Iсторiя   Музей   Фото   Вiдео   Контакти
 
Спеціальності
 
Лісове господарство
 
Садово-паркове господарство
 
Агроінженерія
 
Робітничи професії
 
Лісоруб
 
Флорист
 
Тракторист-машиніст сільськогосподарьського (лісогосподарського) виробництва
 
Слюсар з ремонту колісних транспортних засобів
 
Обліковець з реєстрації бухгалтерських даних
 
Електромонтер з ремонту та обслуговування електроустаткування
 
Приймальна комісія
 
Освітні центри:"КРИМ-Україна" і "ДОНБАС-Україна"
 
Правила прийому
 
Оголошення про прийом
 
Вартість навчання
 
Документи для вступу
 
Інформація вступникам
 
Зовнішнє незалежне оцінювання (ЗНО)
Розклад занять
 
Оформлення текстової та графічної навчальної документації
 
Склад студентської ради
 
Студентське самоврядування
 
Органiзацiя освiтнього процесу в умовах пандемii
Графік навчального процесу
 
Порядок виконання та зарахування контрольних робiт
 
Завдання до виконання контрольних робiт
Працевлаштування
 
Наші випускники
 
Зустрічі
Запобігання та виявлення корупції
 
Контакти
 
Доступ до публічної інформації
 
Охорона праці та цівільний захист
 
Календар знаменних і пам'ятних дат на 2020 - 2021 навчальний рік
Сторінка психологічної служби коледжу

Списочний складу груп на допуск до здачі вступних випробувань на денне відділення на основі здобутої повної загальної середньої освіти

 Списочний склад групи для здачі вступних випробувань

з української мови спеціальність – 205 «Лісове господарство»

на основі здобутої  повної загальної середньої освіти, денне відділення.

 

                                                                 Група 6

1.           Афендіков Олександр Олександрович

2.           Галущак Єлизавета Василівна

3.           Гусак Михайло Михайлович

4.           Куйко Євгеній Андрійович

5.           Кутья Владислав Андрійович

6.           Лисенко Едуард Володимирович

7.           Лісовий Максим Володимирович

8.           Молочков Антон Євгенійович

9.           Останко Артем Дмитрович

10.      Савченков В'ячеслав Вікторович

11.      Ткаченко Владислав Володимирович

12.      Фоменко Олексій Олександрович

 

Списочний склад групи для здачі вступних випробувань

з математики спеціальність – 208 «Агроінженерія»

на основі здобутої  повної загальної середньої освіти, денне відділення.

 

                                                        Група 7

1.           Ляшко Юрій Вікторович

2.           Правдін Сергій Сергійович

3.           Ягмур Сергій Володимирович

 
   
  Унікальність учбовому закладу придає те, що він розташований серед рукотворного лісу, краса і чистота повітря якого привабили будівництво об’єкту для...  
 
    © 2021 ВЕЛИКОАНАДОЛЬСЬКИЙ ЛІСОТЕХНІЧНИЙ ФАХОВИЙ КОЛЕДЖ ІМЕНІ ВІКТОРА ЄГОРОВИЧА ФОН ГРАФФА
Усi права захищенi
Iсторiя   Музей   Фото   Вiдео   Контакти