Iсторiя   Музей   Фото   Вiдео   Контакти

 
Спеціальності
 
Лісове господарство
 
Садово-паркове господарство
 
Агроінженерія
 
Робітничи професії
 
Лісоруб
 
Тракторист-машиніст
 
Приймальна комісія
 
Правила прийому
 
Оголошення про прийом
 
Вартість навчання
 
Документи для вступу
 
Інформація вступникам
 
Зовнішнє незалежне оцінювання (ЗНО)
Розклад занять
 
Правила оформлення ЛПЗ та курсових робiт
 
Відмінники навчання
 
Студентське самоврядування
 
Сторінка психолога
Графік навчального процесу
 
Порядок виконання та зарахування контрольних робiт
 
Завдання до виконання контрольних робiт
Працевлаштування
 
Наші випускники
 
Зустрічі
Контакти
 
Доступ до публічної інформації

Результати вступних випробувань з української мови 19.07.2018 року, спеціальність 208 «Агроінженерія»

19.07.2018 р.

Спеціальність 208 «Агроінженерія»

Група 3

  1. Бєгма Артем Романович                                     6 (шість)        
  2. Боченко Максим Ігорович                                  10 (десять)
  3. Герус Ілля Олександрович                                 8 (вісім)
  4. Зарубяк Давид Федорович                                 5 (п’ять)
  5. Калашник Данило Володимирович                   9 (дев’ять)
  6. Кіз Олексій Валерійович                                    9 (дев’ять)
  7. Кірик Андрій Михайлович                                 10 (десять)
  8. Кравченко Максим Дмитрович                         9 (дев’ять)
  9. Курсаков Данило Юрійович                              6 (шість)        
  10. Локтєв Денис Ігорович                                      8 (вісім)
  11. Марченко Віталій Євгенович                           10 (десять)
  12. Пархоменко Олександр Олександрович        10 (десять)
  13. Попович Євген Олександрович                       10 (десять)
  14. Рогожинський Антон Павлович                        6 (шість)
  15. Рубан Данило Сергійович                                10 (десять)
  16. Савенков Данило Олексійович                        10 (десять)
  17. Самойленко Владислав Валерійович              10 (десять)
  18. Северін Артур Юрійович                                  5 (п’ять)
  19. Тарасов Богдан Олександрович                       6 (шість)
  20. Школьний Олександр Михайлович                  11 (одинадцять)

 

 
   
  Унікальність учбовому закладу придає те, що він розташований серед рукотворного лісу, краса і чистота повітря якого привабили будівництво об’єкту для...  
 
© 2011 Великоанадольський лісовий коледж.
Усi права захищенi.
Розробка сайту: студiя Колорiт.
Iсторiя   Музей   Фото   Вiдео   Контакти