Iсторiя   Музей   Фото   Вiдео   Контакти

 
Спеціальності
 
Лісове господарство
 
Садово-паркове господарство
 
Агроінженерія
 
Робітничи професії
 
Лісоруб
 
Тракторист-машиніст
 
Приймальна комісія
 
Правила прийому
 
Оголошення про прийом
 
Вартість навчання
 
Документи для вступу
 
Інформація вступникам
 
Зовнішнє незалежне оцінювання (ЗНО)
Розклад занять
 
Правила оформлення ЛПЗ та курсових робiт
 
Відмінники навчання
 
Студентське самоврядування
 
Сторінка психолога
Графік навчального процесу
 
Порядок виконання та зарахування контрольних робiт
 
Завдання до виконання контрольних робiт
Працевлаштування
 
Наші випускники
 
Зустрічі
Контакти
 
Доступ до публічної інформації

175 – це лише початок. Історія продовжується…

175 – це лише початок. Історія продовжується… Саме під таким девізом Великоанадольський лісовий коледж 28 вересня відсвяткував 175-річний ювілей .

175 – це дійсно свято, котре зібрало колег всіх поколінь. За ці роки наш освітній заклад став альма-матер для багатьох тисяч висококваліфікованих спеціалістів, котрі беруть активну участь у розбудові нашої держави, застосовують свої знання у різних галузях лісового господарства. Напружена робота всього колективу дозволила зайняти коледжу почесне місце серед освітніх закладів України.

На свято завітали численні почесні гості: Народний депутат України Дмитро Валерійович Лубінець, начальник Донецького обласного управління лісового та мисливського господарства Віктор Іванович Стороженко, голова волноваської РДА Дмитро Антонович Такаджи, директора державних підприємств лісового господарства, випускники минулих років, представники органів місцевого самоврядування, керівництво вищих навчальних закладів 3-4 рівня акредитації, керівники коледжів лісової галузі, представники засобів масової інформації.

Урочистості з нагоди свята подарували всім присутнім в глядацькій залі нестримний потік позитивних емоцій та гарний настрій. Лунали вокальні та хореографічні привітання. Чоловічий вокальний дует викладачів Дениса Іноземцева та Євгенія Охременка привітали рідний коледж з ювілеєм, разом з народним шоу-балетом «Андеграунд» перенеслися до вражаючого світу танцю, зачарувала своїм голосом солістка РЦКД м.Волноваха Наталя Ігнетенко, Зразковий Театр танцю «Віста» відтворив велич і силу України, а бадьорий настрій всім подарував Народний вокальний ансамбль «Рапсодія».

Привітали зі святом освітній заклад студенти, а від імені випускників поринув у спогади Володимир Кобець.

Адміністрація коледжу висловлює щиру вдячність директору Районого центру культури та дозвілля м. Волноваха Ірині Юріївні Піскун та заступнику директора Надії Миколаївні Данільченко за допомогу в організації і проведенні ювілею коледжу.

Сердечно вітаємо нашу колиску знань і мудрості з ювілеєм. 175 років з вірою в Україну, з миром в майбуття, з творчим оптимізмом навіки. Нехай живе наша альма-матер! Бажаємо миру, злагоди, доброї плідної праці, нових здобутків на освітянський ниві, нових творчих звершень і натхнення.

Живи і процвітай на щирій український землі, наш рідний Великоанадольський лісовий коледж.

Наталя Алексєєва,
заступник директора з виховної роботи
 
   
  Унікальність учбовому закладу придає те, що він розташований серед рукотворного лісу, краса і чистота повітря якого привабили будівництво об’єкту для...  
 
© 2011 Великоанадольський лісовий коледж.
Усi права захищенi.
Розробка сайту: студiя Колорiт.
Iсторiя   Музей   Фото   Вiдео   Контакти