Iсторiя   Музей   Фото   Вiдео   Контакти

 
Спеціальності
 
Лісове господарство
 
Садово-паркове господарство
 
Агроінженерія
 
Робітничи професії
 
Лісоруб
 
Тракторист-машиніст
 
Приймальна комісія
 
Правила прийому
 
Оголошення про прийом
 
Вартість навчання
 
Документи для вступу
 
Інформація вступникам
 
Зовнішнє незалежне оцінювання (ЗНО)
Розклад занять
 
Правила оформлення ЛПЗ та курсових робiт
 
Відмінники навчання
 
Студентське самоврядування
 
Сторінка психолога
Графік навчального процесу
 
Порядок виконання та зарахування контрольних робiт
 
Завдання до виконання контрольних робiт
Працевлаштування
 
Наші випускники
 
Зустрічі
Контакти
 
Доступ до публічної інформації

Громадські слухання щодо присвоєння Великоанадольському лісовому коледжу імені Віктора Єгоровича фон Граффа

17 травня 2018 року о 14.30 в актовій залі коледжу відбулися громадські слухання щодо присвоєння Великоанадольському лісовому коледжу імені Віктора Єгоровича фон Граффа з метою врахування думки громадськості з зазначеного питання.

В. Є. фон Графф є засновником Великоанадольської лісової дачі, у 1843 році відкрив школу лісівників, нині Великоанадольський лісовий коледж. Встановлення історичної справедливості та увічнення пам’яті видатного діяча степового лісорозведення ініційоване трудовим колективом з нагоди святкування у 2018 році 175-її річниці з дня заснування навчального закладу.

В ході слухань свою думку висловлювали наукові співробітники музею Кашенець Олена Олександрівна та Воротинцева Галина Олексіївна, жителі смт. Графське та працівники коледжу.

Пропозицію про присвоєння Великоанадольському лісовому коледжу імені Віктора Єгоровича фон Граффа усі присутні підтримали одностайно.

Також під час слухань було порушено питання щодо зміни назви навчального закладу з «Великоанадольський лісовий коледж» на «Великоанадольський лісотехнічний коледж».

Більшість присутніх підтримали дану пропозицію.

На завершення громадських слухань слово взяв голова Благодатненської селищної ради Жамбровський С.М., який у своєму виступі підтримав ініціативу  про зміну назви та  присвоєння імені В.Є. фон Граффа Великоанадольському лісовому коледжу.

Організатори слухань вдячні всім учасникам, а особливо ветеранам праці (в колишньому -  викладачі коледжу)  Гришину Івану Степановичу, Кобцю Володимиру Володимировичу та Чебанову Олександру Івановичу за небайдужість до подальшої долі навчального закладу.

Владислава Борисенко, в.о. завідувача
віддділенням по спеціальностям
 
Фото - Денис Іноземцев
 
   
  Унікальність учбовому закладу придає те, що він розташований серед рукотворного лісу, краса і чистота повітря якого привабили будівництво об’єкту для...  
 
© 2011 Великоанадольський лісовий коледж.
Усi права захищенi.
Розробка сайту: студiя Колорiт.
Iсторiя   Музей   Фото   Вiдео   Контакти