Iсторiя   Музей   Фото   Вiдео   Контакти

 
Спеціальності
 
Лісове господарство
 
Садово-паркове господарство
 
Агроінженерія
 
Робітничи професії
 
Лісоруб
 
Тракторист-машиніст
 
Приймальна комісія
 
Правила прийому
 
Оголошення про прийом
 
Вартість навчання
 
Документи для вступу
 
Інформація вступникам
 
Зовнішнє незалежне оцінювання (ЗНО)
Розклад занять
 
Правила оформлення ЛПЗ та курсових робiт
 
Відмінники навчання
 
Студентське самоврядування
 
Сторінка психолога
Графік навчального процесу
 
Порядок виконання та зарахування контрольних робiт
 
Завдання до виконання контрольних робiт
Працевлаштування
 
Наші випускники
 
Зустрічі
Контакти
 
Доступ до публічної інформації

Звернення психолога до першокурсників

Звернення психолога до першокурсників!

Вітаємо, Вас, шановні першокурсники в рядах нашої дружньої коледжної родини! Нарешті і Ви стали студентами коледжу!

Ані для кого не секрет, що на шляху до великих звершень, (а отримання освіти саме таким звершенням і є) існує багато перепонів. Всі вони мають різний характер, різні причини та існують різні шляхи подолання їх. Звичайно, є об'єктивні причини для виникнення будь яких проблем із навчанням, наприклад: нестабільна політико-економічна ситуація в нашому краї, сімейні негаразди, або погіршення стану здоров'я, але ж і самі студенти можуть створювати собі проблеми майже на «пустому» місці.

Психологічна служба коледжу готова завжди вам допомогти  у вирішенні будь-яких проблем. Для цього вам достатньо лише завітати до кабінету психолога, заступника директора з виховної роботи,  ознайомитися з рекомендаціями на стендах у навчальному корпусі, та на сайті. Керуйтеся ними у різних життєвих ситуаціях. І вони обов'язково стануть у нагоді вам.

Тож по-перше: вперед! Життя лише починається! Ви зараз знаходитеся саме на початку Великого Життєвого Шляху, тож зробіть його таким, щоб захотілося його пережити в пам’яті, або просто згадувати!

По-друге: стоп! Куди ви поспішаєте у доросле життя? Побудьте ще трохи у дитинстві! Молодші курси коледжу передбачають ще шкільне навчальне навантаження, в своїй більшості, тож навчайтеся без проблем! Отримуйте кожні крупинки цікавої та корисної інформації – повірте, вона вам ще знадобиться у житті.

І по-третє: залишайтесь собою – нехай всі сприймають вас саме такими, якими вам хочеться бути. Звичайно, треба підлаштовуватися під оточуючих, але ж найголовніше – не загубити свій внутрішній світ, розвивати власні таланти, уміти показати свої найкращі, найсильніші сторони і, повірте нам, у вас будуть гарні друзі, добрі викладачі та найкращі спогади про своє коледжне життя.

Пам'ятайте, що не існує порад-панацеї на всі випадки життя, не бійтеся запитати допомоги у досвідчених викладачів, кураторів, старшокурсників – краще навчитися звернутися у незрозумілій ситуації: що вам зробити, а ніж скоїти помилку, яка, іноді, може зіпсувати вам все подальше життя.

Тож будьте пильними, слідкуйте за новинами нашого коледжного калейдоскопу подій та швидше розкривайте свій творчий, професійний та особистісний потенціал!!! Усього вам найкращого!!!

 
   
  Унікальність учбовому закладу придає те, що він розташований серед рукотворного лісу, краса і чистота повітря якого привабили будівництво об’єкту для...  
 
© 2011 Великоанадольський лісовий коледж.
Усi права захищенi.
Розробка сайту: студiя Колорiт.
Iсторiя   Музей   Фото   Вiдео   Контакти