Iсторiя   Музей   Фото   Вiдео   Контакти

 
Спеціальності
 
Лісове господарство
 
Садово-паркове господарство
 
Агроінженерія
 
Приймальна комісія
 
Правила прийому
 
Оголошення про прийом
 
Вартість навчання
 
Документи для вступу
 
Інформація вступникам
Розклад занять
 
Правила оформлення ЛПЗ та курсових робiт
 
Відмінники навчання
 
Студентське самоврядування
 
Сторінка психолога
Графік навчального процесу
 
Порядок виконання та зарахування контрольних робiт
 
Завдання до виконання контрольних робiт
Працевлаштування
 
Наші випускники
 
Зустрічі
Контакти
 
Доступ до публічної інформації

Результати вступних випробувань

Результати вступних випробувань з математики

26.07.2016 р.

Спеціальність 206 «Садово господарство»

Група 2

1.     Бабаєв Ярослав Расімович – 8

2.     Бабенко В’ячеслав Вікторович – 6

3.     Барановська Світлана Андріївна – 7

4.     Білоус Дмитро Олексійович – 8

5.     Волик Дар’я Сергіївна – 6  

6.     Гунько Галина Вікторівна – 8 

7.     Князєва Анастасія Володимирівна – 8

8.     Корінченко Вікторія Вікторівна – 8

9.     Кочубей Тетяна Олександрівна – 5 

10.   Кундель Марія Іванівна – 8

11.   Неледва Ірина Олександрівна – 7

12.  Оберемко Ірина Віталіївна – 7

13.  Онищенко Лідія Вікторівна – 10

14.  Понька Володимир Віталійович – 6

15.  Соловйова Віра Володимирівна – 6

16.  Хаджинова Христя Володимирівна – 5

 

 

 

Результати вступних випробувань з математики

26.07.2016 р.

Спеціальність 208 «Агроінженерія»

Група 3

1.     Гюльмамедов Рамін Елманович – 8

 

 

Результати вступних випробувань з української мови

26.07.2016 р.

Спеціальність 205 «Лісове господарство»

Група 1

1.     Абрафіков Дмитро Анатолійович – 5

2.     Бекназаров Данііл Тожимуродович – 7

3.     Бондар Олена Степанівна – 9

4.     Грищенко Микола Васильович – 6

5.     Дєдов Дмитро Дмитрович – 5

6.     Єрмоленко Семен Сергійович – 5

7.     Жураковський Олександр Олександрович – 5

8.     Кравцов Іван Іванович – 6

9.     Курош Денис Миколайович – 5

10.   Лактіонов Микита Олегович – 9 

11.   Мартовицький Денис Олександрович – 5

12.   Пазуха Владислав Романович – 11 

13.   Радченко Денис Іванович – 5

14.   Самойленко Вадим Миколайович – 5

15.   Соснов Олег Вікторович – 6  

16.   Тимашов Микола Валерійович – 6

17.   Тіщенко Владислав Сергійович – 11

18.   Трофименко Ніна Валентинівна – 5

 

Результати вступних випробувань з математики

25.07.2016 р.

Спеціальність 205 «Лісове господарство»

Група 2

1.     Андросюк Микита Володимирович – 6

2.     Батюк Віталій Борисович – 6

3.     Буц Ілля Олександрович – 5

4.     Височіна Юлія Сергіївна – 5

5.     Гломозда Лілія Андріївна – 5

6.     Зайченко Олександр Анатолійович – 5

7.     Злочевський Михайло Геннадійович – 7

8.     Івашкевич Сергій Сергійович – 6

9.     Кірсанова Ганна Андріївна – 9

10.   Клименко Олександр Сергійович – 5

11.   Кундель Дмитро Іванович – 5

12.   Купріянова Дар’я Олеговна – 9

13.   Кюрчев Олександр Олексійович – 6

14.   Марченко Вадим Сергійович – 5

15.   Науменко Семен Олексійович – 5

16.   Нефьодов Владислав Олександрович – 5

17.   Новіков Михайло Валерійович – 5

18.   Пивоварчук Дмитро Олександрович – 5

19.   Рибаков Іван Леонідович – 6

20.   Росляк Валерій Сергійович – 5

21.   Сидач Надія Вадимівна – 5

22.   Тарабан Данило Сергійович – 6

23.   Тесля Владислав Володимирович - 5

 

 

Результати вступних випробувань з Української мови

25.07.2016 р.

Спеціальність 208 «Агроінженерія»

Група 1

1.     Бондар Денис Олександрович – 6

2.     Бондар Максим Сергійович – 8

3.     Волобуєв Олександр Вікторович – 6

4.     Гонтарев Станіслав Сергійович – 6

5.     Грінченко Андрій Олегович – 7

6.     Гюмьмамедов Рамін Елманович – 6

7.     Зайцев Денис Віталійович – 7

8.     Кашпор Сергій Сергійович – 6

9.     Ковтиха Сергій Геннадійович – 10

10.   Корж Микита Сергійович – 9

11.    Кухтін Сергій Олександрович – 8

12.    Мацуй Артем Сергійович – 5

13.    Мацуй Олег Вікторович – 9

14.    Мироненко Роман Миколайович – 6

15.    Москаленко Данило Олександрович – 5

16.    Немченко Дмитро Андрійович – 9

17.    Павленко Ярослав Миколайович – 9

18.    Плакса В’ячеслав Ігорович – 9

19.    Потапенко Артем Віталійович – 10

20.    Самохвалов Антон Костянтинович – 9

21.    Сєрік Станіслав Андрійович – 9

22.    Стародуб Антон Андрійович – 9

23.    Теребов Олег Андрійович – 6

24.    Чубар Дмитро Володимирович – 9

25.    Ясинський Данило Анатолійович – 6

 

 

 

Результати вступних випробувань з Математики

22.07.2016 р.

