "ДОНБАС-Україна"
 
Правила прийому
 
Оголошення про прийом
 
Вартість навчання
 
Документи для вступу
 
Інформація вступникам
 
Зовнішнє незалежне оцінювання (ЗНО)
Розклад занять
 
Оформлення текстової та графічної навчальної документації
 
Склад студентської ради
 
Студентське самоврядування
 
Органiзацiя освiтнього процесу в умовах пандемii
Графік навчального процесу
 
Порядок виконання та зарахування контрольних робiт
 
Завдання до виконання контрольних робiт
Працевлаштування
 
Наші випускники
 
Зустрічі
Запобігання та виявлення корупції
 
Контакти
 
Доступ до публічної інформації
 
Охорона праці та цівільний захист
 
Календар знаменних і пам'ятних дат на 2020 - 2021 навчальний рік
Сторінка психологічної служби коледжу

III туристичний зліт студентів ВАЛК

25 вересня 2015 року адміністрацією коледжу спільно з керівництвом Волноваської райдержадміністрації, на базі спортивного комплексу навчального закладу,  з нагоди Всесвітнього Дня туризму і Дня туризму в Україні було організовано та проведено III туристичний зліт студентів Великоанадольського лісового коледжу.
 
Відкрила  туристичний зліт начальник сектору молоді та спорту Волноваської райдержадміністрації Сидоренко Ольга Людвіговна, яка підкреслила важливість всебічного виховання молоді, популяризації здорового способу життя для побудови могутньої, квітучої України.
 
Також до присутніх звернувся в.о. директора Великоанадольського лісового колежу Іноземцев Денис Юрійович, він побажав всім міцного здоров’я  та наснаги.
 
В.о. директора з виховної роботи Сорокіній Оксані Миколаївні, керівнику фізичного виховання коледжу Кривому Євгенію Леонідовичу та викладачу фізкультури Мельнику Анатолію Миколайовичу вдалося, підібрати та організувати, не лише цікаві й захоплюючі конкурси, як командні так і індивідуальні, а ще й пізнавальні та розвиваючі спритність, логіку, вміння грати в команді.
 
Розпочали турзліт команди конкурсом «Візитна картка», потім команди по черзі переходили до інших змагань: «Швидка допомога», «Переправа», «Костричний», «Велика естафета», «Намет», «Дартс», «Стрибки на скакалці», «Естафета з м’ячем».
 
 
 
 
 
 
 
Протягом всього часу за виступами команд спостерігали члени компетентного журі, до складу якого увійшли: Сидоренко Ольга Людвіговна – завідувач сектором у справах сім’ї, молоді та спорту Волноваської РДА; Мотін Олександр Анатолійович – директор Волноваського будинку дитячої та юнацької творчості; Делекторська Оксана Юріївна – методист будинку дитячої та юнацької творчості;  Іноземцев Денис Юрійович – в.о. директора Великоанадольського лісового коледжу; Кривой Євгеній Леонідович – керівник фізичного виховання; Мельник Анатолій Миколайович – викладач фізичної культури; Салогуб Василь Олексійович – майстер виробничого навчання; Храмов Анатолій Миколайович – викладач спеціальних дисциплін; Кашуба Євген Володимирович – викладач спеціальних дисциплін; Воїн Людмила Олександрівна – медична сестра коледжу.
 
Журі довелося визначати самих найкращих у всіх номінаціях,  та в командному заліку, а це було, ой як не легко, та врешті журі оголосило переможців, ними стали:
I місце – 23 група «Рваний кед».
II місце – 13 група «Динаміт».
III місце – 11 група «Комета».
 
Хочеться наголосити, що в запеклій боротьбі командам-переможцям вдалося вибороти для коледжу футбольний та волейбольний м’ячі від сектору молоді та спорту Волноваської райдержадміністрації!
 
 
Та особливо хотілося б відмітити саму малочислену команду, яка, при цьому, не втратила сили духа та не склала руки. Так склалися обставини, шо на час проведення зльоту в 25 групі були присутні лише ТРИ! студентки, але вони, не злякавшись серйозної боротьби, вступили в змагання, та втрьох, зуміли вибороти дев’яте місце, звичайно не без допомоги свого куратора. Такій силі духа позаздрив кожен з присутніх!
 
Закінчився туристичний зліт товариським матчем  з міні-футболу між викладачами та командою-переможців кубку з міні-футболу коледжу студентами 43 групи. В запеклій боротьбі команді студентів вдалося перемогти команду викладачів з рахунком 5:1. Студент 43 групи Васильченко Андрій  забив  в ворота команди викладачів чотири гола! Вітаємо переможців!
 
 
А нам залишається, лише  з нетерпінням чекати IV  туристичний зліт студентів, та сподіватися, що наші студенти ще більше розкриють свій командний потенціал та особисті здібності!
 
 
   
  Унікальність учбовому закладу придає те, що він розташований серед рукотворного лісу, краса і чистота повітря якого привабили будівництво об’єкту для...  
 
    © 2021 ВЕЛИКОАНАДОЛЬСЬКИЙ ЛІСОТЕХНІЧНИЙ ФАХОВИЙ КОЛЕДЖ ІМЕНІ ВІКТОРА ЄГОРОВИЧА ФОН ГРАФФА
Усi права захищенi
Iсторiя   Музей   Фото   Вiдео   Контакти