Iсторiя   Музей   Фото   Вiдео   Контакти

 
Спеціальності
 
Лісове господарство
 
Садово-паркове господарство
 
Агроінженерія
 
Робітничи професії
 
Лісоруб
 
Флорист
 
Тракторист-машиніст сільськогосподарьського (лісогосподарського) виробництва
 
Слюсар з ремонту колісних транспортних засобів
 
Обліковець з реєстрації бухгалтерських даних
Приймальна комісія
 
Правила прийому
 
Оголошення про прийом
 
Вартість навчання
 
Документи для вступу
 
Інформація вступникам
 
Зовнішнє незалежне оцінювання (ЗНО)
Розклад занять
 
Правила оформлення ЛПЗ та курсових робiт
 
Відмінники навчання
 
Студентське самоврядування
 
Сторінка психолога
Графік навчального процесу
 
Порядок виконання та зарахування контрольних робiт
 
Завдання до виконання контрольних робiт
Працевлаштування
 
Наші випускники
 
Зустрічі
Контакти
 
Доступ до публічної інформації

День відкритих дверей

16 травня 2015 року Великоанадольський лісовий коледж  вітав майбутніх абітурієнтів, відкривши свої двері для них на щорічному заході «День відкритих дверей».

Абітурієнти, їх батьки та родичі мали змогу ознайомитись з навчальним закладом, переглянути презентації спеціальностей. Зі спеціальністю «Лісове господарство» абітурієнтів ознайомила викладач спеціальних дисциплін Азбукіна О. В. Заступник директора з навчально-виробничої роботи, в.о. директора коледжу Іноземцев Д. Ю. презентував спеціальність «Зелене будівництво і садово-паркове господарство». Спеціальність «Експлуатація і ремонт обладнання лісового комплексу» була представлена викладачем технічних дисциплін Дерев’янком О. С. В. о. директора Іноземцев Д. Ю. та завідуючі відділеннями розповідали про матеріально-технічну базу коледжу, спеціальності по яким ведеться підготовка студентів, строки навчання, доводили до відома присутніх інформацію про подальше навчання, перспективу працевлаштування. Відповідальний секретар приймальної комісії Алексєєва Н.О. розповіла про особливості прийому в 2015році, правила прийому до коледжу, документи, які необхідно підготувати абітурієнтам.

Наприкінці заходу майбутні студенти мали змогу переглянути деякі з номерів художньої самодіяльності коледжу, і ще раз впевнить в тому, що в Великоанадольському лісовому коледжі можна не лише отримувати гарну спеціальність, а й змістовно проводити дозвілля, відвідуючи гуртки, секції, творчі колективи.

 
   
  Унікальність учбовому закладу придає те, що він розташований серед рукотворного лісу, краса і чистота повітря якого привабили будівництво об’єкту для...  
 
© 2011 Великоанадольський лісовий коледж.
Усi права захищенi.
Розробка сайту: студiя Колорiт.
Iсторiя   Музей   Фото   Вiдео   Контакти