Iсторiя   Музей   Фото   Вiдео   Контакти

 
Спеціальності
 
Лісове господарство
 
Садово-паркове господарство
 
Агроінженерія
 
Робітничи професії
 
Лісоруб
 
Тракторист-машиніст
 
Приймальна комісія
 
Правила прийому
 
Оголошення про прийом
 
Вартість навчання
 
Документи для вступу
 
Інформація вступникам
 
Зовнішнє незалежне оцінювання (ЗНО)
Розклад занять
 
Правила оформлення ЛПЗ та курсових робiт
 
Відмінники навчання
 
Студентське самоврядування
 
Сторінка психолога
Графік навчального процесу
 
Порядок виконання та зарахування контрольних робiт
 
Завдання до виконання контрольних робiт
Працевлаштування
 
Наші випускники
 
Зустрічі
Контакти
 
Доступ до публічної інформації

Свято 1 вересня 2018 року

3 вересня найкращі дочки і сини України злетілися до своєї альма-матер, до храму науки, любові, добротворення, ім’я якому Великоанадольський лісовий коледж.

Дружня студентська родина прийняла в свої обійми першокурсників. Вони несміливі, схвильовані, прикутою увагою до себе, але такі горді новим статусом – студент.

Свято тоді величне і красиве, коли на ньому є гості, а гості до нас завітали надзвичайно поважні, добре знані: директор ДП «Великоанадольське ЛГ» Титаренко Д.І., директор по персоналу ВАОК Загаркова Я.В., майор нацполіції Стадник О.В., Гришин І.С. та Чебанов О.І. – в минулому викладачі коледжу.

До студентів з найщирішими побажаннями  звернулась директор коледжу Пятигорець Наталія Степанівна, адже саме вона відчуває найбільшу радість за студентів, докладає титанічних зусиль, щоб  коледж був найкращим, а аудиторії -  затишні, щоб кожен відчував родинне тепло.

Привітали зі святом і гості, вони висловили щирі побажання і надію, що українська нива зарясніє справжніми професіоналами.

Першокурсники склали обіцянки, котрі стануть їм дороговказом протягом навчання в коледжі. В свою чергу, старшокурсники також взяли слово і запевнили своїх юних друзів, що студентські роки і коледж  - найкращі.

Символом початку нового навчального року стали повітряні кульки, випущені в небо. А на першу пару всіх запросили голова студентського самоврядування Тарас Чишко та першокурсниця Тетяна Баранова.

Дорогі студенти, ми переконані, що ваші здобутки у навчанні, спорті, мистецтві, науці, поповнять надбання багатьох поколінь випускників, завдяки яким коледж славиться як осередок справжніх професіоналів.

Бажаємо вам невичерпної  енергії,  здоров’я і наснаги на шляху до нових знань і високої мети, яку ви поставили перед собою, поєднавши свою долю з нашим коледжем. Будьте гідними високого звання – великоанадолець. Станьте тими, хто потрібен завтрашньому дню.

Наталя Алексєєва,
заступник директора з виховної роботи

Фото  - Денис Іноземцев
 
   
  Унікальність учбовому закладу придає те, що він розташований серед рукотворного лісу, краса і чистота повітря якого привабили будівництво об’єкту для...  
 
© 2011 Великоанадольський лісовий коледж.
Усi права захищенi.
Розробка сайту: студiя Колорiт.
Iсторiя   Музей   Фото   Вiдео   Контакти