Iсторiя   Музей   Фото   Вiдео   Контакти

 
Спеціальності
 
Лісове господарство
 
Садово-паркове господарство
 
Агроінженерія
 
Робітничи професії
 
Лісоруб
 
Флорист
 
Тракторист-машиніст сільськогосподарьського (лісогосподарського) виробництва
 
Слюсар з ремонту колісних транспортних засобів
 
Обліковець з реєстрації бухгалтерських даних
Приймальна комісія
 
Правила прийому
 
Оголошення про прийом
 
Вартість навчання
 
Документи для вступу
 
Інформація вступникам
 
Зовнішнє незалежне оцінювання (ЗНО)
Розклад занять
 
Правила оформлення ЛПЗ та курсових робiт
 
Відмінники навчання
 
Студентське самоврядування
 
Сторінка психолога
Графік навчального процесу
 
Порядок виконання та зарахування контрольних робiт
 
Завдання до виконання контрольних робiт
Працевлаштування
 
Наші випускники
 
Зустрічі
Контакти
 
Доступ до публічної інформації

День працівника лісу

Ліс, яке рідне слово! Ліс, як рідний дім! Шумлять ліси в нашому краї! Кожного року в третю неділю вересня приходить до нас свято День працівників лісу. У цей день Україна визнає і вшановує важливу роботу, яка виконується лісівниками у справі вирощування і управління зеленим багатством і спадщиною країни - лісами.

15 вересня Великоанадольський лісовий коледж святкував День працівника лісу. На урочистості зібралися викладачі, студенти, завітали почесні гості: голова Волноваської райдержадміністрації Баранник Олександр Леонідович, в минулому викладачі коледжу  Гришин Іван Степанович, Чебанов Олександр Іванович та Валерія Ельмирівна.

Посадив одне дерево – вже зробив добро. Проте, коли закладають  алею, озеленюють довкілля, наводять благоустрій пам’ятних місць, додаючи до них зеленої краси,- то уже добрі справи, розраховані на благо наступних поколінь.

Щиро дякуємо вам, шановні  працівники лісового господарства за щоденну невтомну працю і відданість професії. Особливі слова подяки висловлюємо ветеранам галузі. Саме завдяки предкам ,ми сьогодні милуємося лісами, яким 80 і 100 років. Прийміть в цей чудовий осінній день найщиріші слова вітання з професійним святом. Хай він для вас, як і інші дні, буде наповнений гідним визнанням професійного внеску в загальнодержавну справу. Бажаємо вам міцного здоров’я, сімейного благополуччя, миру, щастя, злагоди. Подальших успіхів у роботі та вагомих трудових досягнень в ім’я розвитку і процвітання лісової галузі України та нашого краю. Хай виплекані вашими руками ліси радують не одне покоління.

 
   
  Унікальність учбовому закладу придає те, що він розташований серед рукотворного лісу, краса і чистота повітря якого привабили будівництво об’єкту для...  
 
© 2011 Великоанадольський лісовий коледж.
Усi права захищенi.
Розробка сайту: студiя Колорiт.
Iсторiя   Музей   Фото   Вiдео   Контакти