Iсторiя   Музей   Фото   Вiдео   Контакти

 
Спеціальності
 
Лісове господарство
 
Садово-паркове господарство
 
Агроінженерія
 
Робітничи професії
 
Лісоруб
 
Флорист
 
Тракторист-машиніст сільськогосподарьського (лісогосподарського) виробництва
 
Слюсар з ремонту колісних транспортних засобів
 
Обліковець з реєстрації бухгалтерських даних
 
Електромонтер з ремонту та обслуговування електроустаткування
 
Приймальна комісія
 
Правила прийому
 
Оголошення про прийом
 
Вартість навчання
 
Документи для вступу
 
Інформація вступникам
 
Зовнішнє незалежне оцінювання (ЗНО)
Розклад занять
 
Оформлення текстової та графічної навчальної документації
 
Склад студентської ради
 
Студентське самоврядування
 
Психологічна служба коледжу
Графік навчального процесу
 
Порядок виконання та зарахування контрольних робiт
 
Завдання до виконання контрольних робiт
Працевлаштування
 
Наші випускники
 
Зустрічі
Контакти
 
Доступ до публічної інформації

Розклад занять

Розклад занять на II семестр 2019-2020 навчальний рік
 
 

Графік екзаменів для студентів денного відділення спеціальності 208 Агроінженерія

 
 

ГРАФІК ДККІ

 
З М І Н И    ДО  Р О З К Л А Д У    З А Н Я Т Ь
«Лісове господарство»;
«Агроінженерія»; «Садово – паркове господарство»
 
 
 
П’ЯТНИЦЯ   05.06.2020 н.р.
                                                                 
      І курс   11 гр.  Зар.літ зам. Укр.літ
                   13 гр. Зар.літ зам. Укр.літ
                    15 гр. Зар.літ зам. Укр.мова
 
      ІІ курс  21 гр. Пр-ка з Геодезії (Охременко Є.Л.- Кашуба О.В.)
                    22 гр. 1) Ботаніка; Підгот. До іспиту з Ґрунтознавства
                    23 гр. 1) Осн.екології; 2) ОВМ; 3)Осн.екології(З).
                    25 гр. Пр-ка з Ботаніки (Плахтій О.Ю.)
 
     ІІІ курс 31 гр. 1)ОВМ; 2) Л/культури; 3)Фіз. вих..(З)
                  32 гр. Іспит з Охорони праці в галузі
         33 гр. Пр-ка Робітнича професія ( Перебайло А.А. – Салогуб Д.В.)
                  35 гр. Пр-ка Навчально-виробнича (Крива М.В.-Тесля Д.Є.)
 
СУБОТА   06.06.2020 н.р.
                                                                 
      ІІ курс  22 гр. 1) Основи креслення; 2) Основи креслення(З) 3) Ін.мова за проф спр. (З)
 
     ІІІ курс 31 гр. 1) Деревиноз.; 2) Л/культури; 3) Деревиноз.
                  33 гр. Пр-ка Робітнича професія ( Перебайло А.А. – Салогуб Д.В.)

 

 
 
ВТОРОК 09.06.2020 н.р.
                                                                 
      І курс   11 гр.  Всесв.Iстор зам. Хімія ,Креслення
                   13 гр. 1)Математика, 2)Креслення, 3) Біологія
                    15 гр. 1)Фіз.вих. 2) Іноз.мова 3)БЖД
 
      ІІ курс  21 гр. Пр-ка з Геодезії (Охременко Є.Л.- Кашуба О.В.)
                    22 гр.Iспит з Грунтознавства
                    23 гр. 1) Укр.мова за проф.; 2) ОВМ; 3)Осн.Стандартиз.
                    25 гр. Пр-ка з Ботаніки (Плахтій О.Ю.)
 
     ІІІ курс 31 гр. Підготовка до іспиту з Деревинознавства
                  32 гр.1) Л/культури; 2)ОФЗ. З)Л/культури 4)ОВМ(З)
         33 гр. Пр-ка Робітнича професія ( Перебайло А.А. – Салогуб Д.В.)
                  35 гр. Пр-ка Навчально-виробнича (Крива М.В.-Тесля Д.Є.)
 
