Iсторiя   Музей   Фото   Вiдео   Контакти

 
Спеціальності
 
Лісове господарство
 
Садово-паркове господарство
 
Агроінженерія
 
Приймальна комісія
 
Правила прийому
 
Оголошення про прийом
 
Вартість навчання
 
Документи для вступу
 
Інформація вступникам
Розклад занять
 
Правила оформлення ЛПЗ та курсових робiт
 
Відмінники навчання
 
Студентське самоврядування
 
Сторінка психолога
Графік навчального процесу
 
Порядок виконання та зарахування контрольних робiт
 
Завдання до виконання контрольних робiт
Працевлаштування
 
Наші випускники
 
Зустрічі
Контакти
 
Доступ до публічної інформації

Списочний склад груп до здачі вступних випробувань

Списочний склад груп на допуск до здачі вступних випробувань з математики на заочне відділення на основі здобутої освіти кваліфікованого робітника

Спеціальність  208 «Агроінженерія»

22.08. 2016.р

Група 1

1.     Айварджі Микола Володимирович

2.     Бабенко Андрій Олександрович

3.     Барабанов Олександр Сергійович

4.     Бунтін Олександр Віталійович

5.     Гетьман Владислав Денисович

6.     Гладкий Едуард Захарович

7.     Гноєвой Борис Сергійович

8.     Дігтяренко Олександр Юрійович

9.     Єжков Юрій Костянтинович

10.    Житніков Сергій Андрійович

11.    Зашихін Сергій Олександрович

12.    Кібенко Олексій Сергійович

13.    Кірсанов Олександр Андрійович

14.    Корнєєнков Олег Миколайович

15.    Краснодій Іван Павлович

16.    Кудерко Денис Миколайович

17.    Малявін Іван Іванович

18.    Нагорний Руслан Миколайович

19.    Огурцов Микола Миколайович

20.    Пушкар Сергій Олександрович

21.    Рубежанський Сергій Миколайович

22.    Сапожник Андрій Іванович

23.    Сліпчук Володимир Олександрович

24.    Туяхов Віктор Володимирович

25.    Халамандик Євген Олександрович

26.    Хомченко Віктор Олександрович

27.    Челпак Олександр Іванович

28.    Яковлєв Сергій Петрович

 

Списочний склад груп на допуск до здачі вступних випробувань з української мови на заочне відділення на основі здобутої освіти кваліфікованого робітника

Спеціальність  205 «Лісове господарство»

22.08. 2016.р

Група 2

1.     Бабаєвський Дмитро Володимирович

2.     Рубан Євгеній Євгенович

3.     Яловенко Олександр Олександрович

 

 

Списочний склад груп на допуск до здачі вступних випробувань з української мови  на денне відділення на основі базової загальної середньої освіти

Спеціальність  205 «Лісове  господарство»

21.07. 2016.р

Група 1

 

1.     Андросюк Микита Володимирович

2.     Батюк Віталій Борисович

3.     Буц Ілля Олександрович

4.     Височіна Юлія Сергіївна

5.     Гломозда Лілія Андріївна

6.     Зайченко Олександр Анатолійович

7.     Злочевський Михайло Геннадійович

8.     Івашкевич Сергій Сергійович

9.     Кірсанова Ганна Андріївна

10. Клименко Олександр Сергійович

11. Кундель Дмитро Іванович

12. Купріянова Дар’я Олеговна

13. Кюрчев Олександр Олексійович

14. Марченко Вадим Сергійович

15. Науменко Сергій Олексійович

16. Нефьодов Владислав Олександрович

17. Новіков Михайло Валерійович

18. Пивоварчук Дмитро Олександрович

19. Рибаков Іван Леонідович

20. Росляк Валерій Сергійович

21. Сидач Надія Вадимівна

22. Тарабан Данило Сергійович

23. Тесля Владислав Володимирович

 

Списочний склад груп на допуск до здачі вступних випробувань з математики на денне відділення на основі базової загальної середньої освіти

Спеціальність  208 «Агроінженерія»

