Iсторiя   Музей   Фото   Вiдео   Контакти
 
Спеціальності
 
Лісове господарство
 
Садово-паркове господарство
 
Агроінженерія
 
Робітничи професії
 
Лісоруб
 
Флорист
 
Тракторист-машиніст сільськогосподарьського (лісогосподарського) виробництва
 
Слюсар з ремонту колісних транспортних засобів
 
Обліковець з реєстрації бухгалтерських даних
 
Електромонтер з ремонту та обслуговування електроустаткування
 
Приймальна комісія
 
Освітні центри:"КРИМ-Україна" і "ДОНБАС-Україна"
 
Правила прийому
 
Оголошення про прийом
 
Вартість навчання
 
Документи для вступу
 
Інформація вступникам
 
Зовнішнє незалежне оцінювання (ЗНО)
Розклад занять
 
Оформлення текстової та графічної навчальної документації
 
Склад студентської ради
 
Студентське самоврядування
 
Органiзацiя освiтнього процесу в умовах пандемii
Графік навчального процесу
 
Порядок виконання та зарахування контрольних робiт
 
Завдання до виконання контрольних робiт
Працевлаштування
 
Наші випускники
 
Зустрічі
Запобігання та виявлення корупції
 
Контакти
 
Доступ до публічної інформації
 
Охорона праці та цівільний захист
 
Календар знаменних і пам'ятних дат на 2020 - 2021 навчальний рік
Сторінка психологічної служби коледжу

День геолога

День геолога має давню традицію і святкується в нашій країні з 1966 року в першу неділю квітня. У важких умовах, серед дикої природи, лісів, боліт і гір ці розвідники земних порід під вантажем важких рюкзаків і різного устаткування працюють над вивченням мінералів і солей, добувають алмази або золото, мідь або олово, газ чи нафту.

В Волноваському районі є Приазовська  комплексна геологорозвідувальна  експедиція, яка, займається пошуками корисних копалин  нашого регіону. Але в даний час вона теж переживає важкі  часи відсутністю повного фінансування і прямого доступу до розробок. Волноваський район має    поклади будівельних корисних копалин (граніт, каолін, глина, пісок, щебінь). Відкриті і розвідуються родовища: залізних руд, золота, срібла, алмазів, ніобію, танталу, цирконію, вольфраму, молібдену, свинцю, цинку, літію, титану, ванадію, берилію, рідкоземельних елементів (церію, лантану, іттрію тощо), фосфоритів, вермикуліту, алюмінієвої, каолінової, карбонатно-магнезіальної полевошпатової, камнесамоцвітної і декоративно-облицювальної сировини.

До цього свята в  вестибюлі Великоанадольського лісового коледжу була проведена виставка  корисних копалин Донбасу, ювелірне і виробниче каміння Криму під назвою " В світі  найкращого".

Доповнювали  виставку  розвішені плакати корисних копалин (мінерали і гірські породи, благородні і рідкісні метали, дорогоцінні і виробничі камені) та їх застосування в хімічній промисловості і металургії, в  виробництві скла і кераміки, в будівництві і архітектурі, в мистецтві і ювелірному виробництві, а також карта корисних копалин Донбасу.

Активну участь в проведенні виставки приймали студенти   Островський Д., Слаква В., Островський С., Євсюкова А., Нечаєва Я. та  інші.

З великою зацікавленістю  знайомились студенти, викладачі, працівники коледжу з  колекцією  корисних копалин  та їх описом в застосуванні в народному виробництві. Для більш повного знайомства викладач  Кондратенко А.Ф.  проводила  екскурсію  по виставленим  зразкам корисних копалин Донбасу. Найбільшим інтересом у відвідувачів користувались виробничі та ювелірні камені і їх вироби.

 
   
  Унікальність учбовому закладу придає те, що він розташований серед рукотворного лісу, краса і чистота повітря якого привабили будівництво об’єкту для...  
 
    © 2021 ВЕЛИКОАНАДОЛЬСЬКИЙ ЛІСОТЕХНІЧНИЙ ФАХОВИЙ КОЛЕДЖ ІМЕНІ ВІКТОРА ЄГОРОВИЧА ФОН ГРАФФА
Усi права захищенi
Iсторiя   Музей   Фото   Вiдео   Контакти