Iсторiя   Музей   Фото   Вiдео   Контакти
 
Спеціальності
 
Лісове господарство
 
Садово-паркове господарство
 
Агроінженерія
 
Робітничи професії
 
Лісоруб
 
Флорист
 
Тракторист-машиніст сільськогосподарьського (лісогосподарського) виробництва
 
Слюсар з ремонту колісних транспортних засобів
 
Обліковець з реєстрації бухгалтерських даних
 
Електромонтер з ремонту та обслуговування електроустаткування
 
Приймальна комісія
 
Освітні центри:"КРИМ-Україна" і "ДОНБАС-Україна"
 
Правила прийому
 
Оголошення про прийом
 
Вартість навчання
 
Документи для вступу
 
Інформація вступникам
 
Зовнішнє незалежне оцінювання (ЗНО)
Розклад занять
 
Оформлення текстової та графічної навчальної документації
 
Склад студентської ради
 
Студентське самоврядування
 
Органiзацiя освiтнього процесу в умовах пандемii
Графік навчального процесу
 
Порядок виконання та зарахування контрольних робiт
 
Завдання до виконання контрольних робiт
Працевлаштування
 
Наші випускники
 
Зустрічі
Запобігання та виявлення корупції
 
Контакти
 
Доступ до публічної інформації
 
Охорона праці та цівільний захист
 
Календар знаменних і пам'ятних дат на 2020 - 2021 навчальний рік
Сторінка психологічної служби коледжу

Результати вступних випробувань

РЕЗУЛЬТАТИ ВСТУПНИХ ВИПРОБУВАНЬ З МАТЕМАТИКИ:

20.07.2017 Р.

205 «Лісове господарство»

Група 2

Математика

1.            Азаренко Тетяна Валентинівна             9 (дев’ять)

2.            Белінська Олена Денисівна                   7 (сім)

3.            Васільконов Олександр Євгенович      6 (шість)

4.            Воропаєв Андрій Олександрович         6 (шість)

5.            Горбунов Павло Михайлович               6 (шість)

6.            До Руслан                                                6 (шість)

7.            Дубровін Микола Іванович                   5 (п’ять)   

8.            Іванченко Альбіна Євгенівна                10 (десять)

9.            Кислиця Кристина Валеріївна               7 (сім)

10.       Кривоносова Анна Андріївна            8 (вісім)

11.       Лисянський Євген Вікторович          8 (вісім)

12.       Срібний Олександр Вікторович        7 (сім)

13.       Шапаренко Іван Сергійович              5 (п’ять)

 

 

РЕЗУЛЬТАТИ ВСТУПНИХ ВИПРОБУВАНЬ З УКРАЇНСЬКОЇ МОВИ 

20.07.2017 Р.

205 «Лісове господарство»

Група 1

Українська мова (диктант)

1.            Акулова  Ірина Павлівна                           6 (шість)

2.            Барановська Олена Андріївна               6 (шість)

3.            Давидов Даниїл Віталійович                     9 (дев’ять)

4.            Завгородня Ганна Віталіївна                 9 (дев’ять)

5.            Запорожець Олександр Анатолійович      6 (шість)

6.            Ілюхіна Валерія Сергіївна                          9 (дев’ять)

7.            Коваленко Вікторія Вікторівна                  10 (десять)

8.            Караманиць Наталія Миколаївна               10 (десять)

9.            Карандєй Анастасія Олександрівна           10 (десять)

10.       Макаренко Владислав Максимович           6 (шість)

11.       Островський Роман Миколайович              8 (вісім)

12.       Петухова Катерина Сергіївна                      10 (десять)

13.       Семенова Аліна Дмитрівна                          6 (шість)

14.       Юдак Марина Іванівна                                 10 (десять)

 

 
   
  Унікальність учбовому закладу придає те, що він розташований серед рукотворного лісу, краса і чистота повітря якого привабили будівництво об’єкту для...  
 
    © 2021 ВЕЛИКОАНАДОЛЬСЬКИЙ ЛІСОТЕХНІЧНИЙ ФАХОВИЙ КОЛЕДЖ ІМЕНІ ВІКТОРА ЄГОРОВИЧА ФОН ГРАФФА
Усi права захищенi
Iсторiя   Музей   Фото   Вiдео   Контакти