Iсторiя   Музей   Фото   Вiдео   Контакти

 
Спеціальності
 
Лісове господарство
 
Садово-паркове господарство
 
Агроінженерія
 
Робітничи професії
 
Лісоруб
 
Флорист
 
Тракторист-машиніст сільськогосподарьського (лісогосподарського) виробництва
 
Слюсар з ремонту колісних транспортних засобів
 
Обліковець з реєстрації бухгалтерських даних
Приймальна комісія
 
Правила прийому
 
Оголошення про прийом
 
Вартість навчання
 
Документи для вступу
 
Інформація вступникам
 
Зовнішнє незалежне оцінювання (ЗНО)
Розклад занять
 
Правила оформлення ЛПЗ та курсових робiт
 
Відмінники навчання
 
Студентське самоврядування
 
Сторінка психолога
Графік навчального процесу
 
Порядок виконання та зарахування контрольних робiт
 
Завдання до виконання контрольних робiт
Працевлаштування
 
Наші випускники
 
Зустрічі
Контакти
 
Доступ до публічної інформації

День вiдкритих дверей

Якщо театр починається з вішалки, то навчальний заклад - з дня відкритих дверей. Саме після цієї події більшість абітурієнтів приймають остаточне рішення: вступати чи ні в обраний навчальний заклад.

Мета даного заходу – орієнтувати випускників на спеціальності, що користуються попитом на ринку праці, враховуючи здібності та можливості майбутнього студента.

6 червня 2015 року Великоанадольський лісовий коледж відкрив свої двері для учнів 9-х та 11-х класів загальноосвітніх закладів.

В рамках Дня відкритих дверей для випускників була проведена презентація навчального закладу, під час якої майбутні абітурієнти познайомилися зі спеціальностями, за якими здійснюється підготовка у коледжі, з умовами вступу, проживання у гуртожитках, про можливості працевлаштування у майбутньому за отриманою в коледжі спеціальністю. Зі спеціальністю «Лісове господарство» абітурієнтів ознайомила в.о. заступника директора з виховної роботи Сорокіна О.М. Заступник директора з навчально-виробничої роботи, в.о. директора коледжу Іноземцев Д.Ю. презентував спеціальність «Зелене будівництво і садово-паркове господарство». Спеціальність «Експлуатація і ремонт обладнання лісового комплексу» була представлена викладачем технічних дисциплін Кашубою В.О.

В роботі зі школярами були використані наглядні та роздаткові матеріали. Студенти коледжу показали невеличкий концерт для гостей.

Від зустрічі задоволення отримали всі. В першу чергу, абітурієнти та їх батьки — вони мали змогу поспілкуватися із студентами і отримати інформацію, яка їх цікавила, а коледж — надію, що їхні майбутні абітурієнти будуть найкращі!!

 
   
  Унікальність учбовому закладу придає те, що він розташований серед рукотворного лісу, краса і чистота повітря якого привабили будівництво об’єкту для...  
 
© 2011 Великоанадольський лісовий коледж.
Усi права захищенi.
Розробка сайту: студiя Колорiт.
Iсторiя   Музей   Фото   Вiдео   Контакти