Iсторiя   Музей   Фото   Вiдео   Контакти
 
Спеціальності
 
Лісове господарство
 
Садово-паркове господарство
 
Агроінженерія
 
Робітничи професії
 
Лісоруб
 
Флорист
 
Тракторист-машиніст сільськогосподарьського (лісогосподарського) виробництва
 
Слюсар з ремонту колісних транспортних засобів
 
Обліковець з реєстрації бухгалтерських даних
 
Електромонтер з ремонту та обслуговування електроустаткування
 
Приймальна комісія
 
Освітні центри:"КРИМ-Україна" і "ДОНБАС-Україна"
 
Правила прийому
 
Оголошення про прийом
 
Вартість навчання
 
Документи для вступу
 
Інформація вступникам
 
Зовнішнє незалежне оцінювання (ЗНО)
Розклад занять
 
Оформлення текстової та графічної навчальної документації
 
Склад студентської ради
 
Студентське самоврядування
 
Органiзацiя освiтнього процесу в умовах пандемii
Графік навчального процесу
 
Порядок виконання та зарахування контрольних робiт
 
Завдання до виконання контрольних робiт
Працевлаштування
 
Наші випускники
 
Зустрічі
Запобігання та виявлення корупції
 
Контакти
 
Доступ до публічної інформації
 
Охорона праці та цівільний захист
 
Календар знаменних і пам'ятних дат на 2020 - 2021 навчальний рік
Сторінка психологічної служби коледжу

Стрес на робочому місці: колективний виклик

Охорона праці- нормативна дисципліна, яка вивчається з метою формування у майбутніх фахівців необхідного в їхній подальшій професійній діяльності рівня знань та  умінь з правових та організаційних питань охорони праці, основ фізіології, гігієни праці, виробничої санітарії, безпеки процесів праці та пожежної безпеки, визначеного відповідними державними стандартами освіти, а також активної позиції, щодо практичної реалізації принципу пріоритетності охорони життя та здоров’я працівників щодо результатів виробничої діяльності.
 
Великоанадольський лісовий коледж за рекомендацією Міжнародної організації праці приєднався до відзначення Дня охорони праці під девізом «Стрес на робочому місці: колективний виклик».
В.о. заступника директора з навчальної роботи Крива Л.В. довела до відома викладачів, студентів, працівників коледжу звернення Організаційного комітету з підготовки та проведення у 2016 році Дня охорони праці  в Україні та плану заходів із відзначенням у 2016 Дня охорони праці в Україні.
З цього приводу був створений оргкомітет коледжу для підготовки та проведення заходів до Дня охорони праці. До складу оргкомітету увійшли: в. о. заступника директора навчальної роботи Крива Л.В., інженер з охорони праці Салогуб В.О., викладач дисципліни «Охорона праці» Садовька О.Б., голова  профспілки та викладач дисципліни «БЖД» Охременко Є.Л.. Головою комітету призначили в.о. заступника директора з виховної роботи Алексєєву Н.О.
 
З нагоди Дня охорони праці в коледжі для студентів була проведена виховна година «28 квітня – Всесвітній день охорони праці», спрямована на роз’яснення причин виникнення стресу на роботі та його запобігання.
 
З метою запобігання виникнення стресу на робочому місці була проведена зустріч з трудовим колективом, яку організовував та провів голова профспілки коледжу Охременко Є.Л.
 
Викладачем  дисципліни «Охорона праці» Садовською О.Б. та викладачем дисципліни «БЖД» Охременко Є.Л.  були створенні куточки з питань охорони праці. Також були підготовлені та проведено тестування та вікторина серед студентів, викладачів та працівників коледжу.
 
Була проведена виставка–презентація спецодягу, спецвзуття та інших засобів індивідуального захисту, наочних посібників.
 
Керівником фізичного виховання Кривим Є.Л. організовані та проведенні спортивні змагання з силового двоборства, присвячених Дню охорони праці. Змагання проходили на території коледжу з 16.05.2016 по 17.05.2016. Студенти продемонстрували свою фізичну форму, якою варто пишатися, а деякі, навіть свої приховані можливості.
 
Перше місце з силового двоборства посіла 23 група, куратор Дерев’янко О. С.;
Друге місце відвоювала 42 група, куратор Охременко Н. М.;
Третє місце заслужено здобула 41 група, куратор Нікітченко Т. А.
Окрім цього в коледжі був проведений конкурс малюнків «Охорона праці очима студентів» з нагоди Дня охорони праці в Україні у 2016 році  серед студентів коледжу.
 
Студенти підійшли відповідально до конкурси і вразили своїм баченням даної теми. Серед малюнків також були обрані призери.
 
Перше місце зайняла 43 група ,куратор Кашуба О. В.;
Друге місце  -15 група,куратор Садовська О.Б.;
Третє місце – 41 група,Нікітченко Т.А.
 
Викладачі, студенти та працівники коледжу ,після проведених заходів зробили висновки, щодо уникнення стресу на робочому місці.
 
Завершуючи дану тему, слід зазначити, що проблему безпеки праці, захисту працівника від дії шкідливих та небезпечних виробничих чинників необхідно вирішувати не тільки шляхом створення безпечної техніки, покращення технічних засобів захисту та удосконалення їх використання в процесі праці, але й з урахуванням «людського чинника». У сучасному виробництві, коли істотно змінився зміст і характер праці багатьох спеціалістів, обумовлений впровадженням у практику передових технологій, вирішення проблем безпеки праці без урахування психофізіологічних чинників неможливе.
 
 
 
 
 
 
   
  Унікальність учбовому закладу придає те, що він розташований серед рукотворного лісу, краса і чистота повітря якого привабили будівництво об’єкту для...  
 
    © 2021 ВЕЛИКОАНАДОЛЬСЬКИЙ ЛІСОТЕХНІЧНИЙ ФАХОВИЙ КОЛЕДЖ ІМЕНІ ВІКТОРА ЄГОРОВИЧА ФОН ГРАФФА
Усi права захищенi
Iсторiя   Музей   Фото   Вiдео   Контакти