Iсторiя   Музей   Фото   Вiдео   Контакти

 
Спеціальності
 
Лісове господарство
 
Садово-паркове господарство
 
Агроінженерія
 
Робітничи професії
 
Лісоруб
 
Тракторист-машиніст
 
Приймальна комісія
 
Правила прийому
 
Оголошення про прийом
 
Вартість навчання
 
Документи для вступу
 
Інформація вступникам
 
Зовнішнє незалежне оцінювання (ЗНО)
Розклад занять
 
Правила оформлення ЛПЗ та курсових робiт
 
Відмінники навчання
 
Студентське самоврядування
 
Сторінка психолога
Графік навчального процесу
 
Порядок виконання та зарахування контрольних робiт
 
Завдання до виконання контрольних робiт
Працевлаштування
 
Наші випускники
 
Зустрічі
Контакти
 
Доступ до публічної інформації

Рейтинг вступникiв на базі 9 класів

 

РЕЙТИНГ
Спеціальність: 5.10010203 «Експлуатація і ремонт обладнання лісового комплексу»
Середній бал

Вступники, які мають право на зарахування поза конкурсом:

1. Іванков Андрій Андрійович 22,0 бюджет
2. Кузьменко Ярослав Васильович 18,0 контракт
Вступники, які зараховуються за конкурсом:

Бюджет

1. Бридня Микола Миколайович 24,0
2. Фоменко Олексій Олександрович 23,6
3. Васильченко Андрій Олександрович 22,9
4. Шушарін Дмитро Олександрович 22,8

Контракт

5. П’ятигорець Євгеній Сергійович 22,5
6. Лавров Богдан Олегович 22,2
7. Помазанець Олександр Дмитрович 19,1
8. Мещеряков Вадим Віталійович 19,0
9. Ольховський Володимир Вадимович 18,7
10. Паскаль В’ячеслав Сергійович 18,5
11. Буценко Дмитро Олегович 18,0
12. Наумлінський Дмитро Павлович 17,4
13. Ігушкін Микола Анатолійович 17,3
14. Самофалов Станіслав Олександрович 17,2
15. Макуха Олександр Олександрович 16,9
16. Скакун Андрій Миколайович 16,7
17. Бірюков Євгеній Михайлович 15,7

РЕЙТИНГ
Спеціальність: 5.10010203 «Експлуатація і ремонт обладнання лісового комплексу»
Середній бал

Вступники, які мають право на зарахування поза конкурсом:

1. Іванков Андрій Андрійович 22,0
2. Кузьменко Ярослав Васильович 18,0

Вступники, які зараховуються за конкурсом:

3. Бридня Микола Миколайович 24,0
4. Фоменко Олексій Олександрович 23,6
5. Васильченко Андрій Олександрович 22,9
6. Шушарін Дмитро Олександрович 22,8
7. П’ятигорець Євгеній Сергійович 22,5
8. Лавров Богдан Олегович 22,2
9. Помазанець Олександр Дмитрович 19,1
10. Мещеряков Вадим Віталійович 19,0
11. Ольховський Володимир Вадимович 18,7
12. Паскаль В’ячеслав Сергійович 18,5
13. Буценко Дмитро Олегович 18,0
14. Наумлінський Дмитро Павлович 17,4
15. Ігушкін Микола Анатолійович 17,3
16. Самофалов Станіслав Олександрович 17,2
17. Макуха Олександр Олександрович 16,9
18. Скакун Андрій Миколайович 16,7
19. Бірюков Євгеній Михайлович 15,7

РЕЙТИНГ
Спеціальність: 5.09010301 «Зелене будівництво і садово-паркове господарство»
Середній бал

Вступники, які зараховуються за конкурсом:

1. Усікова Ганна Анатоліївна 26,2
2. Коломоєць Вікторія Костянтинівна 24,1
3. Лисенко Оксана Вікторівна 23,1
4. Рояка Ганна Костянтинівна 22,7
5. Дубина Анна Миколаївна 22,6
6. Ніктой Наталія Миколаївна 21,5
7. Потапенко Ірина Вадимівна 21,0
8. Гнибеда Аліна Вікторівна 20,3
9. Каращенко Юлія Борисівна 18,7
10. Бабенко В’ячеслав Володимирович 16,7
11. Полетаєв Іван Олександрович 15,2
12. Осадчий Анатолій Олексійович 13,3

РЕЙТИНГ
Спеціальність: 5.09010301 «Лісове господарство»
Середній бал

Вступники, які мають право на зарахування поза конкурсом:

1. Федін Богдан Іванович 23,2
2. Телиця Владислав Олександрович 22,0
3. Денежний Владислав Станіславович 21,9
4. Устимук Анастасія Віталіївна 18,3
5. Богач Алла Анатоліївна 17,9
6. Жилін Олексій Олександрович 16,9
7. Гетьман Павло Андрійович 16,4
8. Черкашина Тетяна Іванівна 15,3

Вступники, які зараховуються за конкурсом:

1. Сеідов Самір Сабір огли 26,5
2. Коваленко Аліна Жоржівна 26,2
3. Каліберда Іван Олександрович 24,3
4. Смирнов Сергій Володимирович 24,2
5. Гречуха Ігор Євгенович 22,3
6. Прокопенко Артем Станіславович 21,6
7. Радченко Андрій Олександрович 21,0
8. Кобець Анатолій Андрійович 20,8
9. Нечаєва Яна Ігорівна 20,8
10. Горбунов Сергій Володимирович 20,7
11. Прокопенко Владислав Сергійович 20,7
12. Бордюк Олексій Сергійович 20,1
13. Дунець Роман Віталійович 19,8
14. Аблаєв Веіс Шепікович 19,1
15. Лютий Ігор Вікторович 19,0
16. Іванченко Микита Олександрович 18,9
17. Баклан Іван Петрович 18,5
18. Усик Віталій Олексійович 18,4
19. Фоменко Максим Олексійович 18,2
20. Філіпков Володимир Вікторович 18,2
21. Кудлай Едуард Миколайович 18,0
22. Пєвнєв Сергій Сергійович 18,0
23. Биков Артем Олексійович 17,9
24. Алєксєєв Олександр Олександрович 17,7
25. Коротких Іван Володимирович 16,9
26. Усік Микола Сергійович 16,7
27. Власов Дмитро Геннадійович 16,1
28. Васильченко Сергій Іванович 15,3
29. Коробський Ілля Андрійович 15,2
30. Осадчий Сергій Олексійович 15,1
31. Петранов Олексій Іванович 15,1
32. Пурі Микола Сергійович 14,9

 

 
   
  Унікальність учбовому закладу придає те, що він розташований серед рукотворного лісу, краса і чистота повітря якого привабили будівництво об’єкту для...  
 
© 2011 Великоанадольський лісовий коледж.
Усi права захищенi.
Розробка сайту: студiя Колорiт.
Iсторiя   Музей   Фото   Вiдео   Контакти