Iсторiя   Музей   Фото   Вiдео   Контакти

 
Спеціальності
 
Лісове господарство
 
Садово-паркове господарство
 
Агроінженерія
 
Робітничи професії
 
Лісоруб
 
Флорист
 
Тракторист-машиніст сільськогосподарьського (лісогосподарського) виробництва
 
Слюсар з ремонту колісних транспортних засобів
 
Обліковець з реєстрації бухгалтерських даних
 
Електромонтер з ремонту та обслуговування електроустаткування
 
Приймальна комісія
 
Правила прийому
 
Оголошення про прийом
 
Вартість навчання
 
Документи для вступу
 
Інформація вступникам
 
Зовнішнє незалежне оцінювання (ЗНО)
Розклад занять
 
Оформлення текстової та графічної навчальної документації
 
Склад студентської ради
 
Студентське самоврядування
 
Психологічна служба коледжу
Графік навчального процесу
 
Порядок виконання та зарахування контрольних робiт
 
Завдання до виконання контрольних робiт
Працевлаштування
 
Наші випускники
 
Зустрічі
Контакти
 
Доступ до публічної інформації

З Днем працівників освіти

Один раз на рік, у найпрекраснішу пору, коли шелестить падолистом осінь, у лузі снує мереживо бабиного літа, а над землею поломеніють різнобарвні квіти, приходить свято – День працівника освіти!

Праця педагога – це поклик душі і серця, це незламне прагнення зробити світ кращим, виховуючи юні серця у дусі любові до ближнього та Батьківщини, це неперевершений талант сіяти у юних душах зерна справедливості, оптимізму, патріотизму, відповідальності та щирості, це вміння палати і запалювати все  і всіх навкруг добром, надією й оптимізмом.

2 жовтня 2020 року у Великоанадольському лісотехнічному коледжі імені Віктора Єгоровича фон Граффа  відбулось свято з нагоди Дня працівників освіти.

Із самого ранку всіх викладачів чекав приємний сюрприз. На порозі навчального корпусу їх зустрічали студенти  з щирими привітаннями та побажанням на честь свята, кожен викладач отримав привітальну листівку.

 В продовж дня для всіх присутніх лунали музичні вітання, які передавали незабутню атмосферу свята. Трепетним і щирим був перегляд відео привітання від студентів коледжу.

Також студенти коледжу привітали кожного викладача, побажав успіхів у педагогічній діяльності, міцного здоров’я та людської поваги. Викладачі отримали приємні подарунки.

В головному корпусі була створена фотозона, де всі бажаючі мали нагоду сфотографуватися. 

Шановні викладачі! Ви створюєте майбутнє. Щодня наповнюєте цей світ знаннями.  Бажаємо щоб Ваша важлива праця завжди викликала повагу та натхнення, на які вона заслуговує. Нехай сяючі очі Ваших студентів та їхні успіхи будуть ще одним підтвердженням істини, що викладач є творцем душі. Ви з гідністю долаєте цей важкий шлях – навчати, віддавати, розуміти… Здоров’я, добробуту, успіхів, задоволення та радості від кожного дня! Добра, щастя та миру вам! Натхнення, мудрості і терпіння в нелегкій справі навчання та виховання студентської молоді. Миру та міцного здоров’я вам на довгі літа, щастя, благополуччя, невичерпної наснаги!

Ірина Охременко, викладач коледжу

Фото - Надія Круподьорова

 

 
   
  Унікальність учбовому закладу придає те, що він розташований серед рукотворного лісу, краса і чистота повітря якого привабили будівництво об’єкту для...  
 
© 2011 Великоанадольський лісотехнічний коледж.
Усi права захищенi.
Розробка сайту: студiя Колорiт.
Iсторiя   Музей   Фото   Вiдео   Контакти