21.07. 2016.р

Група 2

1.     Бондар Денис Олександрович

2.     Бондар Максим Сергійович

3.     Волобуєв Олександр Вікторович

4.     Гонтарев Станіслав Сергійович

5.     Грінченко Андрій Олегович

6.     Зайцев Денис Віталійович

7.     Кашпор Сергій Сергійович

8.     Ковтиха Сергій Геннадійович

9.     Корж Микита Сергійович

10.   Кухтін Сергій Олександрович

11.   Мацуй Артем Сергійович

12.   Мацуй Олег Вікторович

13.   Мироненко Роман Миколайович

14.   Москаленко Данило Олександрович

15.   Немченко Дмитро Андрійович

16.   Павленко Ярослав Миколайович

17.   Плакса В’ячеслав Ігорович

18.   Потапенко Артем Віталійович

19.   Самохвалов Антон Костянтинович

20.   Сєрік Станіслав Андрійович

21.   Сидоренко Олександр Вікторович

22.   Стародуб Антон Андрійович

23.   Теребов Олег Андрійович

24.   Чубар Дмитро Володимирович

25.   Чубенко Володимир Володимирович

26.   Ясинський Данило Анатолійович

 

Списочний склад груп на допуск до здачі вступних випробувань з математики на основі здобутої освіти кваліфікованого робітника,

денне відділення

                      21.07. 2016.р

 

Спеціальність  5.09010301

«Лісове господарство»

       Група 3

1.     Туяхов Віктор Володимирович

2.     Жуков Роман Романович

3.     Малайчук Іван Миколайович

 

Списочний склад груп на допуск до здачі вступних випробувань з математики  на денне відділення на основі базової загальної середньої освіти

Спеціальність  205 «Лісове  господарство»

22.07. 2016.р

Група 1

 

1.     Абрафіков Дмитро Анатолійович

2.     Бекназаров Данііл Тожимуродович

3.     Бондар Олена Степанівна

4.     Грищенко Микола Васильович

5.     Дєдов Дмитро Дмитрович

6.     Єрмоленко Семен Сергійович

7.     Жураковський Олександр Олександрович

8.     Кравцов Іван Іванович

9.     Курош Денис Миколайович

10.   Лактіонов Микита Олегович

11.   Мартовицький Денис Олександрович

12.   Пазуха Владислав Романович

13.   Радченко Денис Іванович

14.   Самойленко Вадим Миколайович

15.   Санін Кирило Сергійович

16.   Соснов Олег Вікторович

17.   Сторчай Ілля Олександрович

18.   Тимашов Микола Валерійович

19.   Тіщенко Владислав Сергійович

20.   Трофименко Ніна Валентинівна

21.   Шумейко Денис Ігорович

 

Списочний склад груп на допуск до здачі вступних випробувань з української мови на денне відділення на основі базової загальної середньої освіти

Спеціальність  206 «Садово паркове господарство»

22.07. 2016.р

Група 2

1.     Бабаєв Ярослав Расімович

2.     Бабенко В’ячеслав Вікторович

3.     Барановська Світлана Андріївна

4.     Білоус Дмитро Олексійович

5.     Волик Дар’я Сергіївна

6.     Гунько Галина Вікторівна

7.     Князєва Анастасія Володимирівна

8.     Корінченко Вікторія Вікторівна

9.     Кочубей Тетяна Олександрівна

10.   Кундель Марія Іванівна

11.   Неледва Ірина Олександрівна

12.  Оберемко Ірина Віталіївна

13.  Онищенко Лідія Вікторівна

14.  Понька Володимир Віталійович

15.  Соловйова Віра Володимирівна

16.  Хаджинова Христя Володимирівна

 

Списочний склад груп на допуск до здачі вступних випробувань з української мови на основі здобутої освіти кваліфікованого робітника,

денне відділення

                           23.07. 2016.р

Спеціальність  5.09010301

«Лісове господарство»

                    Група 1

1.     Туяхов Віктор Володимирович

2.     Жуков Роман Романович

3.     Малайчук Іван Миколайович

 

 

Списочний склад груп на допуск до здачі вступних випробувань з української мови на денне відділення на основі базової загальної середньої освіти

Спеціальність  208 «Агроінженерія»

