Iсторiя   Музей   Фото   Вiдео   Контакти

 
Спеціальності
 
Лісове господарство
 
Садово-паркове господарство
 
Агроінженерія
 
Приймальна комісія
 
Правила прийому
 
Оголошення про прийом
 
Вартість навчання
 
Документи для вступу
 
Інформація вступникам
Розклад занять
 
Правила оформлення ЛПЗ та курсових робiт
 
Відмінники навчання
 
Студентське самоврядування
 
Сторінка психолога
Графік навчального процесу
 
Порядок виконання та зарахування контрольних робiт
 
Завдання до виконання контрольних робiт
Працевлаштування
 
Наші випускники
 
Зустрічі
Контакти
 
Доступ до публічної інформації

Приймальна комісія

Адреса приймальної комісії:
смт. Графське
вул. Алімова, 5
Головний навчальний корпус (перший поверх)
 
Порядок роботи приймальної комісії:
Понеділок -  п’ятниця  з 800 до 1700
без обідньої перерви
 
Телефони:
+38 (06244)-536-51
+38 (068)-812-83-72 Київстар
+38 (099) 774-02-62 МТС
 
e-mail:
valk1843@ukr.net
 
 
Відповідальний секретар приймальної комісії
 
Садовська Олена Борисівна
 
 
 
Відповідальна за профорієнтаційну роботу
 
Бердник Наталя Володимирівна
 
 

Технічний секретар приймальної комісії
 
Нестерова Вікторія Валентинівна
 
 
 
Відповідальна за Єдину Державну електронну базу з питань освіти
 
Пєвнєва Ольга Олександрівна
 
 
СКЛАД ПРИЙМАЛЬНОЇ КОМІСІЇ 
 
Голова приймальної комісії - Пятигорець Наталія Степанівна, директор коледжу
 
Заступник голови приймальної комісії - Крива Любов Володимирівна, в.о. заступника директора з навчальної роботи
 
Відповідальний секретар приймальної комісії - Садовська Олена Борисівна, викладач спеціальних дисциплін
 
Члени приймальної комісії - Плахтій Ольга Юріївна, завідуюча відділенням за спеціальностями
                                                   - Охременко Ірина Василівна, завідуюча відділенням за спеціальністю
                                                   - Мержевська Альона Георгіївна, завідуюча відділом районної газети
                                                     «Наше слово»
                                                   - Антоньєв Федір, голова студентської ради коледжу
 
Технічний секретар - Нестерова Вікторія Валентинівна, секретар
 
Уповноважена особа приймальної комісії з питань прийняття та розгляду електронних заяв - Пєвнєва Ольга Олександрівна, лаборант
 
СКЛАД АПЕЛЯЦІЙНОЇ КОМІСІЇ
 
Голова апеляційної комісіїІноземцев Денис Юрійович, завідувач навчально-виробничої практики
 
Члени апеляційної комісіїНікітченко Тетяна Анатоліївна, викладач спеціальних дисциплін
                                                 - Дерев’янко Олександр Сергійович, викладач спеціальних дисциплін
                                                 - Кравченко Тетяна Станіславівна, методист, викладач загальноосвітніх дисциплін
 
 
   
  Унікальність учбовому закладу придає те, що він розташований серед рукотворного лісу, краса і чистота повітря якого привабили будівництво об’єкту для...  
 
© 2011 Великоанадольський лісовий коледж.
Усi права захищенi.
Розробка сайту: студiя Колорiт.
Iсторiя   Музей   Фото   Вiдео   Контакти