Iсторiя   Музей   Фото   Вiдео   Контакти
 
Спеціальності
 
Лісове господарство
 
Садово-паркове господарство
 
Агроінженерія
 
Робітничи професії
 
Лісоруб
 
Флорист
 
Тракторист-машиніст сільськогосподарьського (лісогосподарського) виробництва
 
Слюсар з ремонту колісних транспортних засобів
 
Обліковець з реєстрації бухгалтерських даних
 
Електромонтер з ремонту та обслуговування електроустаткування
 
Приймальна комісія
 
Освітні центри:"КРИМ-Україна" і "ДОНБАС-Україна"
 
Правила прийому
 
Оголошення про прийом
 
Вартість навчання
 
Документи для вступу
 
Інформація вступникам
 
Зовнішнє незалежне оцінювання (ЗНО)
Розклад занять
 
Оформлення текстової та графічної навчальної документації
 
Склад студентської ради
 
Студентське самоврядування
 
Органiзацiя освiтнього процесу в умовах пандемii
Графік навчального процесу
 
Порядок виконання та зарахування контрольних робiт
 
Завдання до виконання контрольних робiт
Працевлаштування
 
Наші випускники
 
Зустрічі
Запобігання та виявлення корупції
 
Контакти
 
Доступ до публічної інформації
 
Охорона праці та цівільний захист
 
Календар знаменних і пам'ятних дат на 2020 - 2021 навчальний рік
Сторінка психологічної служби коледжу

Списочний склад груп на допуск до здачі вступних випробувань на денне відділення на основі здобутої базової загальної середньої освіти

Списочний склад груп на допуск до здачі випробувань з української мови на денне відділення на основі здобутої базової загальної середньої освіти

Спеціальність 208 «Агроінженерія»

21.07.2017 р.

Група 3

1.     Браговський Анатолій Іванович

2.     Гаєвий Денис Ігорович

3.     Герасименко Олександр Дмитрович

4.     Голубничий Олег Вікторович

5.     Горін Єгор Русланович

6.     Ігнатенко Денис Віталійович

7.     Калиниченко Михайло Сергійович

8.     Кащук Артур Віталійович

9.     Князєв Микола Володимирович

10.   Крамар Денис Дмитрович

11.    Криштоп Антон Сергійович

12.  Мершинський Іван Григорович

13.   Наумкін Едуард Сергійович

14.   Семенцов Максим Сергійович

15.   Сотников Олександр Романович

16.    Холодний Роман Олексійович

17.   Чанов Сергій Олегович

                                               18. Чепіль Олександр Григорович

 

 

Списочний склад груп на допуск до здачі випробувань з української мови на денне відділення на основі здобутої базової загальної середньої освіти

Спеціальність 206 «Садово-паркове господарство»

21.07.2017 р.

Група 4

1.     Бабич Олена Олександрівна

2.     Вистороп Світлана Валентинівна

3.     Калиниченко Валентина Сергіївна

4.     Клименко Іван Володимирович

5.     Колеснікова Руслана Романівна

6.     Костильна Ольга Володимирівна

7.     Круподьорова Надія Юріївна

8.     Литвицька Анастасія Олександрівна

9.     Литвицька Дар’я Олександрівна

10.    Лозний Вадим Віталійович

11.    Маслов Владислав Сергійович

12.    Мєлєхов Олександр Володимирович

13.     Пєстова Аліна Олександрівна

14.  Пісковець Анна Дмитрівна

15.   Ржавський Олег Володимирович

16.   Садовська Анжела Ігорівна

17.   Шаповалова Дар’я Олександрівна

                                               18. Юзвенко Тетяна Дмитрівна

 
   
  Унікальність учбовому закладу придає те, що він розташований серед рукотворного лісу, краса і чистота повітря якого привабили будівництво об’єкту для...  
 
    © 2021 ВЕЛИКОАНАДОЛЬСЬКИЙ ЛІСОТЕХНІЧНИЙ ФАХОВИЙ КОЛЕДЖ ІМЕНІ ВІКТОРА ЄГОРОВИЧА ФОН ГРАФФА
Усi права захищенi
Iсторiя   Музей   Фото   Вiдео   Контакти