Iсторiя   Музей   Фото   Вiдео   Контакти
 
Спеціальності
 
Лісове господарство
 
Садово-паркове господарство
 
Агроінженерія
 
Робітничи професії
 
Лісоруб
 
Флорист
 
Тракторист-машиніст сільськогосподарьського (лісогосподарського) виробництва
 
Слюсар з ремонту колісних транспортних засобів
 
Обліковець з реєстрації бухгалтерських даних
 
Електромонтер з ремонту та обслуговування електроустаткування
 
Приймальна комісія
 
Освітні центри:"КРИМ-Україна" і "ДОНБАС-Україна"
 
Правила прийому
 
Оголошення про прийом
 
Вартість навчання
 
Документи для вступу
 
Інформація вступникам
 
Зовнішнє незалежне оцінювання (ЗНО)
Розклад занять
 
Оформлення текстової та графічної навчальної документації
 
Склад студентської ради
 
Студентське самоврядування
 
Органiзацiя освiтнього процесу в умовах пандемii
Графік навчального процесу
 
Порядок виконання та зарахування контрольних робiт
 
Завдання до виконання контрольних робiт
Працевлаштування
 
Наші випускники
 
Зустрічі
Запобігання та виявлення корупції
 
Контакти
 
Доступ до публічної інформації
 
Охорона праці та цівільний захист
 
Календар знаменних і пам'ятних дат на 2020 - 2021 навчальний рік
Сторінка психологічної служби коледжу

70-рiччя визволення Донбасу

10 вересня  о 8:30 у Великоанадольському лісовому коледжі відбувся мітинг, на честь 70-ї річниці визволення Донецької області від німецько-фашистських загарбників. Проведенням мітингу керував викладач коледжу Чебанов Олександр Іванович.

Сьогодні, в цей великий день ми зібралися для того, щоб вшанувати пам’ять всіх загиблих, а також привітати всіх учасників Великої Вітчизняної війни, а саме ветеранів, дітей війни і всіх сильних духом співвітчизників. Саме в ці дні рівно 70 років тому відбувалося визволення нашого краю. Саме цю подію, одночасно сумну і радісну, ми будемо пам’ятати завжди, бо в ті часи проливалася кров наших рідних та близьких, та які б трагічні не були події, це стало поштовхом до нашої перемоги над німецько-фашистськими загарбниками.

Протягом урочистої лінійки біля пам’ятника Воїнам-Лісоводам Васильченко Сергій та Пурій Микола відстояли почесну варту. Разом з адміністрацією коледжу Багрін Сергій, Дмитрів Денис, Козаченко Іван та Станчев Віталій  поклали до пам’ятника «Зелену Гірлянду», а директор коледжу Охременко Наталя Миколаївна та ветеран Великої Вітчизняної Війни Плахтій Степан Степанович корзину квітів.


 

Свої спогади, почуття та думки висловив ветеран ВВВ Плахтій С.С. Він досі пам’ятає кожну з тих важких хвилин, які тягнулися для нього немов години. Це були жахливі часи. Зараз, особливо молодому поколінню, не можливо уявити, як це, бачити на власні очі всі жахіття війни, втрачати рідних та близьких, спостерігати, як проливається людська кров. Але завдяки цим втраченим життям, ми маємо можливість жити. І ми повинні бути вдячними всім учасникам Великої Вітчизняної Війни, за те, що вони ризикували своїм життям заради нашого майбутнього, майбутнього своїх дітей, онуків і правнуків.

Потім зі своєю промовою виступила викладач Пантелєєва Н.М.  Вона висловила своє співчуття родинам загиблих під час війни, привітала всіх присутніх із Днем визволення Донбасу від німецько-фашистських загарбників, та особисто привітала ветерана ВВВ Плахтій С.С. з цим святом та побажала здоров’я та довгих років життя.

Зі словами подяки та привітаннями від імені студентів коледжу виступила студентка Шевчук Аліна. Вона привітала шановних Ветеранів Війни, працівників коледжу, студентів та всіх присутніх з цим важливим для нас святом, а також побажала міцного здоров’я, сімейного благополуччя, успіхів в праці та навчанні і «… щоб ніколи не повторювалися жахи минулої Війни!».

Хвилиною мовчання присутні вшанували всіх загиблих в цій жахливій війні. Низький уклін і вдячність усім героям Великій Вітчизняний війні за проявлену мужність і героїзм!

 
   
  Унікальність учбовому закладу придає те, що він розташований серед рукотворного лісу, краса і чистота повітря якого привабили будівництво об’єкту для...  
 
    © 2021 ВЕЛИКОАНАДОЛЬСЬКИЙ ЛІСОТЕХНІЧНИЙ ФАХОВИЙ КОЛЕДЖ ІМЕНІ ВІКТОРА ЄГОРОВИЧА ФОН ГРАФФА
Усi права захищенi
Iсторiя   Музей   Фото   Вiдео   Контакти