 
СЕРЕДА 10.06.2020 н.р.
                                                                 
      І курс   11 гр.  1)Математика 2)Фіз.вих. 3) Хімія
                   13 гр. 1)Фіз вих, 2)Математ, 3) Фізика 
                    15 гр. 1)БЖД. 2) Креслення 3)Математика
 
      ІІ курс  21 гр. Пр-ка з  Дендрології (Іноземцев Д.Ю. - Островска Н.В.)
                    22 гр.Пр-ка з Геодезії (Охременко Є.Л.- Кашуба О.В.)
                    23 гр. 1) Основи стандартиз.; 2) Алгебра 3)Осн.Стандартиз.(З)
                    25 гр. Пр-ка с Дендрології (Іноземцева О.Н.)
 
     ІІІ курс 31 гр. Іспит з Деревинознавства
                  32 гр.1) Фіз.вих; 2)Соціологія . З)ОФЗ(З)
         33 гр. Пр-ка Робітнича професія ( Перебайло А.А. – Салогуб Д.В.)
                  35 гр. Пр-ка Навчально-виробнича (Крива М.В.-Тесля Д.Є.)
 
ЧЕТВЕР 11.06.2020 н.р.
                                                                 
      І курс   11 гр.  1)Математика 2)Інформатика. 3) Креслення,4) Креслення
                   13 гр. 1)Інформат., 2)Укр.мова, 3)Хімія, 4)Інформат.
                    15 гр. 1)Креслення, 2) БЖД, 3)Інформат. 4)Хімія
 
      ІІ курс  21 гр. 1)Алгебра, 2)ОВМ, 3)фіз.вих. 4)Біологія
                    22 гр. Пр-ка з Геодезії (Охременко Є.Л.- Кашуба О.В.)
                    23 гр. 1) Ісор.Укр.; 2) ОВМ(З), 3)Укр.мова за проф.(З)
                    25 гр. Пр-ка с Дендрології (Іноземцева О.Н.)
 
     ІІІ курс 31 гр. Практика з Лісового багатоборства:
                              1) Дендрол.  2) Дендрол.  3)Лісозахист,  4)Лісозахист
                    32 гр. Практика з Лісового багатоборства:
                              1) Лісозахист.  2) Лісозахист.  3) Дендрол.  4) Дендрол.
                    33 гр. Пр-ка Робітнича професія ( Перебайло А.А. – Салогуб Д.В.)
                   35 гр. Пр-ка Навчально-виробнича (Крива М.В.-Тесля Д.Є.)
 
П’ЯТНИЦЯ 12.06.2020 н.р.
                                                                 
      І курс   11 гр.  1)Фізика 2)Ін.мова 3) Фіз.вих.
                   13 гр. 1)Креслення, 2)Фізика, 3)Ін.мова
                    15 гр. 1)Ін.мова, 2) БЖД, 3)Фізика.
 
      ІІ курс  21 гр. Пр-ка з  Дендрології (Іноземцев Д.Ю. - Островска Н.В.)
                    22 гр. Пр-ка з Геодезії (Охременко Є.Л.- Кашуба О.В.)
                    23 гр. Підготовка до іспиту з Інженерної графіки
                    25 гр. Пр-ка с Дендрології (Іноземцева О.Н.)
 
     ІІІ курс 31 гр. Практика з Лісового багатоборства:
                              1) Л/культури.  2) Л/культури  3)Деревиноз.,  4)Деревинознав.
                    32 гр. Практика з Лісового багатоборства:
                              1) Деревиноз.,  2) Деревиноз.,  3) л/культури   4) Л/культури
                    33 гр. Пр-ка Робітнича професія ( Перебайло А.А. – Салогуб Д.В.)
                   35 гр. Пр-ка Навчально-виробнича (Крива М.В.-Тесля Д.Є.)
 
 
СУБОТА   13.06.2020 н.р.
 
                    32 гр. Підготовка до іспиту з Деревинознавства
 
ПОНЕДІЛОК   15.06.2020 н.р.
                                                                 
      І курс   11 гр. 1)Укр.Літ., 2)Фіз.вих., 3)ЕТ
                   13 гр. 1)ЕТ., 2)БЖД., 3)Креслення
                    15 гр.  1)Фіз.вих., 2)ЕТ, 3)Математ.
 
      ІІ курс  21 гр. Пр-ка з  Дендрології (Іноземцев Д.Ю. - Островска Н.В.) 3)Укр.мова, 4)Геодез(З)
                    22 гр. Пр-ка з Геодезії (Охременко Є.Л.- Кашуба О.В.)
                    23 гр. Підготовка до іспиту з Інженерної графіки
                    25 гр. Пр-ка с Дендрології (Іноземцева О.Н.)
 
