Iсторiя   Музей   Фото   Вiдео   Контакти
 
Спеціальності
 
Лісове господарство
 
Садово-паркове господарство
 
Агроінженерія
 
Робітничи професії
 
Лісоруб
 
Флорист
 
Тракторист-машиніст сільськогосподарьського (лісогосподарського) виробництва
 
Слюсар з ремонту колісних транспортних засобів
 
Обліковець з реєстрації бухгалтерських даних
 
Електромонтер з ремонту та обслуговування електроустаткування
 
Приймальна комісія
 
Освітні центри:"КРИМ-Україна" і "ДОНБАС-Україна"
 
Правила прийому
 
Оголошення про прийом
 
Вартість навчання
 
Документи для вступу
 
Інформація вступникам
 
Зовнішнє незалежне оцінювання (ЗНО)
Розклад занять
 
Оформлення текстової та графічної навчальної документації
 
Склад студентської ради
 
Студентське самоврядування
 
Органiзацiя освiтнього процесу в умовах пандемii
Графік навчального процесу
 
Порядок виконання та зарахування контрольних робiт
 
Завдання до виконання контрольних робiт
Працевлаштування
 
Наші випускники
 
Зустрічі
Запобігання та виявлення корупції
 
Контакти
 
Доступ до публічної інформації
 
Охорона праці та цівільний захист
 
Календар знаменних і пам'ятних дат на 2020 - 2021 навчальний рік
Сторінка психологічної служби коледжу

Списочний склад навчальних груп нового набору денного відділення 2018 року

Спеціальність 205 «Лісове господарство»
 
Група 11
Куратор - Охременко Євгеній Леонідович
 
1. Зарубяк Давид Федорович                  
2. Ковальчук Роман Віталійович           
3. Коротєєв Дмитро Вадимович             
4. Кузьменко Іван Миколайович            
5. Левченко Владислав Сергійович       
6. Лисіков Володимир Сергійович        
7. Макаренко Анастасія Вікторівна                       
8. Макаряк Олександр Олександрович         
9. Остроухов Станіслав Романович               
10. Панченко Олександр Артурович               
11. Рижов Єгор Володимирович                      
12. Северін Артур Юрійович                            
13. Солдатенко Данило Віталійович                        
14. Тарасов Богдан Олександрович         
15. Тимощенко Ольга Анатоліївна  
16. Хомяков Богдан Іванович                   
17. Чайковський Євгеній Іванович          
18. Шептура Віталій Іванович                  
19. Яцик Єлизавета Петрівна
 
Спеціальність 208 «Агроінженерія»
 
Група 13
Куратор - Міракін Юрій Геннадійович
 
 
1. Бєгма Артем Романович                   
2. Боченко Максим Ігорович                                
3. Герус Ілля Олександрович                               
4. Грицин Платон Юрійович                       
5. Дамаскін Микита Сергійович                  
6. Калашник Данило Володимирович        
7. Кіз Олексій Валерійович                          
8. Кірик Андрій Михайлович                              
9. Кравченко Максим Дмитрович                       
10. Локтєв Денис Ігорович                                     
11. Марченко Віталій Євгенович                  
12. Пархоменко Олександр Олександрович
13. Попович Євген Олександрович                       
14. Рогожинський Антон Павлович                      
15. Рубан Данило Сергійович                        
16. Савенков Данило Олексійович                
17. Самойленко Владислав Валерійович              
18. Школьний Олександр Михайлович        
 
Спеціальність 206 «Садово-паркове господарство»
 
Група 15
Куратор - Іноземцева Оксана Миколаївна
 
1. Баранова Тетяна Олександрівна
2. Васильченко Вероніка Володимирівна
3. Васильченко Ольга Олександрівна
4. Вдовиченко Карина Михайлівна 
5. Втулкіна Анастасія Дмитрівна            
6. Гайнулліна Лілія Юріївна            
7. Демедецька Анна Вадимівна
8. Дробуш Анжела Миколаївна
9. Зубенко Марія Сергіївна              
10. Кузіна Віолета Віталіївна
11. Медвєдєва Софія Іванівна
12. Ольховська Валерія Віталіївна
13. Тернавська Діана Володимирівна
 
Спеціальність 205 «Лісове господарство»
 
Поповнення в 21 групу
Куратор Пантелеєва Наталя Михайлівна 
 
1. Макаренко Ольга Володимирівна
2. Назарук Максим Васильович
3. Шилан Євген Євгенович
4. Яковлєв Олександр Петрович
 
Спеціальність 205 «Лісове господарство»
 
Поповнення в 22 групу
Куратор Дерев’янко Валентина Іванівна  
 
1. Ковтиха Вікторія Геннадіївна
2. Куніцин Дмитро В’ячеславович 
 
Спеціальність 208 «Агроінженерія»
 
Поповнення в 23 групу
Куратор - Симоненко Ігор Валентинович
 
1. Дружилін Владислав Юрійович   
2. Рубан Сергій Олександрович       
3. Тализін Едуард Леонідович   
4. Титар Сергій Дмитрович

 

 
   
  Унікальність учбовому закладу придає те, що він розташований серед рукотворного лісу, краса і чистота повітря якого привабили будівництво об’єкту для...  
 
    © 2021 ВЕЛИКОАНАДОЛЬСЬКИЙ ЛІСОТЕХНІЧНИЙ ФАХОВИЙ КОЛЕДЖ ІМЕНІ ВІКТОРА ЄГОРОВИЧА ФОН ГРАФФА
Усi права захищенi
Iсторiя   Музей   Фото   Вiдео   Контакти