Iсторiя   Музей   Фото   Вiдео   Контакти

 
Спеціальності
 
Лісове господарство
 
Садово-паркове господарство
 
Агроінженерія
 
Робітничи професії
 
Лісоруб
 
Флорист
 
Тракторист-машиніст сільськогосподарьського (лісогосподарського) виробництва
 
Слюсар з ремонту колісних транспортних засобів
 
Обліковець з реєстрації бухгалтерських даних
Приймальна комісія
 
Правила прийому
 
Оголошення про прийом
 
Вартість навчання
 
Документи для вступу
 
Інформація вступникам
 
Зовнішнє незалежне оцінювання (ЗНО)
Розклад занять
 
Правила оформлення ЛПЗ та курсових робiт
 
Відмінники навчання
 
Студентське самоврядування
 
Сторінка психолога
Графік навчального процесу
 
Порядок виконання та зарахування контрольних робiт
 
Завдання до виконання контрольних робiт
Працевлаштування
 
Наші випускники
 
Зустрічі
Контакти
 
Доступ до публічної інформації

Мiжнародний жiночий день - 8 Березня

7 березня у лісовому коледжі відбулося свято присвячене Міжнародному жіночому дню – 8 Березня!

Викладачі та студенти коледжу розроблена спеціальну святкову програму «Красота спасет мир»!!! Даруючи жінкам комплементи,та святкові привітаннями ведучи свята постійно змінювались на сцені! Ведучими були Чебанов А.І, Грішин І.С, Охременко К.Л., Охременко Є.Л, Новік А.С.

 

   

 

Були підготовлені різножанрові номера. Створена вперше на сцені інструментальна група «Из зала» до складу котрої увійшли Іноземцев Д.Ю., Охременко Є.Л., Новік А., Охременко К.Л. Завдяки наполегливості хлопців комічний музичний номер «Подкаблучник» був незабутнім!

Не можна не відмітити створений вперше дует у складі Храмова А.М. та Грішина І.С, у їх виконанні дуже емоційно та душевно пролунала пісня «Весна на заречной улице».

Відрізнилися своїм співом та кумедним номером Охременко Є.Л. та Іноземцев Д.Ю, які під гітари подарували жінкам пісню «Рози».

Хотілось окремо внести слова подяки Храмову А.М., Кобцю В.В. В їх виконанні в подарунок жінкам було виконано пісні «Ах, какая женщина», «Женщина любимая», а також хотілося б відмітити Грішина І.С., Чебанова О.І., які завдяки своїм образам,та чітко поставленій дикції були незабутніми ведучими цього вечора!

  


Та не одне свято не проходить без студентів! Це самі щирі учасники наших концертів! Хлопці у складі Васильова Данила, Новіка Андрія, Бакалдіна Максима, Сисоева Артема, зроби дуже позитивне та веселе відкриття концерту, вони зробили пародію на жінок з різними характерами! І це в них вийшло чудово!

А в завершенні цього свята була створена більш романтична атмосфера, де чоловіки Охременко Є.Л. та Іноземцев Д.Ю. подарували сольними виступами свої пісні «Имя твое», «Лучшая женщина».

  

Фінальна пісня «8 Марта» зачарували всіх жінок ,бо виконувати пісню у чоловічому складі, так емоційно та душевно вміють лише наші чоловіки!

Зі святом Вас наші любі жінки!!!

 
   
  Унікальність учбовому закладу придає те, що він розташований серед рукотворного лісу, краса і чистота повітря якого привабили будівництво об’єкту для...  
 
© 2011 Великоанадольський лісовий коледж.
Усi права захищенi.
Розробка сайту: студiя Колорiт.
Iсторiя   Музей   Фото   Вiдео   Контакти