Iсторiя   Музей   Фото   Вiдео   Контакти

 
Спеціальності
 
Лісове господарство
 
Садово-паркове господарство
 
Агроінженерія
 
Робітничи професії
 
Лісоруб
 
Флорист
 
Тракторист-машиніст сільськогосподарьського (лісогосподарського) виробництва
 
Слюсар з ремонту колісних транспортних засобів
 
Обліковець з реєстрації бухгалтерських даних
 
Електромонтер з ремонту та обслуговування електроустаткування
 
Приймальна комісія
 
Правила прийому
 
Оголошення про прийом
 
Вартість навчання
 
Документи для вступу
 
Інформація вступникам
 
Зовнішнє незалежне оцінювання (ЗНО)
Розклад занять
 
Оформлення текстової та графічної навчальної документації
 
Склад студентської ради
 
Студентське самоврядування
 
Психологічна служба коледжу
Графік навчального процесу
 
Порядок виконання та зарахування контрольних робiт
 
Завдання до виконання контрольних робiт
Працевлаштування
 
Наші випускники
 
Зустрічі
Контакти
 
Доступ до публічної інформації

Результати вступних випробувань Садово-паркове господарство

Українська мова

  1. Авраімова Олена Володимирівна 185 (сто вісімдесят п’ять)

  2. Білицька Анжеліка Андріївна 110 (сто десять)

  3. Білицька Владислава Андріївна 155 (сто п’ятдесят п’ять)

  4. Білицька Маргарита Андріївна 140 (сто сорок)

  5. Болтенко Поліна Тимурівна 125 (сто двадцять п’ять)

  6. Валуєва Юлія Сергіївна 140 (сто сорок)

  7. Голодухіна Віолетта Олександрівна 110 (сто десять)

  8. Грабовська Інна Ігорівна 185 (сто вісімдесят п’ять)

  9. Груздєва Дар’я Євгенівна 170 (сто сімдесят)

  10. Комбарова Вікторія Сергіївна 185 (сто вісімдесят п’ять)

  11. Куделя Юлія Романівна 170 (сто сімдесят)

  12. Марова Анастасія Андріївна 155 (сто п’ятдесят п’ять)

  13. Онищенко Антоніна Леонтіївна 155 (сто п’ятдесят п’ять)

  14. Чулаков Севастян Дмитрович 140 (сто сорок)

  15. Шарун Діана Миколаївна 185 (сто вісімдесят п’ять)

  16. Шибка Ангеліна Олександрівна 100 (сто)

  17. Якименко Євгенія Олександрівна 125 (сто двадцять п’ять)   

 

 

Математика

  1. Авраімова Олена Володимирівна 140 (сто сорок)

  2. Білицька Анжеліка Андріївна 160 (сто шістдесят)

  3. Білицька Владислава Андріївна 140 (сто сорок)

  4. Білицька Маргарита Андріївна 145 (сто сорок п’ять)

  5. Болтенко Поліна Тимурівна 130 (сто тридцять)

  6. Валуєва Юлія Сергіївна 135 (сто тридцять п’ять)

  7. Голодухіна Віолетта Олександрівна 115 (сто п'ятнадцять)

  8. Грабовська Інна Ігорівна 120 (сто двадцять)

  9. Груздєва Дар’я Євгенівна 110 (сто десять)

  10. Комбарова Вікторія Сергіївна 155 (сто п’ятдесят п’ять)

  11. Куделя Юлія Романівна 130 (сто тридцять)

  12. Марова Анастасія Андріївна 130 (сто тридцять)

  13. Онищенко Антоніна Леонтіївна 115 (сто п'ятнадцять)

  14. Чулаков Севастян Дмитрович 190 (сто дев’яносто)

  15. Шарун Діана Миколаївна 145 (сто сорок п’ять)

  16. Шибка Ангеліна Олександрівна 105 (сто п’ять)

  17. Якименко Євгенія Олександрівна 140 (сто сорок)


 

 
   
  Унікальність учбовому закладу придає те, що він розташований серед рукотворного лісу, краса і чистота повітря якого привабили будівництво об’єкту для...  
 
© 2011 Великоанадольський лісотехнічний коледж.
Усi права захищенi.
Розробка сайту: студiя Колорiт.
Iсторiя   Музей   Фото   Вiдео   Контакти