Iсторiя   Музей   Фото   Вiдео   Контакти

 
Спеціальності
 
Лісове господарство
 
Садово-паркове господарство
 
Агроінженерія
 
Робітничи професії
 
Лісоруб
 
Флорист
 
Тракторист-машиніст сільськогосподарьського (лісогосподарського) виробництва
 
Слюсар з ремонту колісних транспортних засобів
 
Обліковець з реєстрації бухгалтерських даних
Приймальна комісія
 
Правила прийому
 
Оголошення про прийом
 
Вартість навчання
 
Документи для вступу
 
Інформація вступникам
 
Зовнішнє незалежне оцінювання (ЗНО)
Розклад занять
 
Правила оформлення ЛПЗ та курсових робiт
 
Відмінники навчання
 
Студентське самоврядування
 
Сторінка психолога
Графік навчального процесу
 
Порядок виконання та зарахування контрольних робiт
 
Завдання до виконання контрольних робiт
Працевлаштування
 
Наші випускники
 
Зустрічі
Контакти
 
Доступ до публічної інформації

День Перемоги!

«Пам’ять: вона кличе, вона хвилює, вона торкає наші серця. Минають роки, відлітають у вічність, але є дати, не підвладні рокам – це День Перемоги» - цей вираз залишився в серцях людей на все життя.

Нелегке наше сьогодення не може заступити радості приходу весни, а разом з нею і Дня Перемоги. Цей день назавжди залишиться для нас затьмареним від гіркоти втрат і осяяним сонцем Перемоги. Його наближували, як могли, люди, котрим було дуже не легко в ті вогненні літа і яким найважче сьогодні.

До 70-річного ювілею цього Великого свята у нашому коледжі пройшов урочистий мітинг, в пам'ять всіх загиблих у ті страшні роки.

Зі словами привітання виступив виконуючий обов’язки директора коледжу Іноземцев Денис Юрійович, він привітав ветеранів та побажав всім міцного здоров’я, бадьорості та мирного неба над головою!

У цю болісну та одночасно радісну дату до всіх присутніх звернувся ветеран, наш випускник Плахтій Степан Степанович. Він з гіркотою згадав про події, які відбувалися на нашій рідній землі. Як людина, котра на собі пережила всі страждання війни, від щирого серця побажав усім студентам ніколи не бути учасниками та навіть свідками таких страшних подій.

Від імені студентів Бойко Анастасія також привітала всіх присутніх зі святом і з надією сказала, що сучасна молодь буде робити все, аби не повторювати помилки минулого, які призвели до страшних жертв.

Історія цього великого свята ще раз нагадає всім нам про героїзм і патріотизм всіх захисників нашої Батьківщини. День Перемоги – це свято на честь всіх тих, хто подарував нам мир на цій землі!

Тож, ми повинні пам'ятати про минуле і дякувати старшому поколінню за Велику Перемогу. Вона сплачена мільйонами життів, сльозами рідних і близьких. Спасибі полеглим і живим. Спасибі і низький уклін всім нашим ветеранам та трудівникам тилу!

 
   
  Унікальність учбовому закладу придає те, що він розташований серед рукотворного лісу, краса і чистота повітря якого привабили будівництво об’єкту для...  
 
© 2011 Великоанадольський лісовий коледж.
Усi права захищенi.
Розробка сайту: студiя Колорiт.
Iсторiя   Музей   Фото   Вiдео   Контакти