Iсторiя   Музей   Фото   Вiдео   Контакти

 
Спеціальності
 
Лісове господарство
 
Садово-паркове господарство
 
Агроінженерія
 
Приймальна комісія
 
Правила прийому
 
Оголошення про прийом
 
Вартість навчання
 
Документи для вступу
 
Інформація вступникам
Розклад занять
 
Правила оформлення ЛПЗ та курсових робiт
 
Відмінники навчання
 
Студентське самоврядування
 
Сторінка психолога
Графік навчального процесу
 
Порядок виконання та зарахування контрольних робiт
 
Завдання до виконання контрольних робiт
Працевлаштування
 
Наші випускники
 
Зустрічі
Контакти
 
Доступ до публічної інформації

Результати вступних випробувань 21.07.2017 та 24.07.2017

РЕЗУЛЬТАТИ ВСТУПНИХ ВИПРОБУВАНЬ З УКРАЇНСЬКОЇ МОВИ:
21.07.2017 р. 
 
208 «Агроінженерія»
Група 3
 
1. Браговський Анатолій Іванович 8 (вісім)
2. Гаєвий Денис Ігорович 6 (шість)
3. Герасименко Олександр Дмитрович 6 (шість)
4. Голубничий Олег Вікторович 8 (вісім)
5. Горін Єгор Русланович 10 (десять)
6. Ігнатенко Денис Віталійович 7 (сім)
7. Калиниченко Михайло Сергійович 6 (шість)
8. Кащук Артур Віталійович 10 (десять)
9. Князєв Микола Володимирович 7 (сім)
10. Крамар Денис Дмитрович 6 (шість)
11. Криштоп Антон Сергійович 10 (десять)
12. Мершинський Іван Григорович 9 (дев҆'ять)
13. Наумкін Едуард Сергійович 10 (десять)
14. Семенцов Максим Сергійович 7 (сім)
15. Сотников Олександр Романович 6 (шість)
16. Холодний Роман Олексійович 6 (шість)
17. Чанов Сергій Олегович 9 (дев҆'ять)
18. Чепіль Олександр Григорович 10 (десять)
 
РЕЗУЛЬТАТИ ВСТУПНИХ ВИПРОБУВАНЬ З МАТЕМАТИКИ:
21.07.2017 р. 
206 «Садово – паркове господарство»
Група 4
 
 
 
1. Бабич Олена Олександрівна 6 (шість)
2. Вистороп Світлана Валентинівна 7 (сім)
3. Калиниченко Валентина Сергіївна 9 (дев҆'ять)
4. Клименко Іван Володимирович 6 (шість)
5. Колеснікова Руслана Романівна 7 (сім)
6. Костильна Ольга Володимирівна 8 (вісім)
7. Круподьорова Надія Юріївна 8 (вісім)
8. Литвицька Анастасія Олександрівна 10 (десять)
9. Литвицька Дар҆'я Олександрівна 9 (дев҆'ять)
10. Лозний Вадим Віталійович 6 (шість)
11. Маслов Владислав Сергійович 6 (шість)
12. Мєлєхов Олександр Володимирович 9 (дев҆'ять)
13. Пєстова Аліна Олександрівна 6 (шість)
14. Ржавський Олег Володимирович 9 (дев҆'ять)
15. Садовська Анжела Ігорівна 7 (сім)
16. Шаповалова Дар҆я Олександрівна 10 (десять)
17. Юзвенко Тетяна Дмитрівна 7 (сім)
 
РЕЗУЛЬТАТИ ВСТУПНИХ ВИПРОБУВАНЬ З МАТЕМАТИКИ:
24.07.2017 р. 
205 «Лісове господарство»
Група 5
 
 
 
 
1. Бакум  Крістіна Вікторівна 8 (вісім)
2. Горулько Ганна Геннадіївна 5 (п҆'ять)
3. Гулецька Яніна Михайлівна 8 (вісім)
4. Діденко Вячеслав Миколайович 7 (сім)
5. Дорошенко Богдан Вадимович 6 (шість)
6. Дорошенко Ігор Вадимович 6 (шість)
7. Зайченко Богдан Вікторович 6 (шість)
8. Кадинець Матвій Сергійович 6 (шість)
9. Кайдаш Євген Григорович 6 (шість)
10. Моталигін Олександр Олександрович 6 (шість)
11. Нечаєв Олексій Васильович 6 (шість)
12. Попов Едуард Валентинович 10 (десять)
13. Соловйова Анастасія Сергіївна 6 (шість)
14. Фомін Богдан Миколайович 6 (шість)
15. Чаус Дар҆я  Сергіївна 7 (сім)
    17. Шевчук Ярослав Іванович 8 (вісім)
 
 
   
  Унікальність учбовому закладу придає те, що він розташований серед рукотворного лісу, краса і чистота повітря якого привабили будівництво об’єкту для...  
 
© 2011 Великоанадольський лісовий коледж.
Усi права захищенi.
Розробка сайту: студiя Колорiт.
Iсторiя   Музей   Фото   Вiдео   Контакти