     ІІІ курс 31 гр. 1) Соціологія  2) Л/культури  3)ОФЗ(З)
                    32 грІспит з Деревинознавства
                    33 гр. Пр-ка Робітнича професія ( Перебайло А.А. – Салогуб Д.В.)
ВІВТОРОК   16.06.2020 н.р.
                                                                 
      І курс   11 гр. 1)Фіз.вих., 2)Укр.мова, 3)БЖД
                   13 гр. 1)Укр.літ, 2)Фіз.вих, 3)Істор.Укр.
                    15 гр.  1)Фіз.вих., 2)ЕТ, 3)Математ.
 
      ІІ курс  21 гр.1)Осн.екології,(З) 2)Інформат.(З), 3) Ін.мова (З)
                    22 гр. Пр-ка з Геодезії (Охременко Є.Л.- Кашуба О.В.)
                    23 гр. Іспит з Інженерної графіки
                    25 гр. Пр-ка с Дендрології (Іноземцева О.Н.)

 

     ІІІ курс 31 гр. 1) Соціологія(З),  2) ОВМ(З),  3)Укр.мова(З),

                    32 грПідготовка до іспиту з Лісокористування

                    33 гр. Пвдготовка до іспиту з Тракторів та автомобілів

 СЕРЕДА 17.06.2020 н.р.

                                                                 

      І курс   11 гр.  1)ЕТ, 2)Креслення 3) Вступ до спеціальності
                   13 гр. 1)БЖД, 2)Креслення, 3)Фізика
                    15 гр. 1)Фізика, 2)Ін.мова , 3)Вступ до спеціальності
 
      ІІ курс  21 гр. 1)Ін.мова(З), 2)Іст.Укр., Підготовка до іспиту
                    22 гр. Пр-ка з Геодезії (Охременко Є.Л.- Кашуба О.В.)
                    25 гр. 1)Креслення
 
     ІІІ курс 31 гр. Практика з Лісівництва (Тесля Д.Є.- Островська Н.В.)
                    32 гр. Іспит з Лісокористування
                    33 гр. Підготовка до іспиту з Тракторів та автомобілів
ЧЕТВЕР 18.06.2020 н.р.
                                                                 
      І курс   11 гр.  1) Вступ до спеціальності, 2)Креслення,3)Інформат.,4) Вступ до спе
                   13 гр. 1)Ін.мова, 2)Істор.Укр., 3)БЖД
                    15 гр. 1)Інформ., 2)Математ., 3)Вступ до спеціальності, 4)Інформатика
 
      ІІ курс  21 гр.  Підготовка до іспиту з Грунтознавства
                    22 гр. Пр-ка з Геодезії (Охременко Є.Л.- Кашуба О.В.)
                    25 гр. Підготовка до іспиту з Ботаніки
 
     ІІІ курс 31 гр. Практика з Лісівництва (Тесля Д.Є.- Островська Н.В.)
                    32 гр. 1)Соціологія(З)  2)Фіз.вих,(З)  3)Ін.мова,(З)
                   33 гр. Іспит з Тракторів та автомобілів
 
П’ЯТНИЦЯ 19.06.2020 н.р.
                                                                 
      І курс   11 гр.  1) Фізика, 2)Ін.мова,3)БЖД
                   13 гр. 1) Фізика, 2 Ін.мова, 3)Креслення
                    15 гр. 1)Ін.мова, 2)Фізика, 3)Фіз.культ.
 
      ІІ курс  21 гр. Іспит з Грунтознавства
                    22 гр. Пр-ка з Геодезії (Охременко Є.Л.- Кашуба О.В.)
                    25 гр. Іспит з Ботаніки
 
     ІІІ курс 31 гр. Практика з Лісівництва (Тесля Д.Є.- Островська Н.В.)
                    32 гр. Пр-ка з Ліс.багатоборства, 3)Лісівництво, 4)Лісівництво
                   33 гр. Підготовка до іспиту з Експлуатації машин
 
СУБОТА   20.06.2020 н.р.
 
                         32 гр. Практика з Лісівництва (Тесля Д.Є. – Островська Н.В.)
 
