Iсторiя   Музей   Фото   Вiдео   Контакти

 
Спеціальності
 
Лісове господарство
 
Садово-паркове господарство
 
Агроінженерія
 
Робітничи професії
 
Лісоруб
 
Тракторист-машиніст
 
Приймальна комісія
 
Правила прийому
 
Оголошення про прийом
 
Вартість навчання
 
Документи для вступу
 
Інформація вступникам
Розклад занять
 
Правила оформлення ЛПЗ та курсових робiт
 
Відмінники навчання
 
Студентське самоврядування
 
Сторінка психолога
Графік навчального процесу
 
Порядок виконання та зарахування контрольних робiт
 
Завдання до виконання контрольних робiт
Працевлаштування
 
Наші випускники
 
Зустрічі
Контакти
 
Доступ до публічної інформації

Списочний склад груп на допуск до здачі вступних випробувань на денне відділення на основі здобутої базової загальної середньої освіти

Списочний склад груп на допуск до здачі вступних випробувань з математики на денне відділення на основі здобутої базової загальної середньої освіти

Спеціальність  205 «Лісове господарство»

20.07. 2017.р

Група 1

 

1.     Азаренко Тетяна Валентинівна

2.     Белінська Олена Денисівна

3.     Васільконов Олександр Євгенович

4.     Воропаєв Андрій Олександрович

5.     Горбунов Павло Михайлович

6.     До Руслан

7.     Дубровін Микола Іванович

8.     Іванченко Альбіна Євгенівна

9.     Кислиця Кристина Валеріївна

10.   Кривоносова Анна Андріївна

11.   Лисянський Євген Вікторович

12.   Срібний Олександр Вікторович

13.    Шапаренко Іван Сергійович

 

Списочний склад груп на допуск до здачі вступних випробувань з української мови на денне відділення на основі здобутої базової загальної середньої освіти

Спеціальність  205 «Лісове господарство»

20.07. 2017.р

Група 2

 

1.     Акулова Ірина Павлівна

2.     Барановська Олена Андріївна

3.     Давидов Даниїл Віталійович

4.     Завгородня Ганна Віталіївна

5.     Запорожець Олександр Анатолійович

6.     Ілюхіна Валерія Сергіївна

7.     Коваленко Вікторія Вікторівна

8.     Караманиць Наталія Миколаївна

9.     Карандєй Анастасія Олександрівна

10.    Макаренко Владислав Максимович

11.    Островський Роман Миколайович

12.    Петухова Катерина Сергіївна

13.    Семенова Аліна Дмитрівна

14.     Юдак Марина Іванівна

 
   
  Унікальність учбовому закладу придає те, що він розташований серед рукотворного лісу, краса і чистота повітря якого привабили будівництво об’єкту для...  
 
© 2011 Великоанадольський лісовий коледж.
Усi права захищенi.
Розробка сайту: студiя Колорiт.
Iсторiя   Музей   Фото   Вiдео   Контакти