Iсторiя   Музей   Фото   Вiдео   Контакти
 
Спеціальності
 
Лісове господарство
 
Садово-паркове господарство
 
Агроінженерія
 
Робітничи професії
 
Лісоруб
 
Флорист
 
Тракторист-машиніст сільськогосподарьського (лісогосподарського) виробництва
 
Слюсар з ремонту колісних транспортних засобів
 
Обліковець з реєстрації бухгалтерських даних
 
Електромонтер з ремонту та обслуговування електроустаткування
 
Приймальна комісія
 
Освітні центри:"КРИМ-Україна" і "ДОНБАС-Україна"
 
Правила прийому
 
Оголошення про прийом
 
Вартість навчання
 
Документи для вступу
 
Інформація вступникам
 
Зовнішнє незалежне оцінювання (ЗНО)
Розклад занять
 
Оформлення текстової та графічної навчальної документації
 
Склад студентської ради
 
Студентське самоврядування
 
Органiзацiя освiтнього процесу в умовах пандемii
Графік навчального процесу
 
Порядок виконання та зарахування контрольних робiт
 
Завдання до виконання контрольних робiт
Працевлаштування
 
Наші випускники
 
Зустрічі
Запобігання та виявлення корупції
 
Контакти
 
Доступ до публічної інформації
 
Охорона праці та цівільний захист
 
Календар знаменних і пам'ятних дат на 2020 - 2021 навчальний рік
Сторінка психологічної служби коледжу

Акція "Посади своє дерево" та суботник до Дня довкілля

Розуміючи необхідність виховання у підростаючого покоління шанобливого ставлення до природи, роз’яснення широким колам громадськості важливості створення лісових насаджень, як одного з основних компонентів збереження екологічної рівноваги на планеті, Державне агентство лісових ресурсів України, за підтримки Міністерства освіти і науки України та Товариства лісівників України,  з 2006 року проводить щорічну Всеукраїнську Акцію  «Майбутнє лісу у твоїх руках».  Цього року акція розпочалась у Всесвітній день лісу (21 березня) та тривала до Дня довкілля, яке цього року в Україні відмічали 16 квітня.

Головним заходом Акції є посадка дерев і створення нових лісів за широкої участі учнівської та шкільної молоді, громадськості, представників органів влади та ЗМІ.

Вже стало гарною традицією проводити на території Волноваського району Всеукраїнську акцію «Майбутнє лісу в твоїх руках» силами працівників державного підприємства «Великоанадольське лісове господарство» студентів та викладачів Великоанадольського лісового коледжу за участю Волноваської районної державної адміністрації.

07 квітня в рамках Всеукраїнської акції «Майбутнє лісу в твоїх руках», двомісячнику з озеленення та благоустрою на території Великоанадольського лісового коледжу студенти разом з викладачами та гостями заходу провели акцію «Посади своє дерево та збережи його» та суботник до Дня довкілля.

На нашому заході були присутні почесні гості – ветерани праці, в минулому викладачі Великоанадольського лісового коледжу, Титова Гана Василівна, Гришин Іван Степанович, Чебанов Олександр Іванович.

Директор коледжу Пятигорець Наталія Степанівна нагадала всім присутнім що головною метою цього заходу є поліпшення стану природи, День довкілля дозволяє реально оцінити стан навколишнього середовища, в якому ми живемо, дає можливість уважно обдумати дії та кроки, які кожен з нас має зробити в напрямку збереження та відновлення довкілля.

Ветеран праці, викладач суспільних дисциплін Гришин Іван Степанович виступив перед молодим поколінням лісівників та надихнув усіх присутніх вчинками декількох поколінь випускників коледжу, які створюють та доглядають лісові насадження в усіх куточках нашої країни.

Представники груп с викладачем Лісозахисту Нікітченко Тетяною Анатоліївною розвішали власноруч виготовлені шпаківні на території коледжу та Великоанадольського лісу.

Викладачі та представники груп с викладачем Лісових культур Азбукіною Оленою Володимирівною доповнили головну алею закладену засновником Великоанадольского лісу В.Є. фон Граффом.

Гості свята с викладачем Дендрології Кобцем Володимиром Володимировичем висадили алею з Церсиса канадського за головним навчальним корпусом.

Студенти які не задіяні в посадці лісу та розвішуванні шпаківень разом з кураторами навели поряд на закріплених ділянках на території коледжу.

Дякуємо всім за плідну працю!

 

 
   
  Унікальність учбовому закладу придає те, що він розташований серед рукотворного лісу, краса і чистота повітря якого привабили будівництво об’єкту для...  
 
    © 2021 ВЕЛИКОАНАДОЛЬСЬКИЙ ЛІСОТЕХНІЧНИЙ ФАХОВИЙ КОЛЕДЖ ІМЕНІ ВІКТОРА ЄГОРОВИЧА ФОН ГРАФФА
Усi права захищенi
Iсторiя   Музей   Фото   Вiдео   Контакти