Iсторiя   Музей   Фото   Вiдео   Контакти
 
Спеціальності
 
Лісове господарство
 
Садово-паркове господарство
 
Агроінженерія
 
Робітничи професії
 
Лісоруб
 
Флорист
 
Тракторист-машиніст сільськогосподарьського (лісогосподарського) виробництва
 
Слюсар з ремонту колісних транспортних засобів
 
Обліковець з реєстрації бухгалтерських даних
 
Електромонтер з ремонту та обслуговування електроустаткування
 
Приймальна комісія
 
Освітні центри:"КРИМ-Україна" і "ДОНБАС-Україна"
 
Правила прийому
 
Оголошення про прийом
 
Вартість навчання
 
Документи для вступу
 
Інформація вступникам
 
Зовнішнє незалежне оцінювання (ЗНО)
Розклад занять
 
Оформлення текстової та графічної навчальної документації
 
Склад студентської ради
 
Студентське самоврядування
 
Органiзацiя освiтнього процесу в умовах пандемii
Графік навчального процесу
 
Порядок виконання та зарахування контрольних робiт
 
Завдання до виконання контрольних робiт
Працевлаштування
 
Наші випускники
 
Зустрічі
Запобігання та виявлення корупції
 
Контакти
 
Доступ до публічної інформації
 
Охорона праці та цівільний захист
 
Календар знаменних і пам'ятних дат на 2020 - 2021 навчальний рік
Сторінка психологічної служби коледжу

День працiвникiв освiти

Один раз на рік наближається день, коли ми вимовляємо «вчитель» , згадуючи при цьому не контрольну роботу, тематичне оцінювання чи підсумкову атестацію, а квіти і добрий настрій.
 
У прекрасну осінню пору приходить до нас освітянське свято. Це час, коли шелестить падолистом осінь і снує в лузі мереживо бабиного літа, а червоні жоржини променіють над землею, немов дарують весь свій жар любові педагогам. І це золото, дароване щедрою осінню в знак щасливої долі, і день, осяяний тисячами щирих посмішок вдячних учнів, належать дорогим викладачам.
 
Щороку в першу неділю жовтня Великоанадольський лісовий коледж святкує День працівника освіти. Це не тільки професійне свято вчителів, це свято усіх, хто глибоко шанує працю педагога, вихователя, наставника підростаючого покоління.
 
До Дня працівника освіти в коледжі було проведено декілька заходів.
 
Студенти зустрічали своїх наставників духмяними букетами осінніх квітів, організували виставку флористичних композицій . Розмаїттям барв осінніх соняхів, чорнобривців, жоржин, айстрів красувався другий поверх коледжу. Крім того, були випущені вітальні газети. Студенти з ентузіазмом та фантазією поставились до створення газет, в яких з особливою теплотою привітали викладачів.
 
2 жовтня в актовій залі коледжу відбувся святковий концерт. З вітальним словом виступив в.о. директора колледжу Іноземцев Д.Ю., який висловив щирі слова вдячності за наполегливий вчительський труд, високий професіоналізм і побажав усім колегам натхнення, успіхів та нових творчих звершень.
 
За високий професіоналізм у підготовці молодших спеціалістів та з нагоди Дня працівників освіти грамотами були нагороджені ветерани освітянської праці Гришина В.М., Гришин І.С., Чебанов О.І. та викладачі коледжу. Також були відмічені і студенти коледжу.
 
З привітанням і словами вдячності від студентів виступила представниця студентської ради та вручила грамоту  педагогічному колективу, за сумлінну працю та вагомий внесок у справу навчання і виховання студентської молоді.
 
Справжнім подарунком для викладацької родини коледжу стала концертна програма, яку підготували студенти ,адже викладачі в їхніх серцях запалюють багаття жаги знань, віддають свої знання, частку свого серця, чистоту своєї душі. Викладачі коледжу також взяли участь в святковому концерті. Всі присутні покинули актову залу в піднесеному настрої та впевненості в тому, що професія вчителя є найблагороднішою з усіх.
 
Свята приходять і відходять, змінюються дати і події, їх забувають і відроджують, але День Вчителя святкуватиметься завжди.
 
Шановні викладачі! Ви сієте добре і вічне. Ваша праця пошанована у всьому світі. Знайте, що всі ваші учні, де б ви не були, люблять вас і несуть у своїх серцях золоті зерна, які ви засівали своїми руками день в день, з року в рік.
 
Хай слово вчителя буде завжди святим і чистим на землі, а засіяна невтомною працею нива щедро зарясніє сходами юних талантів, яскравих особистостей, які прославляться визначними перемогами та збагатять суспільство новими досягненнями. 
Бажаємо Вам професійної і творчої вдачі у Вашій нелегкій, але потрібній справі, терпіння, оптимізму, звершення всього задуманого, міцного здоров'я і щастя. Творчої наснаги, нових педагогічних звершень і всього найкращого!
 
 
 
 
 
 
 
 
   
  Унікальність учбовому закладу придає те, що він розташований серед рукотворного лісу, краса і чистота повітря якого привабили будівництво об’єкту для...  
 
    © 2021 ВЕЛИКОАНАДОЛЬСЬКИЙ ЛІСОТЕХНІЧНИЙ ФАХОВИЙ КОЛЕДЖ ІМЕНІ ВІКТОРА ЄГОРОВИЧА ФОН ГРАФФА
Усi права захищенi
Iсторiя   Музей   Фото   Вiдео   Контакти