Iсторiя   Музей   Фото   Вiдео   Контакти

 
Спеціальності
 
Лісове господарство
 
Садово-паркове господарство
 
Агроінженерія
 
Робітничи професії
 
Лісоруб
 
Флорист
 
Тракторист-машиніст сільськогосподарьського (лісогосподарського) виробництва
 
Слюсар з ремонту колісних транспортних засобів
 
Обліковець з реєстрації бухгалтерських даних
Приймальна комісія
 
Правила прийому
 
Оголошення про прийом
 
Вартість навчання
 
Документи для вступу
 
Інформація вступникам
 
Зовнішнє незалежне оцінювання (ЗНО)
Розклад занять
 
Правила оформлення ЛПЗ та курсових робiт
 
Відмінники навчання
 
Студентське самоврядування
 
Сторінка психолога
Графік навчального процесу
 
Порядок виконання та зарахування контрольних робiт
 
Завдання до виконання контрольних робiт
Працевлаштування
 
Наші випускники
 
Зустрічі
Контакти
 
Доступ до публічної інформації

День боротьби за права кримсько-татарського народу

Саме 18 травня 1944 року розпочалася операція з депортації кримських татар. У цей день вшановують пам'ять жертв цього злочину (під час головної хвилі депортації 18-20 травня було виселено 180014 осіб), а також відзначають його як День боротьби за права кримсько-татарського народу.
 
В Великоанадольському лісовому коледжі відбулася відкрита виховна година, присвячена Дню пам’яті жертв геноциду кримсько-татарського народу.  Студенти були запрошені до актової зали, де з ними була проведена тематична бесіда. До студентів звернулася заступник директора з навчальної роботи Крива Л.В. з закликанням шанувати і розуміти масштаби трагедії. Ознайомила всіх присутніх з хронологією подій 1944 року в.о. заступника директора з виховної роботи Алексєєва Н.О.
 
Також  був переглянутий художній фільм «Хайтарма», який яскраво відображає події того часу. «Хайтарма» в перекладі з кримськотатарської мови означає «Повернення» і фільм присвячений 72-й річниці геноциду кримськотатарського народу. Фільм залишив глибокий слід на душі не тільки у студентів, але і у викладачів. Кожен присутній, затамувавши подих,  слідкував за подіями та їхні серця наповнювалися співчуттям до невинно загиблих людей. Студенти з пошаною поставилися до Дня пам’яті жертв геноциду кримсько-татарського народу та приймали активну участь у бесіді та міркуванні після переглянутого фільму.  
 
Покидаючи актову залу, присутні заприсяглися, що вони будуть робить все можливе, аби тільки такий жах не трапився знову.
 
 
 
 
   
  Унікальність учбовому закладу придає те, що він розташований серед рукотворного лісу, краса і чистота повітря якого привабили будівництво об’єкту для...  
 
© 2011 Великоанадольський лісовий коледж.
Усi права захищенi.
Розробка сайту: студiя Колорiт.
Iсторiя   Музей   Фото   Вiдео   Контакти