Iсторiя   Музей   Фото   Вiдео   Контакти

 
Спеціальності
 
Лісове господарство
 
Садово-паркове господарство
 
Агроінженерія
 
Робітничи професії
 
Лісоруб
 
Флорист
 
Тракторист-машиніст сільськогосподарьського (лісогосподарського) виробництва
 
Слюсар з ремонту колісних транспортних засобів
 
Обліковець з реєстрації бухгалтерських даних
Приймальна комісія
 
Правила прийому
 
Оголошення про прийом
 
Вартість навчання
 
Документи для вступу
 
Інформація вступникам
 
Зовнішнє незалежне оцінювання (ЗНО)
Розклад занять
 
Правила оформлення ЛПЗ та курсових робiт
 
Відмінники навчання
 
Студентське самоврядування
 
Сторінка психолога
Графік навчального процесу
 
Порядок виконання та зарахування контрольних робiт
 
Завдання до виконання контрольних робiт
Працевлаштування
 
Наші випускники
 
Зустрічі
Контакти
 
Доступ до публічної інформації

Розклад занять

Графік складання іспитів для студентів денного відділення спеціальності "Лісове господарство" на II семестр 2018-2019 н.р.

Графік складання іспитів для студентів денного відділення спеціальності "Агроінженерія", "Експлуатація і ремонт обладнання лісового комплексу", "Садово-паркове господарство" на II семестр 2018-2019 н.р.

Графік державного комплексного кваліфікаційного іспиту для студентів денної та заочної форми навчання спеціальності "Експлуатація і ремонт обладнання лісового комплексу", "Агроінженерія", "Лісове господарство" на 2018-2019 н.р.

 

Розклад на 2 семестр 2018-2019 навчального року

Лісове господарство

Садово-паркове господарство

Агроінженерія

                       

З М І Н И    ДО  Р О З К Л А Д У    З А Н Я Т Ь

   «Лісове господарство»;

«ЕРОЛК»; «Зелене будівництво і садово – паркове господарство»

 
ПОНЕДІЛОК    20. 05. 2019 н. р.
                                           
      І курс       11 гр. 1) Укр. мова – 6; 2) Зах. Вітч. - 20 3) Зах. Вітч. – 20;4) Зах. Вітч. - 20
                      13 гр. – за розкладом
                      15 гр. – за розкладом
 
      ІІ курс       21 гр. 1) Ботаніка -21; 2) Ін.мова -13; 3) Осн. кресл.. -21; 4)Дендр.- 8
                       22 гр. 1) Фіз.вих. –с/з; 2) Ботаніка – 21; 3) Ін. мова -13; 4) Осн. кресл. -21
                       23 гр. Пр.-ка Слюсарна - 8 (Іноземцев Д.Ю, Помагаєв О.І.)
                       25 гр.  Пр – ка з Грунтознавства -15 (Іноземцева О.М., Кондратенко А.Ф.)
 
     ІІІ курс       31 гр. Пр – ка з Роб. Проф. - 12 (Ломака М.С., Азбукіна О.В.)
                       32 гр. Пр – ка з Л/культур – 9 (Борисенко В.О., Крива М.В.)
                       33 гр. Пр – ка з Роб. Проф.. (Охременко Є.Л., Нікітченко Т.А.)
                       35 гр. Пр – ка з Осн. геодезії -14 (Кашуба О.В., Тесля Д.Є.) 
 
      ІV курс      41 гр. Виробн. переддипломна практика
                        42 гр. Виробн. переддипломна практика
                        43 гр. Виробн. переддипломна практика
 
 
  
Заочне відділення
Спеціальність
«Агроінженерія»         
   33 група                                                                         
   ПОРНЕДІЛОК
   20.05.2019р.
1. Тех. мех. – 2                                                                                        
2. Осн. ох. пр.. – 20
3. Електротех. – 20а 
                                                       

 

 
   
  Унікальність учбовому закладу придає те, що він розташований серед рукотворного лісу, краса і чистота повітря якого привабили будівництво об’єкту для...  
 
© 2011 Великоанадольський лісовий коледж.
Усi права захищенi.
Розробка сайту: студiя Колорiт.
Iсторiя   Музей   Фото   Вiдео   Контакти