Iсторiя   Музей   Фото   Вiдео   Контакти
 
Спеціальності
 
Лісове господарство
 
Садово-паркове господарство
 
Агроінженерія
 
Робітничи професії
 
Лісоруб
 
Флорист
 
Тракторист-машиніст сільськогосподарьського (лісогосподарського) виробництва
 
Слюсар з ремонту колісних транспортних засобів
 
Обліковець з реєстрації бухгалтерських даних
 
Електромонтер з ремонту та обслуговування електроустаткування
 
Приймальна комісія
 
Освітні центри:"КРИМ-Україна" і "ДОНБАС-Україна"
 
Правила прийому
 
Оголошення про прийом
 
Вартість навчання
 
Документи для вступу
 
Інформація вступникам
 
Зовнішнє незалежне оцінювання (ЗНО)
Розклад занять
 
Оформлення текстової та графічної навчальної документації
 
Склад студентської ради
 
Студентське самоврядування
 
Органiзацiя освiтнього процесу в умовах пандемii
Графік навчального процесу
 
Порядок виконання та зарахування контрольних робiт
 
Завдання до виконання контрольних робiт
Працевлаштування
 
Наші випускники
 
Зустрічі
Запобігання та виявлення корупції
 
Контакти
 
Доступ до публічної інформації
 
Охорона праці та цівільний захист
 
Календар знаменних і пам'ятних дат на 2020 - 2021 навчальний рік
Сторінка психологічної служби коледжу

Про проведення громадського обговорення з питання присвоєння імені фізичної особи Великоанадольському лісовому коледжу

електронне опитування за посиланням: https://goo.gl/forms/K7z7qCFRDuBDx9Hk1
 
З метою залучення представників громадськості до розгляду пропозицій щодо присвоєння Великоанадольському лісовому коледжу  імені Віктора Єгоровича фон Граффа, піонера степового лісорозведення, творця зеленої оази в степовій місцевості України – Великоанадольського лісу та засновника Великоанадольської школи лісників (нині Великоанадольський лісовий коледж) і врахування їх думки під час прийняття обласною радою відповідного рішення, відповідно до вимог Закону України «Про присвоєння юридичним особам та об’єктам права власності імен (псевдонімів) фізичних осіб, ювілейних та святкових дат, назв і дат історичних подій»,  Великоанадольський лісовий коледж оголошує проведення громадського обговорення з питання присвоєння навчальному закладу імені Віктора Єгоровича фон Граффа.
 
Пропозицію щодо присвоєння вищезазначеному навчальному закладу імені Віктора Єгоровича фон Граффа подано трудовим колективом  у зв’язку з підготовчими заходами, присвяченими до відзначення в 2018 році 175-ї річниці від дня заснування Великоанадольського лісового коледжу та в 2019 році 200-річчя від дня народження видатного діяча степового лісорозведення.
Громадське обговорення триватиме до 20.06.2018 р. У рамках проведення громадського обговорення відбудуться батьківські збори 21.04.2018р. о 10.00 год. у актовій залі коледжу, засідання  «круглого столу» 02.05.2018р. о 13.00 год. у приміщенні конференц-зали закладу,  громадські слухання 17.05.2018р. о 14.30 год. у актовій залі коледжу, а також електронне опитування за посиланням: https://goo.gl/forms/K7z7qCFRDuBDx9Hk1
 
До участі у вищеперерахованих заходах запрошуються жителі смт. Графське та Волноваського району, фізичні та юридичні особи, громадські об’єднання, політичні партії, громадські організації, представники засобів масової інформації.
 
Усі пропозиції та зауваження подаються в письмовій або усній формі за адресою: 85727 Донецька область, Волноваський район, смт. Графське, вул. Алімова 5. телефон 062-44-53-642 або ж надсилаються електронною поштою на адресу valk1843@ukr.net із зазначенням прізвища, імені, по батькові та адреси особи, яка їх подає. Кінцевий термін подання пропозицій та зауважень 20 червня 2018 року.
 
Юридичні особи подають пропозиції (зауваження) у письмовій чи електронній формі із зазначенням їх найменування та місцезнаходження.
 
Анонімні пропозиції не будуть реєструватись та розглядатися!
 
Відповідальним за організацію громадського обговорення та проведення вищевказаних заходів є директор коледжу Пятигорець Н.С.
 
Результати громадського обговорення буде оприлюднено не пізніше ніж через 14 днів на офіційному веб-сайті Великоанадольського лісового коледжу.
 
   
  Унікальність учбовому закладу придає те, що він розташований серед рукотворного лісу, краса і чистота повітря якого привабили будівництво об’єкту для...  
 
    © 2021 ВЕЛИКОАНАДОЛЬСЬКИЙ ЛІСОТЕХНІЧНИЙ ФАХОВИЙ КОЛЕДЖ ІМЕНІ ВІКТОРА ЄГОРОВИЧА ФОН ГРАФФА
Усi права захищенi
Iсторiя   Музей   Фото   Вiдео   Контакти