Iсторiя   Музей   Фото   Вiдео   Контакти

 
Спеціальності
 
Лісове господарство
 
Садово-паркове господарство
 
Агроінженерія
 
Робітничи професії
 
Лісоруб
 
Флорист
 
Тракторист-машиніст сільськогосподарьського (лісогосподарського) виробництва
 
Слюсар з ремонту колісних транспортних засобів
 
Обліковець з реєстрації бухгалтерських даних
Приймальна комісія
 
Правила прийому
 
Оголошення про прийом
 
Вартість навчання
 
Документи для вступу
 
Інформація вступникам
 
Зовнішнє незалежне оцінювання (ЗНО)
Розклад занять
 
Правила оформлення ЛПЗ та курсових робiт
 
Відмінники навчання
 
Студентське самоврядування
 
Сторінка психолога
Графік навчального процесу
 
Порядок виконання та зарахування контрольних робiт
 
Завдання до виконання контрольних робiт
Працевлаштування
 
Наші випускники
 
Зустрічі
Контакти
 
Доступ до публічної інформації

Студентський проект "Мій рідний край - частинка України"

Червень  радує сонячною погодою, а ліс – красою. Буяє в цвіті наша земля. Все радіє , шумить, вирує. В прекрасний сонячний літній день, 27 червня, до одного з затишних куточків України – Великоанадольського  лісового коледжу завітало урочисте свято - відкриття Альтанки мрій -  студентського проекту  «Мій рідний край - частинка України» за підтримки  благодійної організації Я-Волноваха на чолі з Груздєвим Олександром Георгійовичем.

На свято  завітали почесні гості: виконавчий директор благодійної організації Я-Волноваха Груздєв Олександр Георгійович, в.о. директора ДП «Маріупольська лісова науково-дослідна станція» Короткова  Тетяна Миколаївна, директор ландшафтної фірми ТОВ «Азалія Нова» Павлюченко Олена Аркадіївна. Гостям була оголошена подяка за сприяння втіленню в життя студентського ландшафтного проекту «Мій рідний край – частинка України» та підтримки студентської молоді. Ми щиро дякуємо Вам за втілення мрії, бажаємо творчої наснаги і, звісно, нових проектів. Нехай  кожен новий день принесе вам світле почуття радості від усвідомлення власної причетності до будівництва нашого рідного дому, ім’я якому — Україна.

Перерізати символічну стрічку було надано право Груздєву Олександру Георгійовичу та студентці коледжу Таран Яні. А першими найзаповітніші бажання в альтанці мрій загадали Чишко Тарас та Неледва Ірина.

Мрії – це внутрішній поклик душі. Сміливо рушайте назустріч своїм мріям. Бажаємо вам здоров’я, щастя, успіхів у всіх ваших справах і нехай мрія про краще життя окриляє вас на нові звершення, на нові добрі справи в ім’я нашої України та її майбутніх поколінь. Вірте в свою мрію, адже у неї є приємна особливість - збуватися.


Наталя Алексєєва,
заступник директора з виховної роботи
 
   
  Унікальність учбовому закладу придає те, що він розташований серед рукотворного лісу, краса і чистота повітря якого привабили будівництво об’єкту для...  
 
© 2011 Великоанадольський лісовий коледж.
Усi права захищенi.
Розробка сайту: студiя Колорiт.
Iсторiя   Музей   Фото   Вiдео   Контакти