Iсторiя   Музей   Фото   Вiдео   Контакти

 
Спеціальності
 
Лісове господарство
 
Садово-паркове господарство
 
Агроінженерія
 
Робітничи професії
 
Лісоруб
 
Флорист
 
Тракторист-машиніст сільськогосподарьського (лісогосподарського) виробництва
 
Слюсар з ремонту колісних транспортних засобів
 
Обліковець з реєстрації бухгалтерських даних
Приймальна комісія
 
Правила прийому
 
Оголошення про прийом
 
Вартість навчання
 
Документи для вступу
 
Інформація вступникам
 
Зовнішнє незалежне оцінювання (ЗНО)
Розклад занять
 
Правила оформлення ЛПЗ та курсових робiт
 
Відмінники навчання
 
Студентське самоврядування
 
Сторінка психолога
Графік навчального процесу
 
Порядок виконання та зарахування контрольних робiт
 
Завдання до виконання контрольних робiт
Працевлаштування
 
Наші випускники
 
Зустрічі
Контакти
 
Доступ до публічної інформації

Клуб веселих та кмiтливих

1 квітня вважається загальновизнаним святом гумору та веселощів. У сучасній варіації свята воно супроводжується незмінними розіграшами, жартами і комедійними виступами. Цей день не внесено ні в які календарі знаменних дат і всенародних свят, проте від його святкування не може відмовитись ніхто. Саме 1 квітня можна дозволити собі пожартувати над друзями і колегами. І саме в цей день  цим займаються абсолютно всі :від дитини до дорослого, від студента до ділової людини. Тож ніхто не застрахований від розіграшів і навіть найсерйозніші люди мимоволі посміхаються.  Головне - щоб жарти були добрими і покращували настрій.
 
1 квітня прийнято влаштовувати фестивалі гумору. Не оминула ця традиція і Великоанадольський лісовий коледж. Викладачі коледжу кинули виклик студентам і запропонували зіграти в КВН. Студенти гідно прийняли виклик і одразу розпочалась підготовка до конкурсу, тож 1 квітня на сцену піднялися збірна команда студентів «Лесное сообщество друзей» капітан команди Хаджинов Віктор та збірна команда викладачів «За нами не занимать» капітан команди Іноземцев Денис Юрійович. Ведуча КВК Крива Любов Володимирівна побажала командам вдачі  і перемоги сильнішому.
 
В склад журі були запрошені викладачі коледжу Охременко Наталя Миколаївна та Давиденко Віктор Володимирович, від студентів почесне місце  в складі журі зайняли Осадча Ганна та Чишко Тарас, очолювала вельмишановне журі керівник Волноваського будинку дитячої та юнацької творчості Познякова Людмила Василівна.
 
Команди студентів та викладачів порадували всіх присутніх в залі не тільки влучним гумором, але справжньою акторською  грою. За підсумками журі перемогу отримала збірна команда викладачів «За нами не занимать».
 
З перемогою команду привітала директор Великоанадольського лісового коледжу Пятигорець Наталя Степанівна. Також директор відмітила команду студентів та їхню гарну підготовку і рівень майстерності.
 
Студенти, викладачі, гості отримали величезне задоволення!
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
   
  Унікальність учбовому закладу придає те, що він розташований серед рукотворного лісу, краса і чистота повітря якого привабили будівництво об’єкту для...  
 
© 2011 Великоанадольський лісовий коледж.
Усi права захищенi.
Розробка сайту: студiя Колорiт.
Iсторiя   Музей   Фото   Вiдео   Контакти