Iсторiя   Музей   Фото   Вiдео   Контакти

 
Спеціальності
 
Лісове господарство
 
Садово-паркове господарство
 
Агроінженерія
 
Робітничи професії
 
Лісоруб
 
Флорист
 
Тракторист-машиніст сільськогосподарьського (лісогосподарського) виробництва
 
Слюсар з ремонту колісних транспортних засобів
 
Обліковець з реєстрації бухгалтерських даних
 
Електромонтер з ремонту та обслуговування електроустаткування
 
Приймальна комісія
 
Правила прийому
 
Оголошення про прийом
 
Вартість навчання
 
Документи для вступу
 
Інформація вступникам
 
Зовнішнє незалежне оцінювання (ЗНО)
Розклад занять
 
Оформлення текстової та графічної навчальної документації
 
Склад студентської ради
 
Студентське самоврядування
 
Психологічна служба коледжу
Графік навчального процесу
 
Порядок виконання та зарахування контрольних робiт
 
Завдання до виконання контрольних робiт
Працевлаштування
 
Наші випускники
 
Зустрічі
Контакти
 
Доступ до публічної інформації

Результати вступних випробувань заочне відділення

Заочне відділення

205 Лісове господарство

Результати вступних випробувань з української  мови

  1. Бічев Дмитро Васильович  - 170 (сто сімдесят)
  2. Бойко Тетяна Леонідівна – 180 (сто вісімдесят)
  3. Виздрик Василь Дмитрович – 120 (сто двадцять)
  4. Говорова Тетяна Сергіївна – 160 (сто шістдесят)
  5. Голєв Іван Олегович – 160 (сто шістдесят)
  6. Демідецький Володимир Володимирович -  150 (сто п’ятдесят)
  7. Динник Олександр Сергійович – 180 (сто вісімдесят)
  8. Жигалов Олексій Вікторович – 180 (сто вісімдесят)
  9. Жмай Іван Олександрович – 160 (сто шістдесят)
  10. Жмайло Іван Вікторович – 160 (сто шістдесят)
  11. Жмайло Юлія Володимирівна – 180 ( сто вісімдесят)
  12. Капканець Олександр Едуардович – 190 (сто дев’яноста)
  13. Лановенко Пало Петрович – 150 (сто п’ятдесят )
  14. Лупов Анатолій Валентинович – 180 ( сто вісімдесят)
  15. Махненко Віталій Миколайович – 140 (сто сорок)
  16. Московченко Андрій Вікторович – 120 (сто двадцять)
  17. Науменко Сергій Валентинович – 120 (сто двадцять)
  18. Негрило Юрій Олександрович – 190 (сто дев’яноста )
  19. Оганесян Рудік Робертович – 160 (сто шістдесят)
  20. Прасол Віталій Борисович – 160 (сто шістдесят)
  21. Романенко Олександр Вікторович – 150 (сто п’ятдесят)
  22. Романченко Костянтин Валерійович – 170 (сто сімдесят)
  23. Студеникін Андрій Олександрович – 160 (сто шістдесят)

 

Результати вступних випробувань з математики

 

  1. Бічев Дмитро Васильович  - 110 (сто десять)
  2. Бойко Тетяна Леонідівна – 110 (сто десять)
  3. Говорова Тетяна Сергіївна – 110 (сто десять)
  4. Голєв Іван Олегович – 110 (сто десять)
  5. Демідецький Володимир Володимирович -  110 (сто десять)
  6. Динник Олександр Сергійович – 125 (сто двадцять п’ять  )
  7. Жигалов Олексій Вікторович – 115 (сто п'ятнадцять )
  8. Жмай Іван Олександрович – 115 (сто п’ятнадцять )
  9. Жмайло Іван Вікторович – 160 (сто шістдесят)
  10. Жмайло Юлія Володимирівна – 120 ( сто двадцять)
  11. Капканець Олександр Едуардович – 175 (сто сімдесят п’ять )
  12. Лупов Анатолій Валентинович – 115 ( сто п’ятнадцять )
  13. Науменко Сергій Валентинович – 115 (сто  п’ятнадцять)
  14. Негрило Юрій Олександрович – 175 (сто сімдесят п’ять)
  15. Романченко Костянтин Валерійович – 135 (сто тридцять п’ять )

