Iсторiя   Музей   Фото   Вiдео   Контакти

 
Спеціальності
 
Лісове господарство
 
Садово-паркове господарство
 
Агроінженерія
 
Робітничи професії
 
Лісоруб
 
Флорист
 
Тракторист-машиніст сільськогосподарьського (лісогосподарського) виробництва
 
Слюсар з ремонту колісних транспортних засобів
 
Обліковець з реєстрації бухгалтерських даних
Приймальна комісія
 
Правила прийому
 
Оголошення про прийом
 
Вартість навчання
 
Документи для вступу
 
Інформація вступникам
 
Зовнішнє незалежне оцінювання (ЗНО)
Розклад занять
 
Правила оформлення ЛПЗ та курсових робiт
 
Відмінники навчання
 
Студентське самоврядування
 
Сторінка психолога
Графік навчального процесу
 
Порядок виконання та зарахування контрольних робiт
 
Завдання до виконання контрольних робiт
Працевлаштування
 
Наші випускники
 
Зустрічі
Контакти
 
Доступ до публічної інформації

Тиждень Садово-паркового мистецтва

З 23 березня по 27 березня 2015 року у коледжі, цикловою комісією Професійної та практичної підготовки в садово-парковому господарстві був проведений тиждень «Садово-паркового мистецтва».

Основною метою проведення було спонукання студентів до творчої, пошукової діяльності, зацікавленості в освоєнні та поглибленні знань студентів у своїй майбутній професії.

На протязі всього тижня студентами спеціальності «Зелене будівництво і садово-паркове господарство» були випущені стінні газети на тему «Садово-паркове мистецтво», відбулась виставка творчих робіт студентів. Також студенти підготували доповіді на тему «Як я бачу свою майбутню професію» і презентації на різну тематику з «Історії садово-паркового мистецтва».

По завершенню тижня відбулась конференція в аудиторія № 16 серед студентів спеціальності «Зелене будівництво і садово-паркове господарство» де вони виступили зі своїми, самостійно підготовленими презентаціями на тему «Сади і парки різного стильового напрямку в різні епохи розвитку» а також зачитали свої доповіді про свою майбутню професію.

На конференції були присутні члени комісії Професійної та практичної підготовки в садово-парковому господарстві, та бажаючі відвідати цю конференцію.

Слід відзначити кращих і найактивніших студентів це: Усикова Ганна 35 група, Лисенко Оксана 35 група, Дубина Анна 35 група, Ігнатенко Христина 25 група, Запальський Денис 25 група, Дяченко Юлія 25 група, Єрмоленко Микола 25 група, Бєгма Ірина 15 група.

Хочеться подякувати всім студентам, хто приймав участь у тижні, а також побажати всім творчого розвитку і професійного росту в обраній професії.

 
   
  Унікальність учбовому закладу придає те, що він розташований серед рукотворного лісу, краса і чистота повітря якого привабили будівництво об’єкту для...  
 
© 2011 Великоанадольський лісовий коледж.
Усi права захищенi.
Розробка сайту: студiя Колорiт.
Iсторiя   Музей   Фото   Вiдео   Контакти