Iсторiя   Музей   Фото   Вiдео   Контакти

 
Спеціальності
 
Лісове господарство
 
Садово-паркове господарство
 
Агроінженерія
 
Робітничи професії
 
Лісоруб
 
Флорист
 
Тракторист-машиніст сільськогосподарьського (лісогосподарського) виробництва
 
Слюсар з ремонту колісних транспортних засобів
 
Обліковець з реєстрації бухгалтерських даних
Приймальна комісія
 
Правила прийому
 
Оголошення про прийом
 
Вартість навчання
 
Документи для вступу
 
Інформація вступникам
 
Зовнішнє незалежне оцінювання (ЗНО)
Розклад занять
 
Правила оформлення ЛПЗ та курсових робiт
 
Відмінники навчання
 
Студентське самоврядування
 
Сторінка психолога
Графік навчального процесу
 
Порядок виконання та зарахування контрольних робiт
 
Завдання до виконання контрольних робiт
Працевлаштування
 
Наші випускники
 
Зустрічі
Контакти
 
Доступ до публічної інформації

Сила нескорених

Україна - незалежна  держава. І кожен з нас сьогодні розуміє, як важливо жити у мирі та спокої, зустрічати світанок і бачити мирне блакитне небо. Минає час і кожен день стає історією нашої держави. Щороку 14 жовтня чоловіки, військові святкують  День захисника України.

Урочистості з нагоди святкування  Дня захисника України та 75-річниці формування УПА в Великоанадольському лісовому коледжі розпочалися з 11 жовтня виставкою творчих робіт студентів до 75-річниці  УПА. Окрім цього студенти активно та завзято прийняли участь у флешмобі з нагоди святкування формування УПА. Завітали студенти коледжу і до солдатів-захисників, привітали їх зі святом і передали невеличкі гостинці власного виробництва.

Фінальним акордом святкувань – став урочистий концерт з нагоди святкування Дня захисника України, в якому прийняли участь як студенти, так і викладачі коледжу. На свято були запрошені офіцери Збройних сил України, які приготували особливий подарунок-авторський вірш, який пролунав закликом до миру ті віри в краще майбутнє. Пам'ять героїв, що віддали своє життя  за рідну Україну вшанували хвилиною мовчання.

Дякуємо, дорогі захисники, за те, що любите до безтями нашу країну. Нехай рученята наших дітей здіймаються до мирного українського неба, нехай кожна родина збирається в колах святкування наших колоритних свят, а громади у розбудові високих стандартів життя своїх громадян, нехай на нашій землі одвічно шанується розум і великі справи. Ми, українці, єднаємось у єдиній вірі – вірі в Перемогу! Зі святом, дорогі захисники!

Наталя Алексєєва,
заступник директора з виховної роботи

фото - Денис Іноземцев
 
   
  Унікальність учбовому закладу придає те, що він розташований серед рукотворного лісу, краса і чистота повітря якого привабили будівництво об’єкту для...  
 
© 2011 Великоанадольський лісовий коледж.
Усi права захищенi.
Розробка сайту: студiя Колорiт.
Iсторiя   Музей   Фото   Вiдео   Контакти