Iсторiя   Музей   Фото   Вiдео   Контакти

 
Спеціальності
 
Лісове господарство
 
Садово-паркове господарство
 
Агроінженерія
 
Приймальна комісія
 
Правила прийому
 
Оголошення про прийом
 
Вартість навчання
 
Документи для вступу
 
Інформація вступникам
Розклад занять
 
Правила оформлення ЛПЗ та курсових робiт
 
Відмінники навчання
 
Студентське самоврядування
 
Сторінка психолога
Графік навчального процесу
 
Порядок виконання та зарахування контрольних робiт
 
Завдання до виконання контрольних робiт
Працевлаштування
 
Наші випускники
 
Зустрічі
Контакти
 
Доступ до публічної інформації

Зустрічі

Безкоштовна програма для просмотра PDF файлів Foxit Reader скачати
 
Електронна адреса для дистанційного навчання: valt_ua_dist@mail.ru
 
Розклад занять на вересень місяць спеціальності Лісове господарство

1 курс, 11 і 12 групи
 
Українська література
Викладач Дерев`янко Валентина Іванівна
 
Українська мова
Викладач Дерев`янко Валентина Іванівна
 
Біологія
Викладач Ломака Марина Сергіївна
 
2 курс, 21 і 22 групи
 
Іноземна мова
Викладачі Сурженко Вікторія Вікторівна, vika.surzhenko@mail.ru
Пантелеєва Наталя Михайлівна
 
Історія України
Викладач Давиденко В.В.
 
Математика
Викладач Крива Любов Володимирівна
 
Основи креслення
Викладач Плахтій Юрій Степанович, us0707@mail.ru
 
Економічна теорія
Викладач Дерев'янко Марія Олегівна, mashulya_derevyanko@mail.ru
 
Біологія
Викладач Ломака Марина Сергіївна
 
БЖД
Викладач Охременко Євгеній Леонідович, jeka-ohrem@mail.ru
 
Українська мова
Викладач Дерев`янко Валентина Іванівна
 
Економічна географія
Викладач Дерев`янко Марія Олегівна, mashulya_derevyanko@mail.ru
 
Ботаніка
Викладач Плахтий Ольга Юріївна, syypper75@mail.ru
 
Ботаніка, 24 група
Викладач Іноземцева Оксана Миколаївна, inozemceva.oksana@bk.ru
 
Геодезія
Викладач Кашуба Ольга Володимирівна
 
Соціологія
Викладач Ломака Марина Сергіївна
 
Грунтознавство
Викладач Кондратенко Алла Федорівна
 
Іноземна мова за профспрямуванням
Викладач Пантелеєва Наталя Михайлівна
 
 
3 курс, 31, 32 групи
 
Іноземна мова
Викладачі Сурженко Вікторія Вікторівна, vika.surzhenko@mail.ru
Пантелеєва Наталя Михайлівна
 
Лісозахист
Викладач Нікітченко Тетяна Анатоліївна
 
Механізація лісового господарства
Викладач Кашуба Євгеній Володимирович
 
Деревинознавство і лісове товарознавство
Викладач Плахтий Ольга Юріївна, syypper75@mail.ru
 
Лісові культури і лісомеліорація
Викладач Азбукіна Олена Володимирівна
Лісокористування
Викладач Крива Марина Вікторівна
 
4 курс, 41 і 42 групи
 
Технологічна практика
Керівники практики від коледжу Кобець В.В. (cobets.vladimir2012@yandex.ru), Храмов А.М.
 
 
Природні ресурси
Викладач Нікітченко Тетяна Анатоліївна
 
Охорона природи
Викладач  Нікітченко Тетяна Анатоліївна
 
41 група Заочне відділення
Лісові культури і лісомеліорація
Викладач Азбукіна Олена Володимирівна
 
Безкоштовна програма для просмотра PDF файлів Foxit Reader скачати
 
Електронна адреса для дистанційного навчання: valt_ua_dist@mail.ru
 
Розклад занять на вересень місяць спеціальності
 
1 курс, 15 група
 
Українська література
Викладач Дерев`янко Валентина Іванівна
 
Українська мова
Викладач Дерев`янко Валентина Іванівна
 
Біологія
Викладач Ломака Марина Сергіївна
 
2 курс, 25 група
 
Українська мова
Викладач Дерев`янко Валентина Іванівна
 
Математика
Викладач Крива Любов Володимирівна
 
Креслення
Викладач Плахтій Юрій Степанович, us0707@mail.ru
 
Біологія
Викладач Ломака Марина Сергіївна
 
Дендрологія
Викладач Іноземцева Оксана Миколаївна, inozemceva.oksana@bk.ru
 
БЖД
Викладач Охременко Євгеній Леонідович, jeka-ohrem@mail.ru
 
Ботаніка
Викладач Плахтій Ольга Юріївна, syypper75@mail.ru
 
 
   
  Унікальність учбовому закладу придає те, що він розташований серед рукотворного лісу, краса і чистота повітря якого привабили будівництво об’єкту для...  
 
© 2011 Великоанадольський лісовий коледж.
Усi права захищенi.
Розробка сайту: студiя Колорiт.
Iсторiя   Музей   Фото   Вiдео   Контакти