Iсторiя   Музей   Фото   Вiдео   Контакти
 
Спеціальності
 
Лісове господарство
 
Садово-паркове господарство
 
Агроінженерія
 
Робітничи професії
 
Лісоруб
 
Флорист
 
Тракторист-машиніст сільськогосподарьського (лісогосподарського) виробництва
 
Слюсар з ремонту колісних транспортних засобів
 
Обліковець з реєстрації бухгалтерських даних
 
Електромонтер з ремонту та обслуговування електроустаткування
 
Приймальна комісія
 
Освітні центри:"КРИМ-Україна" і "ДОНБАС-Україна"
 
Правила прийому
 
Оголошення про прийом
 
Вартість навчання
 
Документи для вступу
 
Інформація вступникам
 
Зовнішнє незалежне оцінювання (ЗНО)
Розклад занять
 
Оформлення текстової та графічної навчальної документації
 
Склад студентської ради
 
Студентське самоврядування
 
Органiзацiя освiтнього процесу в умовах пандемii
Графік навчального процесу
 
Порядок виконання та зарахування контрольних робiт
 
Завдання до виконання контрольних робiт
Працевлаштування
 
Наші випускники
 
Зустрічі
Запобігання та виявлення корупції
 
Контакти
 
Доступ до публічної інформації
 
Охорона праці та цівільний захист
 
Календар знаменних і пам'ятних дат на 2020 - 2021 навчальний рік
Сторінка психологічної служби коледжу

День студента!

Напевно, найвеселіші і діяльні часи в житті людини - це студентські роки, роки звершень, закоханостей, поривів і розчарувань. Кожен день несе щось нове, незвичайне, інтригуюче. Студентська пора! Прекрасний світлий час! Нескінченні лекції і безсонні ночі напередодні іспитів, друзі і подруги, нові знання і життєвий досвід, відкриття постулатів і пізнання старих істин, кожен день — як крок у новий світ, закоханість і розчарування, зустрічі з цікавими людьми і очікування дива!

Відсвяткував День студента і Великоанадольський лісовий коледж, адже цей день має особливе значення для студентів, це свято, коли кожен своє «студентство» може відчути на всі сто! Підготувався до цього свята і викладацький колектив коледжу. Педагоги вирішили привітати своїх вихованців святковим концертом. На святі директор Великоанадольського лісового коледжу Пятигорець Наталя Степанівна вручила грамоти студентам, які приймають активну участь у громадському житті коледжу. Концертна програма включала в себе сольні номери викладачів, розважальні конкурси, гумористичні сценки. У залі панувала атмосфера нестримних веселощів і позитиву, яку створювали учасники дійства. Ведучі підтримували командний дух всіх студентів і були прекрасною сполучною ланкою між усіма, хто був присутній у залі. Безмежне моральне задоволення глядачам принесли наші неповторні вокалісти. Також  вдалося викладачам перенести всіх в дивовижний світ казки! І ще однією прем’єрою став виступ вокально-інструментального ансамблю, котрий заявив про себе досить професійно і впевнено! Фінальним акордом пролунала пісня, з якою неможливо попрощатися, бо вона завжди залишається з нами.

Ще одним сюрпризом для студентів стали повітряні кульки з побажаннями від викладачів. Судячи по задоволеним й радісним відгукам глядачів, безумовно можна констатувати, що свято вдалось.

Щиро вітаємо вас, наші дорогі, з Днем студента!

Ми пишаємося вами – молодими, красивими, розумними! Ви вмієте

успішно навчатися, здобувати призові місця на олімпіадах, у спортивних змаганнях і мистецьких конкурсах. Ви здатні переборювати труднощі, перемагати і впевнено готуватися до самостійного життя. Так і повинно бути, бо справжні студенти встигають скрізь: і здобувати знання, і всебічно розвиватися, і змістовно відпочивати.

А ми, в свою чергу, будемо робити все, щоб студентський період став

найцікавішою і найяскравішою сторінкою вашого життя. Сподіваємося, що в майбутньому Ви завжди з вдячністю будете згадувати  коледж та свої  незабутні студентські роки.

Від душі бажаємо вам міцного здоров’я, відмінних успіхів у навчанні, а згодом – успішної кар’єри, справжніх друзів, вірного кохання!

Хай здійснюються всі ваші найзаповітніші мрії, які зародилися саме тут - в стінах рідного для вас Великоанадольського лісового коледжу!

 

 
   
  Унікальність учбовому закладу придає те, що він розташований серед рукотворного лісу, краса і чистота повітря якого привабили будівництво об’єкту для...  
 
    © 2021 ВЕЛИКОАНАДОЛЬСЬКИЙ ЛІСОТЕХНІЧНИЙ ФАХОВИЙ КОЛЕДЖ ІМЕНІ ВІКТОРА ЄГОРОВИЧА ФОН ГРАФФА
Усi права захищенi
Iсторiя   Музей   Фото   Вiдео   Контакти