Iсторiя   Музей   Фото   Вiдео   Контакти

 
Спеціальності
 
Лісове господарство
 
Садово-паркове господарство
 
Агроінженерія
 
Робітничи професії
 
Лісоруб
 
Флорист
 
Тракторист-машиніст сільськогосподарьського (лісогосподарського) виробництва
 
Слюсар з ремонту колісних транспортних засобів
 
Обліковець з реєстрації бухгалтерських даних
 
Електромонтер з ремонту та обслуговування електроустаткування
 
Приймальна комісія
 
Правила прийому
 
Оголошення про прийом
 
Вартість навчання
 
Документи для вступу
 
Інформація вступникам
 
Зовнішнє незалежне оцінювання (ЗНО)
Розклад занять
 
Оформлення текстової та графічної навчальної документації
 
Відмінники навчання
 
Студентське самоврядування
 
Сторінка психолога
Графік навчального процесу
 
Порядок виконання та зарахування контрольних робiт
 
Завдання до виконання контрольних робiт
Працевлаштування
 
Наші випускники
 
Зустрічі
Контакти
 
Доступ до публічної інформації

Обласний еколого-краєзнавчй рух учнівської та студентської молоді «Донбас заповідний».

20 вересня 2019 у коледжі було завершено проведення першого місцевого туру Обласного еколого-краєзнавчого руху  учнівської та студентської молоді «Донбас заповідний».

 Метою проведення руху була пропаганда природоохоронної роботи, здорового способу життя серед молоді шляхом залучення їх до активної діяльності з вивчення довкілля, природи рідного краю, географічних, екологічних та інших природних об’єктів; формування гармонійно розвиненої особистості, розширення світогляду молодих громадян; культивування в молоді кращих рис української ментальності – працелюбності, свободи, справедливості, доброти, чесності, дбайливого ставлення до природи.

За результатами першого туру руху в коледжі було визначено переможців у напрямку «Прикладна екологія»:

  1. Конкурс фотографій «Донбас заповідний».

І місце Локтєв Денис – 23 група

ІІ місце Васильченко Вероніка – 25 група

ІІІ місце Демедецька Анна – 25 група.

 

  1. Конкурс саморобок «Друге життя речей».

І місце Дробуш Анжела – 25 група

ІІ місце Сєвєрін Артур -21група

ІІІ місце Пархоменко Олександр – 23 група

                 

  1. Конкурс художніх виробів на екологічну тематику

І місце Кузіна Віолета  – 25 група

ІІ місце Тернавська Діана  -25 група

ІІІ місце Титар Сергій  – 33 група

                 Ржавський Олег – 35 група

 

Робота Макаренко Владислава виборола приз глядацьких симпатій.

Дякуємо всім учасникам, організаторам за участь у русі. Пишайтесь своїм краєм, примножуйте та бережіть багатства нашого краю та України.

Оксана Іноземцева, Наталя Охременко, Марина Ломака,

викладачі коледжу

Фото - Денис Іноземцев, Яцик Єлизавета

 

 

 
   
  Унікальність учбовому закладу придає те, що він розташований серед рукотворного лісу, краса і чистота повітря якого привабили будівництво об’єкту для...  
 
© 2011 Великоанадольський лісовий коледж.
Усi права захищенi.
Розробка сайту: студiя Колорiт.
Iсторiя   Музей   Фото   Вiдео   Контакти