 

Результати вступних випробувань з фахового випробування

  1. Виздрик Василь Дмитрович – 170 ( сто сімдесят)
  2. Махненко Віталій Миколайович – 155 (сто п’ятдесят п’ять)
  3. Московченко Андрій Вікторович - 155 (сто п’ятдесят п’ять)
  4. Оганесян Рудік Робертович - 155 (сто п’ятдесят п’ять)
  5. Прасол Віталій Борисович – 185 (сто вісімдесят п’ять)
  6. Романенко Олександр Вікторович – 185 ( сто вісімдесят п’ять )
  7. Студеникін Андрій Олександрович – 170 (сто сімдесят )

 

208 Агроінженерія

  1. Результати вступних випробувань з української  мови
  2. Агарков Мітрофан Леонідович -  140 (сто сорок)
  3. Баюров Євген Михайлович – 160 (сто шістдесят)
  4. Блюдьонов Ігор Сергійович – 160 (сто шістдесят)
  5. Блюдьонов Олексій Сергійович – 160 (сто шістдесят)
  6. Буніш  Дмитро Володимирович – 190 (сто дев’яноста)
  7. Гапонов Олександр Сергійович – 190 (сто дев’яноста )
  8. Гонтарєва Ольга Сергіївна – 180 (сто вісімдесят)
  9. Замай Павло Іванович – 190 (сто дев’яноста )
  10. Зінченко Сергій Леонідович – 190 (сто дев’яноста )
  11. Ілієнко Максим Вікторович – 120 (сто двадцять)
  12. Капканець Андрій Едуардович – 190 (сто дев’яноста )
  13. Колтунова Юлія Валентинівна – 180 (сто вісімдесят)
  14. Сабардін Володимир Анатолійович – 190 (сто дев’яноста )
  15. Хачатрян Погос Арменович – 130 (сто тридцять)
  16. Хранько Євген Миколайович – 160 (сто шістдесят)
  17. Якименко Олександр Сергійович – 170 (сто сімдесят)
  18. Янко Олексій Валерійович  -  130 (сто тридцять )
  19. Васильчук Антон Сергійович – 180 (сто вісімдесят)
  20. Вахрін Максим Володимирович – 160 (сто шістдесят)
  21. Втулкін Артем Володимирович – 160 (сто шістдесят)
  22. Втулкін Денис Володимирович - 160 (сто шістдесят)
  23. Кравченко Олександр Сергійович – 180 (сто вісімдесят)
  24. Михайлов Андрій Вікторович – 110 ( сто десять)
  25. Скидан Віктор Іванович – 190 (сто дев’яноста )
  26. Совщак Антон Іванович – 140 (сто сорок)
  27. Чурилов Василь Володимирович – 160 (сто шістдесят)
  28. Шмаков Олександр Леонідович – 140 (сто сорок)

 

Результати вступних випробувань з математики

  1. Агарков Мітрофан Леонідович -  130 ( сто тридцять)
  2. Баюров Євген Михайлович – 140 (сто сорок)
  3. Блюдьонов Ігор Сергійович – 110 (сто десять)
  4. Блюдьонов Олексій Сергійович – 115 ( сто п'ятнадцять )
  5. Буніш  Дмитро Володимирович – 180 (сто вісімдесят)
  6. Гапонов Олександр Сергійович – 170 (сто сімдесят)
  7. Гонтарєва Ольга Сергіївна – 170 (сто сімдесят)
  8. Замай Павло Іванович – 180 (сто вісімдесят)
  9. Зінченко Сергій Леонідович – 170 (сто сімдесят)
  10. Ілієнко Максим Вікторович – 115 (сто п'ятнадцять )
  11. Капканець Андрій Едуардович – 190 (сто дев’яноста )
  12. Колтунова Юлія Валентинівна – 115 (сто п'ятнадцять )
  13. Сабардін Володимир Анатолійович – 190 (сто дев’яноста )
  14. Хачатрян Погос Арменович – 140 (сто сорок)
  15. Хранько Євген Миколайович – 140 (сто сорок)
  16. Якименко Олександр Сергійович – 160 (сто шістдесят)
  17. Янко Олексій Валерійович  -  110 (сто десять)