25.07. 2016.р

Група 1

1.     Бондар Денис Олександрович

2.     Бондар Максим Сергійович

3.     Волобуєв Олександр Вікторович

4.     Гонтарев Станіслав Сергійович

5.     Грінченко Андрій Олегович

6.     Гюльмамедов Рамін Елманович

7.     Зайцев Денис Віталійович

8.     Кашпор Сергій Сергійович

9.     Ковтиха Сергій Геннадійович

10.   Корж Микита Сергійович

11.    Кухтін Сергій Олександрович

12.    Мацуй Артем Сергійович

13.    Мацуй Олег Вікторович

14.   Мироненко Роман Миколайович

15.   Москаленко Данило Олександрович

16.   Немченко Дмитро Андрійович

17.   Павленко Ярослав Миколайович

18.   Плакса В’ячеслав Ігорович

19.   Потапенко Артем Віталійович

20.   Самохвалов Антон Костянтинович

21.  Сєрік Станіслав Андрійович

22.  Стародуб Антон Андрійович

23.  Теребов Олег Андрійович

24.  Чубар Дмитро Володимирович

25.  Ясинський Данило Анатолійович

 

Списочний склад груп на допуск до здачі вступних випробувань з математики  на денне відділення на основі базової загальної середньої освіти

Спеціальність  205 «Лісове  господарство»

25.07. 2016.р

Група 2

1.     Андросюк Микита Володимирович

2.     Батюк Віталій Борисович

3.     Буц Ілля Олександрович

4.     Височіна Юлія Сергіївна

5.     Гломозда Лілія Андріївна

6.     Зайченко Олександр Анатолійович

7.     Злочевський Михайло Геннадійович

8.     Івашкевич Сергій Сергійович

9.     Кірсанова Ганна Андріївна

10.  Клименко Олександр Сергійович

11.   Кундель Дмитро Іванович

12.  Купріянова Дар’я Олеговна

13.  Кюрчев Олександр Олексійович

14.  Марченко Вадим Сергійович

15.  Науменко Семен Олексійович

16.  Нефьодов Владислав Олександрович

17.  Новіков Михайло Валерійович

18.  Пивоварчук Дмитро Олександрович

19.  Рибаков Іван Леонідович

20.  Росляк Валерій Сергійович

21.  Сидач Надія Вадимівна

22.  Тарабан Данило Сергійович

23.  Тесля Владислав Володимирович

 

Списочний склад груп на допуск до здачі вступних випробувань з української мови  на денне відділення на основі базової загальної середньої освіти

Спеціальність  205 «Лісове  господарство»

26.07. 2016.р

Група 1

1.     Абрафіков Дмитро Анатолійович

2.     Бекназаров Данііл Тожимуродович

3.     Бондар Олена Степанівна

4.     Грищенко Микола Васильович

5.     Дєдов Дмитро Дмитрович

6.     Єрмоленко Семен Сергійович

7.     Жураковський Олександр Олександрович

8.     Кравцов Іван Іванович

9.     Курош Денис Миколайович

10.   Лактіонов Микита Олегович

11.   Мартовицький Денис Олександрович

12.  Пазуха Владислав Романович

13. Радченко Денис Іванович

14. Самойленко Вадим Миколайович

15. Соснов Олег Вікторович

16. Тимашов Микола Валерійович

17. Тіщенко Владислав Сергійович

18. Трофименко Ніна Валентинівна

 

Списочний склад груп на допуск до здачі вступних випробувань з математики на денне відділення на основі базової загальної середньої освіти

Спеціальність  206 «Садово паркове господарство»

26.07. 2016.р

Група 2

1.     Бабаєв Ярослав Расімович

2.     Бабенко В’ячеслав Вікторович

3.     Барановська Світлана Андріївна

4.     Білоус Дмитро Олексійович

5.     Волик Дар’я Сергіївна

6.     Гунько Галина Вікторівна

7.     Князєва Анастасія Володимирівна

8.     Корінченко Вікторія Вікторівна

9.     Кочубей Тетяна Олександрівна

10.   Кундель Марія Іванівна

11.    Неледва Ірина Олександрівна

12.   Оберемко Ірина Віталіївна

13.   Онищенко Лідія Вікторівна

14.   Понька Володимир Віталійович

15.   Соловйова Віра Володимирівна

16.  Хаджинова Христя Володимирівна

 

Списочний склад груп на допуск до здачі вступних випробувань з математики на денне відділення на основі базової загальної середньої освіти

Спеціальність  208 «Агроінженерія»

26.07. 2016.р

Група 3

1.     Гюльмамедов Рамін Елманович

 

 
   
  Унікальність учбовому закладу придає те, що він розташований серед рукотворного лісу, краса і чистота повітря якого привабили будівництво об’єкту для...  
 
© 2011 Великоанадольський лісовий коледж.
Усi права захищенi.
Розробка сайту: студiя Колорiт.
Iсторiя   Музей   Фото   Вiдео   Контакти