Iсторiя   Музей   Фото   Вiдео   Контакти

 
Спеціальності
 
Лісове господарство
 
Садово-паркове господарство
 
Агроінженерія
 
Робітничи професії
 
Лісоруб
 
Флорист
 
Тракторист-машиніст сільськогосподарьського (лісогосподарського) виробництва
 
Слюсар з ремонту колісних транспортних засобів
 
Обліковець з реєстрації бухгалтерських даних
Приймальна комісія
 
Правила прийому
 
Оголошення про прийом
 
Вартість навчання
 
Документи для вступу
 
Інформація вступникам
 
Зовнішнє незалежне оцінювання (ЗНО)
Розклад занять
 
Правила оформлення ЛПЗ та курсових робiт
 
Відмінники навчання
 
Студентське самоврядування
 
Сторінка психолога
Графік навчального процесу
 
Порядок виконання та зарахування контрольних робiт
 
Завдання до виконання контрольних робiт
Працевлаштування
 
Наші випускники
 
Зустрічі
Контакти
 
Доступ до публічної інформації

8 Березня - свято весни!

З ледь відчутним весняним подихом приходить до нас чудове жіноче свято – 8 Березня. Цей день несе у світ ніжність і красу. Адже усе найдорожче, що є у нашому житті – щастя, радість, надія, кохання, пов’язане з жінкою. Щороку це свято має неповторні барви й відтінки. Та основне, що єднає нас усіх у цей світлий день - любов і повага до жінки – матері, дружини, доньки, сестри, подруги. За доброю традицією з цим святом приходить весна. Здавалося б, що 8 Березня - свято суто жіноче, але чоловіки в цей день хвилюються не менше. Саме в цей день всі хлопці, юнаки, чоловіки дарують жінкам любов і повагу, шанування і захват, замилування і ніжність, самі чисті і щирі почуття.8 березня єднає всіх жінок, будь-яких професій і віків, в єдине ціле – в цей день вони однаково красиві і шановані. А у чоловіків натхненні обличчя, гордість в поставі, впевнений погляд. У кожному з них прокидається лицар, палкий поет і безстрашний солдат. 
 
3 березня 2016 року в актовій залі Великоанадольського лісового коледжу панувала святкова весняна атмосфера, адже усіх жінок і дівчат вітали з Міжнародним жіночим днем. Першою привітала жінок зі святом директор коледжу Пятигорець Наталя Степанівна. Жінкам вона побажала любові і наснаги, а чоловікам дала наставлення цінувати найпрекраснішу частину людства. 
Піснями, віршами, танцювальними композиціями учасники святкового концерту вітали усіх жінок. Художні номери, які підготували студенти та викладачі коледжу, зачарували аудиторію, яка тривалими оплесками висловлювала своє захоплення їхнім талантом. Безмежне моральне задоволення глядачам принесли наші неповторні вокалісти. Веселий настрій присутнім у залі забезпечили студенти ,які талановито перетворились на кмітливих бабусь, котрі випадково потрапили до лісу і опинилися на святковій сцені. Неповторний романтичний настрій подарували наші танцюристи, приємно відмітити, що танцями в нашому коледжі захоплюються не тільки дівчата, але й юнаки. Прикрасою концерту стала пісня «Мамы, мамочки ,мамули», адже призначення жінки-бути мамою. Святкова атмосфера, багато позитивних емоцій і гарний настрій, як найкращий подарунок запам'ятаються надовго. 
 
Шановні жінки! Щиро вітаємо Вас зі святом 8 Березня! Жінка, як і весна, несе у світ життя, любов, ніжність та турботу. Жінка — це найпрекрасніше, що є в цьому світі, тому продовжуйте й надалі робити його кращим ,ви наповнюєте будні яскравими фарбами, спонукаєте до шляхетних вчинків і добрих справ. Побільше посміхайтеся, адже тим самим ви піднімаєте настрій всім навколо. Будьте завжди щасливі, задоволені, успішні, а головне — улюблені!
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
   
  Унікальність учбовому закладу придає те, що він розташований серед рукотворного лісу, краса і чистота повітря якого привабили будівництво об’єкту для...  
 
© 2011 Великоанадольський лісовий коледж.
Усi права захищенi.
Розробка сайту: студiя Колорiт.
Iсторiя   Музей   Фото   Вiдео   Контакти