Iсторiя   Музей   Фото   Вiдео   Контакти

 
Спеціальності
 
Лісове господарство
 
Садово-паркове господарство
 
Агроінженерія
 
Робітничи професії
 
Лісоруб
 
Тракторист-машиніст
 
Приймальна комісія
 
Правила прийому
 
Оголошення про прийом
 
Вартість навчання
 
Документи для вступу
 
Інформація вступникам
Розклад занять
 
Правила оформлення ЛПЗ та курсових робiт
 
Відмінники навчання
 
Студентське самоврядування
 
Сторінка психолога
Графік навчального процесу
 
Порядок виконання та зарахування контрольних робiт
 
Завдання до виконання контрольних робiт
Працевлаштування
 
Наші випускники
 
Зустрічі
Контакти
 
Доступ до публічної інформації

Результати вступних випробувань (заочне відділення)

Результати вступних випробувань з математики

22.08.2016 р.

Спеціальність 208 «Агроінженерія»

Група 1

 

1.     Айварджі Микола Володимирович – 9

2.     Бабенко Андрій Олександрович – 5

3.     Барабанов Олександр Сергійович – 6

4.     Гетьман Владислав Денисович – 6

5.     Гладкий Едуард Захарович – 5

6.     Гноєвой Борис Сергійович – 6

7.     Дігтяренко Олександр Юрійович – 8

8.     Єжков Юрій Костянтинович – 7

9.     Житніков Сергій Андрійович – 6

10.  Зашихін Сергій Олександрович – 6

11.  Кібенко Олексій Сергійович – 5

12.  Кірсанов Олександр Андрійович – 7

13.  Корнєєнков Олег Миколайович – 6

14.  Кудерко Денис Миколайович – 9

15.  Малявін Іван Іванович – 5

16.  Нагорний Руслан Миколайович – 5

17.  Огурцов Микола Миколайович – 6

18.  Рубежанський Сергій Миколайович – 9

19.  Сапожник Андрій Іванович – 5

20.  Сліпчук Володимир Олександрович – 6

21.  Туяхов Віктор Володимирович – 6

22.  Хомченко Віктор Олександрович – 6

23.  Челпан Олександр Іванович – 5

24.  Яковлєв Сергій Петрович – 6

 

 

Результати вступних випробувань з української мови

22.08.2016 р.

Спеціальність 205 «Лісове господарство»

Група 1

1.     Бабаєвський Дмитро Володимирович – 7

2.     Рубан Євгеній Євгенович – 7

3.     Яловенко Олександр Олександрович – 10

 

 

 

Результати вступних випробувань з математики

25.08.2016 р.

Спеціальність 205 «Лісове господарство»

Група 1

1.     Бабаєвський Дмитро Володимирович – 6

2.     Рубан Євгеній Євгенович – 6

3.     Яловенко Олександр Олександрович – 7

 

 

Результати вступних випробувань з української мови

25.08.2016 р.

Спеціальність 208 «Агроінженерія»

Група 1

 

1.     Айварджі Микола Володимирович – 9

2.     Бабенко Андрій Олександрович – 8

3.     Барабанов Олександр Сергійович – 6

4.     Гетьман Владислав Денисович – 9

5.     Гладкий Едуард Захарович – 8

6.     Гноєвой Борис Сергійович – 7

7.     Дігтяренко Олександр Юрійович – 8

8.     Єжков Юрій Костянтинович – 10

9.     Житніков Сергій Андрійович – 9

10.   Зашихін Сергій Олександрович – 8

11.    Кібенко Олексій Сергійович – 6

12.    Кірсанов Олександр Андрійович – 8

13.    Корнєєнков Олег Миколайович – 7

14.    Кудерко Денис Миколайович – 10

15.    Малявін Іван Іванович – 6

16.    Нагорний Руслан Миколайович – 5

17.    Огурцов Микола Миколайович – 8

18.    Рубежанський Сергій Миколайович – 10

19.    Сапожник Андрій Іванович – 7

20.    Сліпчук Володимир Олександрович – 8

21.    Туяхов Віктор Володимирович – 10

22.    Хомченко Віктор Олександрович – 6

23.    Челпан Олександр Іванович – 6

24.    Яковлєв Сергій Петрович – 8

 

 

 
   
  Унікальність учбовому закладу придає те, що він розташований серед рукотворного лісу, краса і чистота повітря якого привабили будівництво об’єкту для...  
 
© 2011 Великоанадольський лісовий коледж.
Усi права захищенi.
Розробка сайту: студiя Колорiт.
Iсторiя   Музей   Фото   Вiдео   Контакти