Спеціальність 205 «Лісове господарство»

Група 1

 

1.     Абрафіков Дмитро Анатолійович – 5

2.     Бекназаров Данііл Тожимуродович – 5

3.     Бондар Олена Степанівна – 7

4.     Грищенко Микола Васильович – 5

5.     Дєдов Дмитро Дмитрович – 5  

6.     Єрмоленко Семен Сергійович – 5

7.     Жураковський Олександр Олександрович – 5

8.     Кравцов Іван Іванович – 7

9.     Курош Денис Миколайович – 5

10.   Лактіонов Микита Олегович – 5

11.   Мартовицький Денис Олександрович – 5

12.   Пазуха Владислав Романович – 5 

13.   Радченко Денис Іванович – 5

14.   Самойленко Вадим Миколайович – 5

15.   Соснов Антон Вікторович – 6

16.   Тимашов Микола Валерійович – 6

17.   Тіщенко Владислав Сергійович – 7

18.   Трофименко Ніна Валентинівна – 6

Результати вступних випробувань з української мови

22.07.2016 р.

Спеціальність 206 «Садово господарство»

Група 2

1.     Бабаєв Ярослав Расімович – 9

2.     Бабенко В’ячеслав Вікторович – 6

3.     Барановська Світлана Андріївна – 8

4.     Білоус Дмитро Олексійович – 8

5.     Волик Дар’я Сергіївна – 10  

6.     Гунько Галина Вікторівна – 9 

7.     Князєва Анастасія Володимирівна – 9

8.     Корінченко Вікторія Вікторівна – 11

9.     Кочубей Тетяна Олександрівна – 5 

10.   Кундель Марія Іванівна – 11

11.   Неледва Ірина Олександрівна – 10

12.  Оберемко Ірина Віталіївна – 7

13.  Онищенко Лідія Вікторівна – 11

14.  Понька Володимир Віталійович – 6

15.  Соловйова Віра Володимирівна – 8

16.  Хаджинова Христя Володимирівна – 10

 

 

Результати вступних випробувань з української мови(диктант)

21.07.2016 р.

Спеціальність 205 «Лісове господарство»

Група 1

1.     Андросюк Микита Володимирович – 5

2.     Батюк Віталій Борисович – 8

3.     Буц Ілля Олександрович – 5

4.     Височіна Юлія Сергіївна – 6

5.     Гломозда Лілія Андріївна – 5

6.     Зайченко Олександр Анатолійович – 6

7.     Злочевський Михайло Геннадійович – 5

8.     Івашкевич Сергій Сергійович – 6

9.     Кірсанова Ганна Андріївна – 9

10.   Клименко Олександр Сергійович – 5

11.   Кундель Дмитро Іванович – 5

12.   Купріянова Дар’я Олеговна – 10

13.   Кюрчев Олександр Олексійович – 7

14.   Марченко Вадим Сергійович – 5

15.   Науменко Семен Олексійович – 5

16.   Нефьодов Владислав Олександрович – 8

17.   Новіков Михайло Валерійович – 6

18.   Пивоварчук Дмитро Олександрович – 6

19.   Рибаков Іван Леонідович – 5

20.   Росляк Валерій Сергійович – 8

21.   Сидач Надія Вадимівна – 9

22.   Тарабан Данило Сергійович – 7

23.   Тесля Владислав Володимирович - 5

 

Результати вступних випробувань з Математики

21.07.2016 р.

Спеціальність 208 «Агроінженерія»

Група 2

1.     Бондар Денис Олександрович – 6

2.     Бондар Максим Сергійович – 8

3.     Волобуєв Олександр Вікторович – 9

4.     Гонтарев Станіслав Сергійович – 7

5.     Грінченко Андрій Олегович – 5

6.     Зайцев Денис Віталійович – 6

7.     Кашпор Сергій Сергійович – 7

8.     Ковтиха Сергій Геннадійович – 10

9.     Корж Микита Сергійович – 10

10.   Кухтін Сергій Олександрович – 8

11.    Мацуй Артем Сергійович – 5

12.    Мацуй Олег Вікторович – 7

13.    Мироненко Роман Миколайович – 6

14.    Москаленко Данило Олександрович – 5

15.    Немченко Дмитро Андрійович – 10

16.    Павленко Ярослав Миколайович – 7

17.    Плакса В’ячеслав Ігорович – 8

18.    Потапенко Артем Віталійович – 8

19.    Самохвалов Антон Костянтинович – 11

20.    Сєрік Станіслав Андрійович – 8

21.    Стародуб Антон Андрійович – 8

22.   Теребов Олег Андрійович – 6

23.   Чубар Дмитро Володимирович – 7

24.   Ясинський Данило Анатолійович – 6

 

Результати вступних випробувань з Математики

21.07.2016 р.

Спеціальність  5.09010301

«Лісове господарство»

Група 3

1.     Туяхов Віктор Володимирович – 5

2.     Жуков Роман Романович – 5

3.     Малайчук Іван Миколайович – 5

 
   
  Унікальність учбовому закладу придає те, що він розташований серед рукотворного лісу, краса і чистота повітря якого привабили будівництво об’єкту для...  
 
© 2011 Великоанадольський лісовий коледж.
Усi права захищенi.
Розробка сайту: студiя Колорiт.
Iсторiя   Музей   Фото   Вiдео   Контакти