Iсторiя   Музей   Фото   Вiдео   Контакти
 
Спеціальності
 
Лісове господарство
 
Садово-паркове господарство
 
Агроінженерія
 
Робітничи професії
 
Лісоруб
 
Флорист
 
Тракторист-машиніст сільськогосподарьського (лісогосподарського) виробництва
 
Слюсар з ремонту колісних транспортних засобів
 
Обліковець з реєстрації бухгалтерських даних
 
Електромонтер з ремонту та обслуговування електроустаткування
 
Приймальна комісія
 
Освітні центри:"КРИМ-Україна" і "ДОНБАС-Україна"
 
Правила прийому
 
Оголошення про прийом
 
Вартість навчання
 
Документи для вступу
 
Інформація вступникам
 
Зовнішнє незалежне оцінювання (ЗНО)
Розклад занять
 
Оформлення текстової та графічної навчальної документації
 
Склад студентської ради
 
Студентське самоврядування
 
Органiзацiя освiтнього процесу в умовах пандемii
Графік навчального процесу
 
Порядок виконання та зарахування контрольних робiт
 
Завдання до виконання контрольних робiт
Працевлаштування
 
Наші випускники
 
Зустрічі
Запобігання та виявлення корупції
 
Контакти
 
Доступ до публічної інформації
 
Охорона праці та цівільний захист
 
Календар знаменних і пам'ятних дат на 2020 - 2021 навчальний рік
Сторінка психологічної служби коледжу

Результати вступних випробувань з математики: 19.07.2018 року, спеціальність 206 «Садово-паркове господарство»

19.07.2018 р.
 
Спеціальність 206 «Садово-паркове господарство»
 
Група 4
 
1.               Баранова Тетяна Олександрівна                         8 (вісім) 
2.               Васильченко Вероніка Володимирівна               6 (шість)
3.               Васильченко Ольга Олександрівна                     5 (п’ять)
4.               Вдовиченко Карина Михайлівна                          6 (шість)
5.               Втулкіна Анастасія Дмитрівна                             8 (вісім)
6.               Гайнулліна Лілія Юріївна                                     8 (вісім)
7.               Демедецька Анна Вадимівна                               9 (дев’ять)
8.               Дробуш Анжела Миколаївна                               9 (дев’ять)
9.               Зубенко Марія Сергіївна                                      5 (п’ять)
10.         Кузіна Віолета Віталіївна                                       10 (десять)
11.         Кузьменко Іван Миколайович                                 6 (шість)
12.         Медвєдєва Софія Іванівна                                     7 (сім)
13.         Ольховська Валерія Віталіївна                              5 (п’ять)
14.         Остроухов Станіслав Романович                          6 (шість)
15.         Тернавська Діана Володимирівна                         7 (сім)
16.         Тимощенко Ольга Анатоліївна                              8 (вісім)
17.         Чайковський Євгеній Іванович                              7 (сім)
18.        Чехун Дар’я Русланівна                                          8 (вісім)
 
   
  Унікальність учбовому закладу придає те, що він розташований серед рукотворного лісу, краса і чистота повітря якого привабили будівництво об’єкту для...  
 
    © 2021 ВЕЛИКОАНАДОЛЬСЬКИЙ ЛІСОТЕХНІЧНИЙ ФАХОВИЙ КОЛЕДЖ ІМЕНІ ВІКТОРА ЄГОРОВИЧА ФОН ГРАФФА
Усi права захищенi
Iсторiя   Музей   Фото   Вiдео   Контакти