 
ПОНЕДІЛОК   22.06.2020 н.р.
                                                                 
      І курс   11 гр.  1) Креслення, 2) Вступ до спеціальн.,3) Вступ до спеціальн.
                   13 гр. 1) ЕТ, 2) ЕТ, 3)Інформат.
                    15 гр. 1) Вступ до спеціальн., 2)Укр. мова, 3)ЕТ 
 
      ІІ курс  21 гр. Підготовка до іспиту з Ботаніки
                    22 гр. Пр-ка з Геодезії (Охременко Є.Л.- Кашуба О.В.)
                    25 гр. Підготовка до іспиту з Грунтознавства
 
     ІІІ курс 31 гр. Іспит з Л/користування
                    32 гр. Виконаняя КР з Л/культур
                   33 гр.  Іспит з Експлуатації машин

ВІВТОРОК   23.06.2020 н.р.

                                                                 

      І курс   11 гр.  1) Укр.мова, 2) Ін.мова, 3) Інформатика
                   13 гр. 1) Інформатика, 2) Укр.літ, 3)Комп’ютерна графіка
                    15 гр. 1) Укр.мова, 2)ЕТ, 3)Фізика
 
      ІІ курс  21 гр. Іспит з Ботаніки
                    22 гр. Пр-ка з Геодезії (Охременко Є.Л.- Кашуба О.В.)
                    25 гр. Іспит з Грунтознавства
 
     ІІІ курс 31 гр. Виконання КР з Л/культур і лісомеліорації
                    32 гр. Захист  КР з Л/культур і лісомеліорації
                   33 гр.  Підготовка до іспиту з Машин і механізмів
 
СЕРЕДА   24.06.2020 н.р.
                                                                 
      І курс   11 гр.  1) Вступ до спеціальн., 2) Вступ до спеціальн., 3) Інформатика
                   13 гр. 1) Інформатика, 2) ЕТ, 3)Математика
                    15 гр. 1) Фіз.культ, 2)БЖД, 3)БЖД
 
      ІІ курс  21 гр. Підготовка до іспиту з Дендрології
                    22 гр. Підготовка до іспиту з Дендрології
 
     ІІІ курс 31 гр. Пр-ка з Лісового багатоборства: 1) Лісівництво, 2) Лісівництво
                    32 гр. Пр-ка з Лісівництва (Тесля Д.Є.- Островська Н.В.)
                   33 гр.  Підготовка до іспиту з Машин і механізмів
 
ЧЕТВЕР   25.06.2020 н.р.
                                                                 
      І курс   11 гр.  1) Інформатика, 2) БЖД, 3) Вступ до спеціальності 4)ЕТ
                   13 гр. 1) ЕТ, 2) Коп’ют.графіка , 3) Біологія
                    15 гр. 1)БЖД
 
      ІІ курс  21 гр. Підготовка до іспиту з Дендрології
                    22 гр. Іспит з Дендрології
 
     ІІІ курс 32 гр. Підготовка до іспиту з Лісових культур і лісомеліорації
                   33 гр.  Іспит з Машин і механізмів
П’ЯТНИЦЯ   26.06.2020 н.р.
                                                                 
      І курс   11 гр.  1) Біологія, 2) Фіз.вих, 3) ЕТ
                   13 гр. 1) ЕТ, 2) БЖД , 3) Креслення
                    15 гр. 1)БЖД
 
      ІІ курс  21 гр. Іспит з Дендрології
                    22 гр. Пр-ка з Лісозахисту (Нікітченко Т.А.- Салогуб Д.В)
 
     ІІІ курс 32 гр. Іспит з Лісових культур і лісомеліорації
                   33 гр.  Підготовка до іспиту з Іноземної мови
 
СУБОТА   27.06.2020 н.р.
                                                                 
   ІІ курс  22 гр. Підготовка до іспиту з Ботаніки
                   
     ІІІ курс 31 гр. Іспит з Лісових культур і лісомеліорації
                    32 гр. Практика з Лісівництва (Тесля Д.Є.- Островська Н.В.)
                    33 гр.  Підготовка до іспиту з Іноземної мови

ВІВТОРОК   30.06.2020 н.р.

 

      І курс   13 гр.  1) Фіз.вих, 2) БЖД, 3) Креслення

                               

      ІІ курс  22 гр. Іспит з Ботаніки

                   

     ІІІ курс 33 гр.  Іспит з Іноземної мови

Розклад навчальних занять учнів
на 2019-2020 навчальний рік
 
 
   
  Унікальність учбовому закладу придає те, що він розташований серед рукотворного лісу, краса і чистота повітря якого привабили будівництво об’єкту для...  
 
© 2011 Великоанадольський лісотехнічний коледж.
Усi права захищенi.
Розробка сайту: студiя Колорiт.
Iсторiя   Музей   Фото   Вiдео   Контакти