Iсторiя   Музей   Фото   Вiдео   Контакти
 
Спеціальності
 
Лісове господарство
 
Садово-паркове господарство
 
Агроінженерія
 
Робітничи професії
 
Лісоруб
 
Флорист
 
Тракторист-машиніст сільськогосподарьського (лісогосподарського) виробництва
 
Слюсар з ремонту колісних транспортних засобів
 
Обліковець з реєстрації бухгалтерських даних
 
Електромонтер з ремонту та обслуговування електроустаткування
 
Приймальна комісія
 
Освітні центри:"КРИМ-Україна" і "ДОНБАС-Україна"
 
Правила прийому
 
Оголошення про прийом
 
Вартість навчання
 
Документи для вступу
 
Інформація вступникам
 
Зовнішнє незалежне оцінювання (ЗНО)
Розклад занять
 
Оформлення текстової та графічної навчальної документації
 
Склад студентської ради
 
Студентське самоврядування
 
Органiзацiя освiтнього процесу в умовах пандемii
Графік навчального процесу
 
Порядок виконання та зарахування контрольних робiт
 
Завдання до виконання контрольних робiт
Працевлаштування
 
Наші випускники
 
Зустрічі
Запобігання та виявлення корупції
 
Контакти
 
Доступ до публічної інформації
 
Охорона праці та цівільний захист
 
Календар знаменних і пам'ятних дат на 2020 - 2021 навчальний рік
Сторінка психологічної служби коледжу

День працiвника лiсу!

Початок осені - то особлива пора. Особливо привабливим постає перед нами - ліс. Окремі дерева листяних порід, відчуваючи, як залишає нас літнє тепло, починають вкриватись чарівною позолотою, стовбури отримують темніші відтінки від дощів, котрі навідуються все частіше, з’являється навіть особливий запах, характерний лише для цієї пори - то ніби коктейль, в якому і терпкі аромати хвої, і млосні пахощі перших грибів, і прохолода чистого цілющого повітря. Кожна пора року радує своїми дарунками, але більш привабливої картини, ніж осінній ліс, здається, годі й уявити. І саме в цю пору, за традицією, у третю неділю вересня, відзначають своє професійне свято люди, котрі й піклуються про зелені шати нашої країни. Природне довкілля є дорогоцінним даром Творця людині. Це необхідне середовище нашого життя. Тому дбайливе ставлення до природи є найголовнішою вимогою сучасного світу. Життя лісу напряму пов’язане із життям людини.

День працівника лісу - свято тих людей, які покликані бути захисниками цих прекрасних природних і рукотворних зелених насаджень, але не варто забувати, що турбота та збереження цього природного національного скарбу наш спільний обов’язок, а не тільки професійний обов’язок лісництва. Не оминуло це свято і один з найстаріший учбовий заклад лісової галузі України - Великоанадольський лісовий коледж! Наш коледж тісно пов’язаний із цим святом, адже ми готуємо спеціалістів лісового господарства, які з честю несуть звання студента, а потім майбутнього лісівника. Лісова галузь має надію на гідну зміну. 

17 вересня в актовій залі коледжу відбувся святковий концерт до Дня працівника лісу. На святі були присутні почесні гості: голова райдержадміністрації, керівник районної військово-цивільної адміністрації -  Лубінець Валерій Дмитрович; в.о. начальника відділу освіти райдержадміністрації - Кодберг Людмила Вадимівна; голова Благодатненської селищної ради - Жамбровський Сергій Михайлович; головний лісничій ДП «Великоанадольське лісове господарство» - Померанська Лариса Миколаївна; лісничий Великоанадольського лісництва ДП «Великоанадольське ЛГ» - Жилинський Сергій Іванович, а також ветерани праці, які багато років свого життя присвятили коледжу.

В.о. директора Великоанадольського лісового коледжу Іноземцев Денис Юрійович відкрив калейдоскоп привітань. Під час вітання були вручені грамоти за плідну співпрацю та з нагоди свята Дня працівників лісу начальнику Донецького обласного управління лісового та мисливського господарства Стороженко Віктору Івановичу та колективу ДП «Великоанадольське ЛГ», також відмітили ветеранів праці, які більшу частину свого життя присвятили коледжу Плахтій Степана Степановича, Тітову Ганну Василівну та Катаєва Олександра Вікторовича.

 

 

Перейняв естафету привітань Голова райдержадміністрації, керівник районної військово-цивільної адміністрації Лубінець Валерій Дмитрович, привітавши всіх зі святом, відмітив грамотами та подяками за вагомий внесок у розвиток і підготовку молодших спеціалістів директора ДП «Великоанадольське ЛГ» Шебалкова Валерія Анатолійовича та головного лісничого Померанську Ларису Миколаївну та викладачів коледжу.

Були відмічені грамотами за багаторічну сумлінну працю та за вагомий внесок у виховання спеціалістів лісового господарства викладачі коледжу від Донецького обласного управління лісового та мисливського господарства та адміністрації коледжу.

Всіх присутніх на святі зі сцени привітали викладачі та студенти коледжу,а також артисти Благодатненського будинку культури які разом підготували святковий концерт. Номера художньої самодіяльності були різноманітні: від українського таночку та пісень про Україну до різких нот рок-н-ролу, від віршів про ліс до граціозних і легких рухів вальсу.

 

 

 

 

Особливо всім присутнім запам’яталось яскраве привітання від молодшого покоління у виконанні вихованців Волноваського будинку дитячої та юнацької творчості Крячун Вікторії та Костенко Анастісії.

  

Фінальним акордом пролунала пісня «Листья желтые» у виконанні дуету викладачів.

Ведучім, та організаторам цього чудового свята, викладачам коледжу, Алексєєвій Наталі Олександрівні та Іноземцевій Оксані Миколаївні вдалося створити чудову святкову та дружню атмосферу в залі. Свято пройшло в дуже теплій та доброзичливій атмосфері!

У професійне свято працівників лісу ми приєднуємося до привітань на адресу всіх, хто не байдужий до проблем лісового господарства, хто своєю працею і турботою сприяє його збереженню та примноженню, хто просто любить, береже і рятує ліс. Один з класиків писав «Слово героя поета у порівнянні з заслугами лісівників блідне, скромна праця лісівників створює щастя наступних поколінь».

Шановні працівники лісу! Прийміть в цей чудовий, осінній день найщиріші слова вітання з професійним святом. Хай він для Вас, як і інші дні, буде наповнений гідним визнанням професійного внеску в загальнодержавну справу.

Завершилось свято традиційним покладанням квітів до пам’ятника Воїнам-Лісоводам.

Бажаємо вам, щоб це свято принесло у Ваш дім щастя, добро і надію на краще майбутнє. Щиро зичимо благополуччя, щоб реалізовувались Ваші кращі задуми і була щасливою доля. Мудрості і терпіння, злагоди і достатку, успіхів, творчої праці, віри у прекрасне і всього найкращого!

 
   
  Унікальність учбовому закладу придає те, що він розташований серед рукотворного лісу, краса і чистота повітря якого привабили будівництво об’єкту для...  
 
    © 2021 ВЕЛИКОАНАДОЛЬСЬКИЙ ЛІСОТЕХНІЧНИЙ ФАХОВИЙ КОЛЕДЖ ІМЕНІ ВІКТОРА ЄГОРОВИЧА ФОН ГРАФФА
Усi права захищенi
Iсторiя   Музей   Фото   Вiдео   Контакти