Iсторiя   Музей   Фото   Вiдео   Контакти

 
Спеціальності
 
Лісове господарство
 
Садово-паркове господарство
 
Агроінженерія
 
Робітничи професії
 
Лісоруб
 
Флорист
 
Тракторист-машиніст сільськогосподарьського (лісогосподарського) виробництва
 
Слюсар з ремонту колісних транспортних засобів
 
Обліковець з реєстрації бухгалтерських даних
Приймальна комісія
 
Правила прийому
 
Оголошення про прийом
 
Вартість навчання
 
Документи для вступу
 
Інформація вступникам
 
Зовнішнє незалежне оцінювання (ЗНО)
Розклад занять
 
Правила оформлення ЛПЗ та курсових робiт
 
Відмінники навчання
 
Студентське самоврядування
 
Сторінка психолога
Графік навчального процесу
 
Порядок виконання та зарахування контрольних робiт
 
Завдання до виконання контрольних робiт
Працевлаштування
 
Наші випускники
 
Зустрічі
Контакти
 
Доступ до публічної інформації

Тиждень садово-паркового мистецтва

З 06 жовтня по 13 жовтня 2016 року у коледжі, цикловою комісією Професійної та практичної підготовки в садово-парковому господарстві був проведений тиждень «Садово-паркового мистецтва».
 
Основною метою проведення було спонукання студентів до творчої, пошукової діяльності, зацікавленості в освоєнні та поглибленні знань студентів у своїй майбутній професії.
 
Тиждень розпочався з екскурсії на ландшафтну фірму ТОВ «Азалія - Нова»  м. Маріуполь, де студентам та викладачам провели екскурсію та запропонували прийняти участь у майстер – класі з фахівцем садово – паркового господарства ландшафтної фірми ТОВ «Азалія - Нова» на тему: «Сучасне квіткове оформлення», «Кольорове коло».
 
Також студентами були випущені стінні газети на тему «Ландшафтні композиції», відбулась виставка творчих робіт студентів.
 
По завершенню тижня відбулась конференція в аудиторії № 16 серед студентів спеціальності «Зелене будівництво і садово-паркове господарство» на тему: «Перспективи професії фахівця ландшафтного дизайну». Доповідачами виступили студенти 35 групи Таран Яна та Фатьянова Софія, 45 групи Дяченко Юлія та Запальський Денис. Слухачами конференції були студенти 25, 35, 45 груп, а також в.о. Крива Л.В., заступника директора з виховної роботи, Алексєєва Н.О.,  в.о. заступника директора з виховної роботи, викладачі Іноземцев Д.Ю., Нікітченко Т.А., Кондратенко А.Ф., Дерев’янко В.І.
 
Слід відзначити  найактивніших студентів це: Дяченко Юлія, 45 група, Таран Яна, 35 група, Фатьянова Софія, 35 група, Дубина Яна, 35 група.
 
Хочеться подякувати всім студентам, хто приймав участь у тижні, а також побажати всім творчого розвитку і професійного росту в обраній професії.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
   
  Унікальність учбовому закладу придає те, що він розташований серед рукотворного лісу, краса і чистота повітря якого привабили будівництво об’єкту для...  
 
© 2011 Великоанадольський лісовий коледж.
Усi права захищенi.
Розробка сайту: студiя Колорiт.
Iсторiя   Музей   Фото   Вiдео   Контакти