 

 

Результати вступних випробувань з фахового випробування

  1. Біналієв Шамістан Рустамович – 110 (сто десять)
  2. Васильчук Антон Сергійович – 140 (сто сорок)
  3. Вахрін Максим Володимирович – 185 (сто вісімдесят п’ять )
  4. Втулкін Артем Володимирович – 155 (сто п’ятдесят п’ять )
  5. Втулкін Денис Володимирович - 155 (сто п’ятдесят п’ять )
  6. Кравченко Олександр Сергійович – 170 (сто сімдесят)
  7. Михайлов Андрій Вікторович – 100 ( сто)
  8. Скидан Віктор Іванович – 185 (сто вісімдесят п’ять )
  9. Совщак Антон Іванович – 140 (сто сорок)
  10. Чурилов Василь Володимирович – 140 (сто сорок)
  11. Шмаков Олександр Леонідович – 125 (сто двадцять п’ять )

 

 

Садово-паркове господарство

Результати вступних випробувань з фахового випробування

  1. Хома Олена Миколаївна – 185 (сто вісімдесят п’ять )

 

Результати вступних випробувань з української мови

  1. Хома Олена Миколаївна – 160 (сто шістдесят)

 

205 Садово-паркове господарство

Результати вступних випробувань з української  мови

  1. Мотова Тетяна Миколаївна – 110 ( сто десять)
  2. Олійник Вікторія Володимирівна – 160 (сто шістдесят)
  3. Русаніна Тетяна Анатоліївна – 180 ( сто вісімдесят)
  4. Савіна Анастасія Володимирівна – 120 (сто двадцять )
  5. Самофалова Ольга Сергіївна – 180 ( сто вісімдесят)
  6. Скидан Христина Андріївна - 180 ( сто вісімдесят)
  7. Тебекіна Аліна Азизівна – 110  (сто десять)
  8. Фесенко Олена Леонідівна - 180 ( сто вісімдесят)
  9. Хмара Валентина Вікторівна - 160 (сто шістдесят)
  10. Лановенко Павло Петрович – 150 ( сто п’ятдесят )
  11. Янко Лариса Петрівна – 120 ( сто двадцять)

 

З математики

  1. Мотова Тетяна Миколаївна – 110 ( сто десять)
  2. Олійник Вікторія Володимирівна – 140 (сто сорок)
  3. Русаніна Тетяна Анатоліївна – 110 ( сто десять)
  4. Савіна Анастасія Володимирівна – 110 (сто десять)
  5. Самофалова Ольга Сергіївна – 170 ( сто сімдесят)
  6. Скидан Христина Андріївна - 105 ( сто п' ять)
  7. Фесенко Олена Леонідівна - 110 ( сто десять)
  8. Хмара Валентина Вікторівна - 110 (сто десять)
  9. Янко Лариса Петрівна – 120 ( сто двадцять)

 

З фахового  випробування

1. Лановенко Павло Петрович – 170 ( сто сімдесят )

2. Тебекіна Аліна Азизівна – 140  (сто сорок)

 

 
   
  Унікальність учбовому закладу придає те, що він розташований серед рукотворного лісу, краса і чистота повітря якого привабили будівництво об’єкту для...  
 
© 2011 Великоанадольський лісотехнічний коледж.
Усi права захищенi.
Розробка сайту: студiя Колорiт.
Iсторiя   Музей   Фото   Вiдео   Контакти